Jak rozpoznat zneužívání dětí


Jak rozpoznat zneužívání dětí

Zajímavá fakta Bohužel, v dnešním světě, zneužívání dětí se stává poměrně často, protože každý člověk musí mít znalosti a dovednosti, které jí pomůže rychle identifikovat a chránit dítě násilníka.

skutečně identifikovat muže, který návrhy gadgetu děti svým vlastním nebo druhých lidí, je na první pohled velmi obtížné, ale hodně strašné schopni najít přístup k dětem a začít důvěřovat vztah s nimi.

Kromě toho neexistuje jediný typ pachatelů, protože výsměch dětí může být osobou jakékoli rasy, víry a pohlaví.

Existuje však několik příznaků, podle kterých můžete pachatele vypočítat po dlouhou dobu pozorování. Připraveni napsat? Pak začneme!

Charakteristické rysy osoby, která zneužívá děti

1. Pachatel se stává rodinným přítelem

Většina pachatelů se snaží vytvořit dobrý kontakt se všemi členy rodiny. Podrobněji studují rodinné návyky, jsou vždy otevřené komunikaci a starají se o děti (zvláště je řídí procházky do parku nebo nakupují s nimi). Violista se vždy snaží stát se blízkým přítelem rodiny a získat důvěru dětí.

2. násilníky obvykle mají zkušenosti s jejich obětí

Podle průzkumu prováděného společností Americká asociace psychologů, asi 30% dětí jsou oběťmi násilí ze strany svého vlastního bratrance, 60% dětí znal jejich násilníka, a pouze 10% případů dítě zneužíváno cizí

3. Typické známky násilníka

Pachatelé jsou typicky ti, kteří v dětství přežili sexuální nebo fyzické zneužívání. Navíc násilníci většinou trpí psychickými odchylkami nebo mentálními postiženími.

4. Vybírají profese související s prací s dětmi

Silní pachatelé často volí takové povolání, které zahrnují práci s dětmi. Obvykle se stávají učiteli, sportovními trenéry nebo chůvy. Velmi často lidé, kteří si myslí na násilí na dětech, emocionálně vyjadřují svou lásku k dětem.

Z potenciálního násilníka nikdy nebudete slyšet, že nemá děti rád, protože tito lidé obvykle říkají, že si nemají představit svůj život bez dětí. 5.

násilníci jsou velmi chytře a inteligentně

Než začnete zesměšňovat dítě, potenciální násilník vždy pokouší navázat kontakt se svou budoucí oběť a získat její důvěru. Za tímto účelem si násilníci často používají triky, zajímavé úkoly a hry. Kromě toho vědí o slabých místech dětí a mohou je používat.

Velmi často pachatelé donutí své malé oběti hrát v nepřijatelných a obscénních hrách. Obvykle mají tyto hry sexuální podtext. Pachatelé projevují chuť dětem, polívají je a dotýkají se na nevhodných místecha ukazují dětem videa s pornografickou nebo násilnou povahou.

Násilníci jsou velmi mazaní, a tak poskytují informaci, která je pro dítě mozek krutou a nepřijatelnou, s takovou "láskou" a "péčí", že dítě necítí své skutečné úmysly.

Typické chování násilníků

Mají dětské hračky, knihy a oblečení doma

Častěji se násilníci obvykle nezastaví u jedné oběti. Pokud se takový brutální člověk může několikrát dopustit násilí na dětech a nebude se potrestat za své činy, je nepravděpodobné, že by něco v budoucnosti zabránilo v hledání nových obětí.

Oni se necítí vinni za

Obvykle pod termínem "sociopath" rozumíme člověka, který neumí sympatizovat a nikdy necítí výčitku svědomí za své činy. ❑ Pachatelé považují oběť za své strážné

Věřte tomu nebo ne, ale mnozí násilníci věří, že jejich chování jim pomáhá vyrůst. Někteří krutí lidé uvědomují zneužívání dětí nejsou trestné kroniky, a z osobní zkušenosti, a považují za svůj hlavní cíl připravit dítě na utrpení, které může čekat na to přijít.

také zneužívána jako dítě

Je sexuálního a fyzického zneužívání dětí často vede k tak vážné zranění psychice, člověk ztrácí zdravý rozum a stává se velmi násilný v dospělosti.

