Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy


Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy

„Black polibek“ nebo kouření - stimulaci řiti s jazykem a ústy. Jedná se o sexuální praktiku, která je po dlouhou dobu tabu, ale dnes se mnoho lidí odváží mluvit o tom otevřeněji.

Zatímco někteří lidé věří, že tento „ošklivý“ a „nehygienické“ Skutečnost, že jde o jeden z citlivých erotogenních zón, což znamená, že některé páry ve skutečnosti ji používat.

Co to je? Jak to lze bezpečně provést?

V tomto článku vám poskytnu podrobné informace a odpovědi na tyto otázky.

Co je to černý polibek? Vědecký název "anilingus" označuje jakoukoli formu análního sexu.

Jedná se o typ anální stimulace s jazykem a ústy pomocí různých metod. Když rty nebo jazyk procházejí konečníku, nazývá se to "černý polibek".

Z náboženských a morálních důvodů byla tato praxe uznávána jako tabu pro heterosexuály. Ve skutečnosti byla po dlouhou dobu distribuována výlučně mezi homosexuály. Nicméně

dnes věří, že každý může vyzkoušet, a to by mohlo být

dobrou motivaci k dosažení orgasmu, muži i ženy. Jak udělat "černý polibek" nebo anilingus

69 pozice je milován pro praxi jakékoli formy análního sexu. Můžete ale změnit, pokud chcete!

Abychom neměli žádné nepříjemnosti, je nejlepší předem souhlasit s tím, že se to během sexu nestane překvapením. Pokud by někdo z vás někdy nechtěl, je nejlepší přestat.

Jak to udělat

Ujistěte se, že

 • místo je čisté. Začněte tím, že pohnete partnera za hýždě. Masírujte prostor a hrajte hýždě, abyste je stimulovali.
 • Potom se přesuňte k genitáliím a postupně přesuňte ruku rozkrokem. Poté začněte stimulovat konečník středním prstem nebo jazykem a pohybujete se v kruhu.
 • Použijte jazyk pro rozkrokovou masáž a ústa sání. Vyzkoušejte různé rychlosti, tlaky a pohyby, abyste zjistili, co je pro vašeho partnera nejvzrušující.
 • Pokud chcete, aby zážitek byl dokonalejší, přechod od anilingusu k masturbace nebo stimulaci jiných oblastí těla.
 • Note.

Vyhněte se pohybujícímu se z černého polibku na orální sex, aniž byste museli umyt ústa. Ignorování tohoto kroku může vést k infekcím močových cest. Jaká jsou rizika spojená s černým polibkem?

Stejně jako jakékoliv jiné sexuální praxi tento typ orální sex nese určitá rizika onemocnění, pohlavně přenosných nemocí a jinými bakteriálními nebo virovými infekcemi. Mezi nejčastější rizika

:

hepatitida A, B nebo C

 • střevní červi virus (HPV), kapavka
 • HIV / AIDS shyhella
 • infekce močových cest, samozřejmě, je riziko může záviset na opatření hygieny a jak pečlivě vy a vaše partneři.

doporučujeme dělat to pouze s jedním partnerem, s výhodou ve stabilních vztazích. Nenechte si ujít: Homemade mýdlo pro intimní hygienu

nejlepší používat ochranné: kondom nebo upravený speciální nástroj pro ochranu ústa, které se prodávají v sex shopu. Doporučení pro bezpečné

Kromě těší ochranná opatření jsme již zmínili, paměti, další aspekty, které vám pomohou vychutnat bezpečnou a pohodlnou močí.

umýt řiť a jiné intimní oblasti s velkým množstvím vody.

 • Dokonce si můžete udělat se svým partnerem, s vanou nebo sprchovým koutem dohromady. vyhnout parfémované mýdla,
 • protože to může podraznyty anální sliznici. Ujistěte se, že jste zrušili všechny stopy výkaly, umýt řiť krouživými pohyby uvnitř i vně.
 • Odstranění vlasy na místě, aby bylo pohodlné a udržovat v čistotě.
 • Před zapnutím genitálií nebo úst partnera,
 • dobré mytí ústa. nehygienické a mírně zdeformován pro některé lidi, ale i pro ostatní - ta správná cesta k orgasmu, černá polibek je stále více populární.

I když názory se liší jen na toto téma, je důležité, aby si o tom promluvit se svým partnerem, a vůbec první postarat se o bezpečnost.

6 tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Uspokojit ženu - je to víc než jen sex. To znamená fyzické a emocionální spojení. Měla by se cítit pohodlně, a ne každý to dokáže.


Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Sex & Vztahy Chcete-li být dobrým člověkem, není dost mluvit. Osoba, která může být vytrvalá, uctivá, ale pevná, bude mít čisté svědomí. Bude mít upřímné a pravé srdce. Ale tady je něco zajímavého. Podle řady studií, například z časopisu Save Journal , pouze 18% populace má vysoký index sebevědomí. Zbytek je víceméně "přežívající".

(Sex a vztahy)

5 Rýže okouzlující lidé

5 Rýže okouzlující lidé

My všichni víme, jak okouzlující lidé, aby nás cítit. Mají něco zvláštního: světlo, charisma a kouzlo, které přesahují fyzický vzhled. Za prvé, možná si myslíme, že se někdo narodí se schopností okouzlit ostatní a touto přitažlivostí se vztahují k druhým a jejich gesta je přirozená. Ale není. V dobách "trenérů" a guruů, schopných vést mnoha způsoby k úspěchu v každodenním životě, nemůžeme zapomenout, že kouzlo přímo souvisí s emoční inteligencí.

(Sex a vztahy)