Jak rozpoznat otravu organismu


Jak rozpoznat otravu organismu

užitečné návyky Máte často bolí hlava? Kůže je pomalá, se všemi prostředky? Máte problémy se soustředěním? Trpíte otokem? Buďte opatrní, protože můžete být otráveni. Zjistěte trochu víc o tomto rozšířeném nepříteli, který mnoho lidí ignoruje. Naučte se rozpoznat otravu těla pomocí informací níže.


V těle se vyskytuje mnoho chemických reakcí, které udržují rovnováhu a zdraví. Nicméně mohou ovlivnit různé faktory, jako jsou viry, bakterie, znečištění životního prostředí nebo sluneční záření. To je také spojeno s tím, co jíte. Takže může být vaším nejhorším nepřítelem a neuvědomujete si ho.

orgánů, včetně jater (stejně jako plic a ledvin) jsou zodpovědné za filtrování, neutralizaci a kontrolovat vše, které mohou poškodit tělo. Bohužel kvůli jídlo, které je na trhu k dispozici, někdy se tyto chudé subjekty stanou přetíženými.

Vaše tělo neví, jak reagovat na konzervativce, umělé sladidla, barviva nebo nečistoty. Všichni mají dopisy, čísla nebo podivné názvy na balíčky, které kupujete každý den. Ačkoli se s nimi zachází, jako s jiným jídlem, pomalu se hromadí a otravují tělem. Jak rozpoznat

otrava otrava organismu ze své podstaty - poruchou nebo změna reakce způsobila škodlivé látky, která vstupuje do těla ústy, plíce a kůži. Tak, je změna v těle, nerovnováha, která má příznaky.

Někdy nebudeme věnovat pozornost těla signály a myslím, že je to způsobeno jinými faktory, jako je nedostatek spánku nebo například, manipulace odpovědnosti.

příznaky otravy těla, časté bolesti hlavy, změny spánkového cyklu (nespavost nebo únava), úzkost, apatie, podrážděnost, nedostatek soustředění, problémy s pamětí, ekzém nebo suchá kůže, herpes, alergie, změny ve stavu vlasů nebo nehtů, zvýšení hmotnosti, úbytek hmotnosti a otok.


Za prvé, stojí za to vědět, zda to opravdu otravuje příznaky nebo způsobuje nějaký jiný problém. Obecné lékařské vyšetření to určuje. Ve většině případů jsou testy normální a nevyžadují odbornou pomoc, ale pacient se stále cítí špatně. Symptomy mohou být mírné, ale progresivní až do doby, kdy se stanou chronickými.

Jak zabránit otravě těla

nehovoříme o zkažené otravy jídlem a otravy jídlem škodlivé. Dobrou zprávou je, můžete udělat něco, aby se zabránilo dalšímu otravy a užít si dokonalé zdraví.

udržujte vyváženou a přirozenou kvalitu potraviny

potravin, které jíte má hodně co do činění s otravou, které můžete získat. Snažte se jíst co nejvíce biopotravin, které lze nalézt v malých trzích nebo zemědělců, ne supermarkety. Ponechte balené a zmrazené potraviny za sebou, stejně jako výrobky pro mikrovlnnou troubu. Jezte více ovoce a zeleniny, na které nebyly postříkány pesticidy a jaká sezóna je nyní. Sledujte


Toto cvičení je také důležité, protože jeden ze způsobů, při kterém tělo odstraňuje toxiny - potí póry. Prostřednictvím cvičení mají orgány, zejména plic, více možností a pracují efektivněji. I přes únavu způsobenou tréninkem si uvědomíte, že mnoho symptomů zmizelo. Pozorujete to na základě stavu kůže, úbytku hmotnosti a celkové pohody.

Vysypaytesya noci vaše tělo využívá příležitosti, když jste v posteli se zotavit a obnovit energii. Je důležité spát 7-8 hodin denně. Jděte do postele a probudit se včas. Vzhledem k nedostatku spánku orgánů odpovědných za detoxikaci, unavené a hromadí velké množství kortizolu, takzvaný „stresový hormon“. Způsobuje nebo dokonce zhoršuje otravu. Být šťastný


Pokud chcete být šťastný a klidný, úsměv a naučit se být vděční, zbavit se negativity ze svého života. Může to znít divně, ale ukázalo, že štěstí drží lidi od špatných návyků, jako je zneužívání alkoholu, nezdravé potraviny, sladkosti nebo slaných pochutin.

Dieta pro odstranění toxinů

Pokud jste si jisti, že máte příznaky otravy během týdne můžete pozorovat speciální dietu:

  • Snídaně: neslazený zelený čajdva plátky bílého chleba s marmeládou brusinky s cukrem. Dopolední
  • :jablka nebo hrušky, když je teplo venku nebo šálek zeleného čaje s toastem a několik kapek olivového oleje zastudena.
  • Oběd: Můžete si vybrat mezi dušenou zeleninou s smažené ryby, hamburgery a salát, hnědá rýže se zeleninou a grilovaným rybám nebo salát z hlávkového salátu, mrkve, cibule, olivový olej a špetku soli.
  • Svačina: Stejné jako snídaně.
  • Večeře: zelenina na grilu s houbami, hnědá rýže s olivovým olejem a bobkovým listem.


Výhody červeného vína

Výhody červeného vína

Užitečné návyky Červené víno má mnoho výhod: kontrola hypertenze, aby se zabránilo demence. Naštěstí víno je jedním z nejvíce zakořeněných zvyků po celém světě. Tento nápoj může pomoci lidem udržet váhu pod kontrolou. Může dokonce udržovat nízkou hladinu špatného cholesterolu (LDL). Tyto skutečnosti naznačují, že je vhodné vypít sklenku vína k večeři, aby posílily své zdraví.

(Užitečné návyky)

7 Skvělých způsobů, jak pečovat o zdraví jater při snídani

7 Skvělých způsobů, jak pečovat o zdraví jater při snídani

Představte si minutu z vašeho játra. Jedná se o největší tělo v těle, které váží od 2,4 do 3 kg. Obsahuje asi 13% celkového množství krve v těle a má více než 500 funkcí. Ale co děláte denně pro péči o toto důležité tělo? Pokud jste měl někdy onemocnění jater, pak víte, jak to ovlivňuje kvalitu života.

(Užitečné návyky)