Jak zabránit zneužívání dětí

Nenechávejte děti bez dozoru

Na ulici, v parku, na hřišti, v bazénu, v lekcích av posilovně by dítě mělo být pod dohledem rodičů všude. Nezapomeňte se seznámit se všemi učiteli a trenéry vašeho dítěte a ujistěte se, že jim důvěřujete. Zjistěte rozvrh hodin svého dítěte a vždy je doprovázet do školy, do kruhů a domů.

S dětmi promluvte o potenciálním nebezpečí

Řekněte dětem, že mezi nimi a ostatními dospělými by měla být vždy vzdálenost

. Ujistěte se, že vysvětlíte svým dětem, že se nikdo, ani jiní členové rodiny, nemůže dotknout svých intímních zón nebo je požádat, aby učinili od svých rodičů něco tajného. Řekněte dětem, že pokud se jim něco podobného stane, měli by o tom okamžitě informovat rodiče. Sledujte náladu dítěteVždy pozorujte psychický stav dítěte. Pokud se vaše dítě chová mnohem tišeji než obvykle, je mu líto nebo depresivní a nechce s tebou mluvit, buďte opatrní. Možná dítě už zažilo pokus o násilí. Neváhejte a narazíte okamžitě.

Sledujte stránky a sociální sítě, které vaše dítě používá. ◊ Zkontrolujte, zda v profilu dítěte nejsou provokativní fotografie, které by mohly přilákat pozornost násilníka. Udělat stránky, že vaše dítě je v sociální síti žádné osobní údaje, nebo většina z nich, nebo z jiných členů rodiny (jako domovskou adresu, školu a adresa nebo seznam míst, která se těší navštěvovat dítě).

Rodiče by měli být heslo na účet dětského

Je samozřejmé, že na první pohled se může zdát nespravedlivé vztah k dítěti, ale rodiče by měli sledovat všechny zprávy a kamarád žádosti obdržené od dítěte. Buďte opatrní, protože násilníci mohou být nejen muži, ale i ženy.

Ujistěte se, že dítě cítí vaši podporu

Děti, které nemají pocit porozumění a podpory od rodičů a blízkých, se často stávají snadnou kořistí pro potenciální pachatele

. Mluvte častěji se svými dětmi, založte přátelské a důvěryhodné vztahy s nimi a vysvětlujte jim, že mohou přijít s otevřenými konverzacemi s jakýmikoli problémy nebo zkušenostmi.

Pokud jste v nebezpečí nebo podezírat někoho z bludného kruhu záměrů, nebojte se bolet a hledat pomoc

. Existuje mnoho institucí a organizací, které pomáhají osobám, které se osobně setkávají s problémem zneužívání dětí.Neztlkejte - podívejte se na lidi, kteří vám pomohou přežít tuto situaci, nebojte se zastavit šikanování!

I když se osobně zažil šikanu a násilí, a některé z vašeho okolí, nebojte se to oznámit orgánůmzvláštní, protože obvykle strašné nekončí u jedné oběti.

Děti, které mokré posteli: „namočí postel“ příčiny a léčba Lékaři a psychologové nazývají tento problém noční pomočování (inkontinence), i když všichni víme, co to znamená


Mléčné výrobky zabraňují osteoporóze? Zajímavosti

Mléčné výrobky zabraňují osteoporóze? Zajímavosti

Mnoho lidí věří, že k prevenci osteoporózy by měly přijmout více mléka, protože obsahuje vápník, který posiluje kosti. Proto je otázka: proč v mnoha zemích, které nepoužívají mléko případy osteoporózy jsou mnohem menší než my? To vás zvědaví, jestli je pravda pravdivá. Co je užitečné mléko? Tam je nějaký důkaz, že mléko a mléčné výrobky jsou dobré pro zdraví kostí a prevenci osteoporózy .

(Zajímavosti)

Zjevné známky, že nebudete pít dostatek vody

Zjevné známky, že nebudete pít dostatek vody

Zajímavé fakty Většina lidí nemá p'yuye dostatek vody a vědí , ale neberte to vážně, aniž by si uvědomil negativní dopad dehydratace na zdraví. Věděli jste, že to může způsobit vaše kožní problémy, bolesti zad, nebo dokonce smrt? Další informace o nejčastější, ale ne moc dobře znám 7 příznaky, které nemají pít dostatečné množství vody.

(Zajímavosti)