Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy


Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy

„Black polibek“ nebo kouření - stimulaci řiti s jazykem a ústy. Jedná se o sexuální praktiku, která je po dlouhou dobu tabu, ale dnes se mnoho lidí odváží mluvit o tom otevřeněji.

Zatímco někteří lidé věří, že tento „ošklivý“ a „nehygienické“ Skutečnost, že jde o jeden z citlivých erotogenních zón, což znamená, že některé páry ve skutečnosti ji používat.

Co to je? Jak to lze bezpečně provést?

V tomto článku vám poskytnu podrobné informace a odpovědi na tyto otázky.

Co je to černý polibek? Vědecký název "anilingus" označuje jakoukoli formu análního sexu.

Jedná se o typ anální stimulace s jazykem a ústy pomocí různých metod. Když rty nebo jazyk procházejí konečníku, nazývá se to "černý polibek".

Z náboženských a morálních důvodů byla tato praxe uznávána jako tabu pro heterosexuály. Ve skutečnosti byla po dlouhou dobu distribuována výlučně mezi homosexuály. Nicméně

dnes věří, že každý může vyzkoušet, a to by mohlo být

dobrou motivaci k dosažení orgasmu, muži i ženy. Jak udělat "černý polibek" nebo anilingus

69 pozice je milován pro praxi jakékoli formy análního sexu. Můžete ale změnit, pokud chcete!

Abychom neměli žádné nepříjemnosti, je nejlepší předem souhlasit s tím, že se to během sexu nestane překvapením. Pokud by někdo z vás někdy nechtěl, je nejlepší přestat.

Jak to udělat

Ujistěte se, že

 • místo je čisté. Začněte tím, že pohnete partnera za hýždě. Masírujte prostor a hrajte hýždě, abyste je stimulovali.
 • Potom se přesuňte k genitáliím a postupně přesuňte ruku rozkrokem. Poté začněte stimulovat konečník středním prstem nebo jazykem a pohybujete se v kruhu.
 • Použijte jazyk pro rozkrokovou masáž a ústa sání. Vyzkoušejte různé rychlosti, tlaky a pohyby, abyste zjistili, co je pro vašeho partnera nejvzrušující.
 • Pokud chcete, aby zážitek byl dokonalejší, přechod od anilingusu k masturbace nebo stimulaci jiných oblastí těla.
 • Note.

Vyhněte se pohybujícímu se z černého polibku na orální sex, aniž byste museli umyt ústa. Ignorování tohoto kroku může vést k infekcím močových cest. Jaká jsou rizika spojená s černým polibkem?

Stejně jako jakékoliv jiné sexuální praxi tento typ orální sex nese určitá rizika onemocnění, pohlavně přenosných nemocí a jinými bakteriálními nebo virovými infekcemi. Mezi nejčastější rizika

:

hepatitida A, B nebo C

 • střevní červi virus (HPV), kapavka
 • HIV / AIDS shyhella
 • infekce močových cest, samozřejmě, je riziko může záviset na opatření hygieny a jak pečlivě vy a vaše partneři.

doporučujeme dělat to pouze s jedním partnerem, s výhodou ve stabilních vztazích. Nenechte si ujít: Homemade mýdlo pro intimní hygienu

nejlepší používat ochranné: kondom nebo upravený speciální nástroj pro ochranu ústa, které se prodávají v sex shopu. Doporučení pro bezpečné

Kromě těší ochranná opatření jsme již zmínili, paměti, další aspekty, které vám pomohou vychutnat bezpečnou a pohodlnou močí.

umýt řiť a jiné intimní oblasti s velkým množstvím vody.

 • Dokonce si můžete udělat se svým partnerem, s vanou nebo sprchovým koutem dohromady. vyhnout parfémované mýdla,
 • protože to může podraznyty anální sliznici. Ujistěte se, že jste zrušili všechny stopy výkaly, umýt řiť krouživými pohyby uvnitř i vně.
 • Odstranění vlasy na místě, aby bylo pohodlné a udržovat v čistotě.
 • Před zapnutím genitálií nebo úst partnera,
 • dobré mytí ústa. nehygienické a mírně zdeformován pro některé lidi, ale i pro ostatní - ta správná cesta k orgasmu, černá polibek je stále více populární.

I když názory se liší jen na toto téma, je důležité, aby si o tom promluvit se svým partnerem, a vůbec první postarat se o bezpečnost.

6 tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Uspokojit ženu - je to víc než jen sex. To znamená fyzické a emocionální spojení. Měla by se cítit pohodlně, a ne každý to dokáže.


Jak přežít tmavé dny, kdy bolest nezmizí

Jak přežít tmavé dny, kdy bolest nezmizí

Tam jsou tmavé tmavé dny všude kolem, když se zdá, že život se děje špatně . Každá špatná událost a negativní vás ponoří do pocitu hořkosti, dokud se všechny myšlenky nezačnou zmát. Může se to zdát divné, ale je skutečně dobré mít takové období a být užitečné, aby bylo možné je přežít. Příčina jednoduchá: to je šance reboot .

(Sex a vztahy)

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Cítíte spleť v krku a bolesti břicha. Dýchání se mění. Jste v srdci zklamání a zvedl vás do pasti. Ale můžete to nechat. Pozitivní stránka zklamání je, že vám dává příležitost se naučit a uvědomit si, že jste to udělali špatně a najít řešení, které se znovu neublíží. Za tímto účelem je důležité vynaložit úsilí na úpravu některých získaných návyků, které mohou být zcela nevhodné, jako například čekání.

(Sex a vztahy)