4 Fundamentální základ ve vztahu Sex a vztahy


4 Fundamentální základ ve vztahu Sex a vztahy

vztah - je to vztah, který vám může poskytnout oběma největší radosti života a největší utrpení. Když se rozhodnete rozdělit svůj život jinému člověku, znamená to něco víc než jen lásku, protože existují další základní kameny úspěchu sázky.

Společný život vám zážitek, který vám pomůže lépe jako jednotlivci i jako pár. Je důležité věnovat pozornost k tomuto aspektu, protože mnoho lidí brát jako samozřejmost. To je to, co každý člověk, který je třeba, aby byla šťastná, odvážný, v dobrém zdravotním stavu a žít plnohodnotný život.

Láska a zdravé vztahy vám mohou naplnit štěstí, pomáhat vám růst jako jednotlivci a přidat význam životu. Proto je nutné znát základní základy v tandemu s cílem zlepšit a posílit váš vztah. V dnešní článek

psycholog a sexuolog Leticia Garcia vypráví o čtyřech základních základech vztahů: komunikace, důvěry, podpory a tvořivost.

Komunikace Komunikace ve vztazích je jedním z hlavních způsobů, jak udržet stabilitu polovinu a vyhnout se pádu do nudné rutiny. Musíte se cítit pohodlně a uvolněně, když komunikujete navzájem bez obav z kritiky.

příběh o své obavy a problémy laskavými a sympatickým způsobem, které vám pomohou lépe pochopit sebe a ke zlepšení vztahů.

Kromě toho by měl být prostor pro komunikaci o lásce a sexu, které hrají důležitou roli ve vztazích. Mnoho lidí se mylně domnívají, že se na nic ptát - je špatné, aniž by si uvědomil, že by to mohl být způsob, jak zažehnout novou vášeň a vzrušení, posílit vztahy a uniknout z rutiny.

Trust

Trust také hraje zásadní roli v každém typu vztahu. Zpevňuje vás oba a pomáhá vám cítit se, jako byste se navzájem doplňovali. Důvěra znamená, že můžete být sami sebou bez obav z cenzury nebo se stal terčem kritiky za to, kdo jste, nebo nastavení, které se vám líbí.

Osoba, kterou důvěřujete, používá konstruktivní kritiku, aniž by se vás snažila změnit. Tento druh důvěry lze dosáhnout dlouhou a dobrou komunikací, je založen na tom, že oba víte, jak mluvit a poslouchat bez strachu.

Podpora

Úroveň podpory pro pár ve vztahu se liší od jakéhokoli jiného připojení, které můžete nainstalovat. Je to spojení, které usnadňuje komunikaci a vzájemnou výměnu. Ve skutečnosti, když mnoho vztahů důvěry a lásky, že pár vyvinuté svůj vlastní „jazyk“ by používaný k sebevyjádření, jejich společnou lásku a touhu.

Každodenní povinnosti a rutina mohou vést ke ztrátě podpory, která vás spojuje. Ale lásku a touhu, aby se vždy pomoci oživit tomto konkrétním ohledu, obnovení detaily, které byly ztraceny v průběhu času, a obnovuje sílu a vášeň vašeho vztahu.

A vždy můžete být vynalézaví, vytvářet něco nového, který posiluje něčí pocity, a všechno vás nakonec přiblíží.

Tvořivost

Kreativita je kvalita, kterou všichni máme a může se zlepšit v mnoha ohledech. To je klíčovým prvkem, který se vyhýbá rutinní a může opravit vztahy a obnovit intenzitu lásky, jako pocit, že se věci změnily.

Je důležité, aby se vždy přidat nové prvky do sexuálního vztahu, než oživení pocitů, které vám připomene, jak moc máte rádi svého partnera.

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit kreativitu. Společně můžete udělat něco zvláštního a nového pro posílení komunikace a zbavit se monotónnosti, která tak často zničí intenzitu lásky.

Pokud budete postupovat podle těchto čtyř základů, vaše láska poroste, protože rozdělíte život i postel. Je velmi důležité, abyste se na tom podíleli oba, protože vztah se vždy skládá ze dvou lidí a jedna osoba je nemůže vyvíjet sama.


Pokud vinu lidem, to není o nich, ale o sobě

Pokud vinu lidem, to není o nich, ale o sobě

Sex a Vztah ohodnotí ostatní - skoro jako sport, ale jisté míry my všichni, dokonce i nevědomě. Děláme soudy o všem kolem nás, protože udržujeme určitou úroveň kontroly nad tím, co hodnotíme. "Je to dobré, ale je to špatné. Mohu důvěřovat této osobě, ale je to lepší, aby zůstali daleko od toho ... „ může snadno spadnout do stereotypů a klišé, spíše než vynaložit úsilí přiblížit se k někomu.

(Sex a vztahy)

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

ŘíKají, že máme dvě oči a jednu ústa, abychom se mohli podívat před dvakrát. Mějte na paměti tuto myšlenku při vytváření osobního vztahu. Je to proto, že prvním krokem k tomu, že se někdo blíží, je poslouchat a sledovat. To vše je třeba provést se zvlněnými rty. Moderní společnost je nepravděpodobné, že vám poskytne čas na to provést potřebnou introspekci vnímání světa v tichosti srdce a mysli, která zpočátku vnímá a nikdy neodsuzuje.

(Sex a vztahy)