Jak reagovat na zradu?


Jak reagovat na zradu?

Když je zrada poprvé, ztratí se věrnost vztahů. Naše důvěra v partnera je rozdělena a mnoho hodnot je rozděleno na zem. Ale jak by měla reagovat na zradu? Která cesta je nejlepší?

Vliv zrady

Zrada se často stává, když to nejméně očekáváte. Zpráva pro partnera mobilního telefonu. E-mail. Foto nebo nevyhnutelný tip, že osoba, kterou milujete, vás zradí. Jak reagovat na zradu?

Psychologové mluví o zajímavém rysu, který je, že lidé jsou pronásledováni posedlým nápadem pochopit všechno. Hledáme vysvětlení, které nám vysvětlí, z nějakého důvodu se něco stalo. Nedostatek lásky

  • Random Nuda setkání
  • Osobní rys partner, což jsme nevěděli
  • partnera nezralost nebo dokonce naši chybu, díky nepozornosti, nedostatek času stráveného spolu ...

Jedna věc je jasná: máme často pocit, přímý dopad na sebevědomí zrady. Necítíme jen hněv, bolest a dokonce i nenávist k tomu, co se stalo, ale také se cítíme ponížené. Takže někdy riskujeme, že se dostaneme do deprese. Ale jak byste měl reagovat? Co je v tomto případě vhodné?

Jaká je obvyklá reakce na zradu?

Způsob, jakým lidé reagují na zradu, závisí na několika faktorech:

  • Jak dlouho zradíš? Byla náhlá strčení? Nebo to trvá dlouho?
  • Cítíme naši odpovědnost? Zanedbali jsme partnera příliš často?
  • Záleží také na tom, jak jste se o všem dozvěděli . Partner stále to popírá? Nebo přiznává a lituje?Naše vlastní osobnost také určuje, jak reagujeme.
  • nám teď vidět některé z nejčastějších reakcí na zrady: 1. Hledání

víno je jedním z hlavních reakcí. V naší snaze pochopit, jsme někdy posedlí touhou najít někoho vinného.

Soustřeďujeme veškeré pohrdání na partnera nebo na osobu, s níž zradil. Hledání viníků pomáhá uvolnit páry, ale mělo by to být něco konkrétního. Po zaměření na víno obvykle přichází rozloučení nebo dokonce i odpuštění.2. Pomsta

Existuje mnoho lidí, kteří po zradě hledají způsoby, jak ublížit partnerovi. Mohou se rozhodnout, že se rozpadnou a rozbijí vztah.

Nebo dál žít společně. V každém případě se někteří lidé vzbouřili, vstupovali do jiných vztahů a snažili se přinést stejnou bolest partnerovi, stejnému utrpení. 3. Odpuštění

Je třeba zdůraznit, že odpuštění nemusí vždy znamenat vyrovnání. Můžete mít nadále tyto vztahy, ale odpuštění se nezapomíná.

Někdy musíme tuto spojit znovu na nepokojném základě, což není vždy snadné. Může se stát, že i přes nic, uspějeme. Pokud je odpuštění poskytnuto po pravém a opravdovém pokání, můžete se ho pokusit vzít. Ale nebude to snadné: musíte se naučit žít s "malou nebo velkou chronickou bolestí".

4. Nová fáze vztahů

Může vás překvapit, ale pár párů po zradě otevře novou stránku ve vztazích. Po usmíření přichází fáze větší emotivní a sexuální intenzity.

V této fázi spájí strach z ztráty milovaného člověka, chybu nesprávného člověka a dlouhé rozhovory, během kterých partneři zjišťují důležité aspekty. Je to opravdu divné, ale to se stane. 5. Separace navždy

Je nevyhnutelné a pochopitelné. Nevěra je porušením blízkostí dvou lidí.

Je to zločin proti pocitům a útoku na sebevědomí a osobní rovnováhu. Ne všichni lidé jsou schopni odpustit, a ne všichni si zaslouží být odpuštěni. Nejčastěji, zrada vede k přerušení vztahů. Jaká je nejlepší věc po zradě?

Nejsou ani nejlepší ani nejhorší možnosti. Nejlepším řešením je ten, který nám dává emoční rovnováhu a klid. Rány nezapomínají v průběhu času a už se těžko léčí. Můžeme zkusit smíření, ale vždy budeme cítit strach.

odpuštění přináší úlevu, ale není to správné pro všechny. A co je nejdůležitější, je to zdravá přestávka a zotavení. Ale pokud si myslíte, že zrada je náhodná a myslíte si, že se to nestane znovu, pokračujte. Každý si zaslouží druhou šanci, ale druhá osoba musí pracovat a cítit upřímnou lásku a pravé pokání.

Je mi líto, pokud můžete a chcete pokračovat v těchto vztazích.

Pokud však vaše sebeúcta je poškozená a vaše srdce je rozbité, stojí za to odejít a přerušit vztah s těmi, kteří vás obvinili. Je čas se zotavit, vstát znovu a podívat se na obzor s nadějí .


8 Tipů rodičů: jak zvýšit silnou ženu

8 Tipů rodičů: jak zvýšit silnou ženu

Emocionální vztah mezi otcem a dcerou je neuvěřitelně silný. Povaha vztahu mezi těmito dvěma lidmi je základem toho, co bude tetování dcera růst. Od narození dívky existuje neuvěřitelně silný vztah mezi ní a jejím otcem. Je těžké popsat otcovu lásku ke své dívce slovy nebo emocemi. Jako matka má otec důležitou roli při výchově dětí.

(Sex a vztahy)

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Sex a vztahy Každý má nedostatky. Nikdo na této planetě není dokonale dokonalý. Schopnost vidět vlastní nedostatky a vzít je pomáhá nejen respektovat ostatní, ale nedávají jiné lidi, aby používali své slabosti proti nám. Mnozí z nás tráví polovinu života, když se snaží ukrýt nevýhody oblečení nebo make-upu.

(Sex a vztahy)