Jak dešifrovat signály kůže


Jak dešifrovat signály kůže

Kožní problémy - to není jen věc estetiky. Oni také často ukazují další zdravotní problémy. Existují různé nemoci, které postihují kůži, a některé z jejích signálů si zaslouží zvláštní pozornost. Naučte se, jak dešifrovat signály, které nám v tomto článku dáváme kůži.

Nemoci kůže: typy a příznaky

Jsou to onemocnění související s kůží. Existuje velké množství těchto onemocnění: od akné po rakovinu (melanom); Také zde jsou zahrnuty nemoci spojené s hřebíky, tuk, vlasy a pot. Dermatologové léčí pohlavně přenosné nemoci, protože mají přímý vliv na kůži (například HIV a syfilis).

Příznaky mohou být různé, i když existujíněkteré obecné kritéria.Obecně vzhled, barva, struktura a teplota patologického místa se liší od zdravé kůže. Příznaky takového porušení mohou být tmavé skvrny, akné, malá konvexita, hnis, peeling, kopřivka, svědění, ulcerace, bolest nebo zánět.

Příčiny většiny těchto onemocnění nejsou vyjasněny, ale je známo , že stres a nadměrné sluneční záření má na nich významný efekt. Kromě toho mohou špatná strava, špatné návyky a vnější faktory, jako jsou chemikálie pro domácnost nebo účinky na životní prostředí (jako smog), ovlivnit zdraví pokožky. Při výskytu těchto příznaků je nutné co nejdříve konzultovat s dermatologem. Pokud jde o

psychologii, a úzkost a strach jako vzestupu na skvrny na houževnatost adrážky, vnější vrstvy těla. Působí jako přirozená bariéra pro různé útoky nebo ohrožení zdraví. U velmi citlivých jedinců je kůže také příliš náchylná k podráždění. Pevná kůže naznačuje silnou povahu svého majitele. Kůže se stává červená, když je člověk vzrušený a když se silně pojí, to naznačuje nejistotu.

Buďte opatrní, jestliže změnymed početakůžea.

Například velmi bledá barva může znamenat slabost nebo anémiu. Při absenci kyslíku v krvi se pozoruje modrý nádech. Žlutá barva je spojena s přebytkem bilirubinu.

Buďte pozorní na signály

Stojí za to pravidelně kontrolovat kůži, aby se vyloučila pravděpodobnost jakéhokoli onemocnění. Buďte si vědomi níže uvedených příznaků.

Velmi hluboké vrásky Vrásky

špatné nejen z estetických důvodů. Mohou být spojeny s vyšším rizikem zlomenin. Po menopauze, ženy mají více vrásek na krku a obličeji, mají tendenci ke snížení hustoty kostní tkáně v oblasti paty, páteře a kyčlí. To je vzhledem k nedostatku kolagenu, který obsahuje nejen kůži, ale i kost.

vyrážka jako „motýlí“ vyrážka motýl, který se objeví na obličeji - první příznak lupus. Nejsou ukvapené závěry, protože takový signálbýt také patřičněa druhý s dermatitida nebo růžovky

nebo kontaktem s konkrétním výrobkem nebo oblečení. Chcete-li zjistit příčinu vyrážky, nezbytných klinických studiích.

mozoly na rukách v tomto stavu, kůže zbělá, to se stává silné a pevné s výraznými vráskami.K tomu může dojít nebo se vyskytují přechodně . Asi 90% případů, v nichž existují příznaky spojené s rakovinou. Pokud mozoly jsou jen dlaň, může to znamenat rakovinu plic. Acanthosis psapzlze vidět v případě, že osoba, která trpí rakovinou žaludku

.

Velvet Velvet skvrny hyperpigmentace skvrny na krku nebo v podpaží může být způsobena cukrovkou. Tyto displeje mají vědecký název Blackakantózou, které jsou obvykle spojeny s kvalitním solíYMI subjekty nebo obézním. Szjistit možné příčiny, pokudprozkoumat úrovní příkope n b

cukru v krvi.

červené skvrny na zápěstí

svědění a purpurově červené skvrny v oblasti známé jako lichen planus, které mohou být rovněž uvedeny na kotníků, ústech, krku, nohou, dolní části zad a genitálie. Důvody pro jejich výskytu je neznámý, ale to je možné, že jsou spojené s hepatitidou C. Gross

Tyto bílé skvrny nebo opravy bělavé Barva masa na zadní straně - léze ve formě oranžové, které jsou oválného tvaru na jednom konci a ostrý na straně druhé. Má vzácnou genetickou poruchou, tzv tuberózní skleróza zem.

Způsobuje benigní nádory v různých životně důležitých orgánů, jako je mozek.

velmi tupý a suchá kůže


5 Věcí, přemýšlet o smrti

5 Věcí, přemýšlet o smrti

Zajímavá fakta Lidé často obětovat dar, připravit se na budoucnost. Je to jeden z hlavních důvodů, které pak mají pocit, jako by se plýtvání svůj život , které spadají do začarovaného kruhu myšlenek „v případě“ a „To je to, co musím udělat, je mít něco v budoucnosti ...“ Ale to je velmi vysoká cena, která není odůvodněná .

(Zajímavosti)

Proč je vaše vidění rozmazané? Zajímavosti

Proč je vaše vidění rozmazané? Zajímavosti

Nemůžeš vidět předměty dobře rozlišovat lidi (zejména jejich tváře), máte problém se čtením, nebo máte pocit, že písmena na počítači nebo skokových stránky knihy? Možná je čas obrátit se na specialisty. V tomto článku se dozvíte o některých faktech o rozmazaném vidění, jeho příčinách a způsobech léčby.

(Zajímavosti)