Jak zrychlit metabolismus, jak zhubnout rychle Hubnutí


Jak zrychlit metabolismus, jak zhubnout rychle Hubnutí

I když metabolismus dostal jste zdědil od své rodiny, tuto skutečnost - ne větu. A to neznamená, že budete muset žít celý svůj život s nadváhou a nepohodlí, které přináší s vámi.

Vždy můžete změnit svůj metabolismus a dělat to pro vás pracovat, spíše než hrát proti. Některé studie ukázaly, že každá z těchto tipů pro urychlení metabolismu, které vám pomohou zhubnout rychle, zdravě a přirozeně v kratším čase a s menšími aplikacemi intenzity.

1. Každý den k snídani něco uvařit zdravého

potřebují jíst něco zdravého k snídani (jako například omeleta se špenátem, sýrem feta a plátkem toastu s celých zrn), pak to pomůže metabolismus, aby okamžitě a správně začít pracovat hned po probuzení.

Podle jedné studie, kterou národním registru kontrolu váhy ve Spojených státech, který byl učil na 5000 pacientů a zdravou snídaní ve svém každodenním životě, jak zhubnout, aby rychlosti až 30 kilogramů během 5 let.

Stává se to proto, že snídaně poskytuje tělu energii a tělo se zastaví k hromadění tuku. S největší pravděpodobností začne tělo správně pracovat s jídlem, které dostalo, takže přirozeně ztrácí váhu. Doporučené jíst něco lehkého k večeři ve večerních hodinách, protože budete hladovět několik hodin, v noci tělo hromadí maximálního možného množství tuku.

2. Obsahovat ve vaší stravě zeleného čaje

Zelený čaj je znám pro své antioxidační vlastnosti, ale v poslední době bylo zjištěno, že to může pomoci urychlit metabolismus a následně urychlit hubnutí. Vědci z různých univerzit provedli výzkum s několika skupinami lidí, aby zjistili všechny výhody tohoto nápoje.

Jedním z výsledků, byl fakt, že ti, kteří to ve zvyku pít zelený čaj ,hubnout rychleji než ostatní. Protože zelený čaj přispívá k oxidaci tuku a termogeneze. Pět šálků denně - perfektní množství čaje, který zvyšuje množství energie v těle a to je jen 90 kalorií, které vstupují do těla.

3. Jezte potraviny bohaté na omega-3

Dlouho jsme byli vědomi toho, že je vhodné jíst ryby, protože je bohatá na omega-3 (jako je losos a tuňák), také metabolismu. Tyto kyseliny regulují hladinu cukru v krvi a snižují další problémy (jako je zánět).

Ale některé nedávné studie ukázaly, že tyto mastné kyseliny také pomáhají snižovat odolnost leptinu, hormonu, který pomáhá snížit hmotnost. Pokud nechcete jíst ryby, můžete přidat přídatný doplněk omega-3 obsahující 1000 až 2000 mg mastných kyselin nebo jiného suchého ovoce se stejným obsahem, abyste získali pozitivní výsledky.

4. Neodstraňujte všechny kalorie ze stravy

Vždy si myslíme, že pokud snížíte množství kalorií spotřebovaných ve vaší stravě, pak můžete snadno zhubnout. Ale ve skutečnosti to může být pravda pouze na začátku, a když tělo uvědomí, že mu dáváte méně kalorií, začne se zvyšovat jeho zásoby energie a hromadit tuky. Takže když si vybíráte zdravé a výživné potraviny, je vždy lepší zrychlit metabolismus. Je také velmi důležité nezvyšovat časové intervaly mezi jídly.

Je lepší jíst 6krát denně (vždy 300 kalorií), než jíst dvě příliš velká jídla nebo jídla s vysokým obsahem kalorií. 5. Přidejte do cvičení různé režimy intenzity.

Během příštího tréninku (chůze, plavání, běhání) přidejte několik intervalů 30 sekund.

Během této doby musíte zvýšit intenzitu a vrátit se k normální intenzitě tréninku. Takové změny světla umožní tělu spotřebovat více energie, což výrazně zvýší schopnost vašich buněk regenerovat a pomůže jim dostat spoustu kyslíku.

Můžete také pracovat na sobě déle k dosažení požadovaných výsledků mnohem rychleji

. Tyto intervaly můžete přidat do libovolného sportu, který se vám líbí.6. Odpočinek po cvičení tréninku

- je dar, který můžete dát své tělo a zdraví, ale mohou vést k velké únavě, zvláště když provádět velmi rychle.

Ačkoli trénink obvykle pomáhá urychlit metabolismus, klíčový prvek, který přinese tělo k odpočinku, je odpočinek. Je důležité si uvědomit, že zatímco koučete své tělo, spálíte více kalorií z množství kalorií, které jíte, pomůže vám hubnout účinněji.

7. Vyhýbejte se trans-tukům

Každý si je vědom toho, co je škodlivé pro tento typ tuku, a také snižuje přirozenou schopnost těla spalovat tuky.

To vše proto, že mění buňky a zpomaluje metabolismus .Pokud by to skončilo se škodlivým účinkem na tělo trans tuků ... Ale může také vytvořit odolnost proti inzulínu a různým zánětům. Vylučování trans-tuků z stravy zrychluje metabolismus a ztrácí váhu.

8. Zvýšený příjem bílkovin

Trávení proteinových potravin trvá déle než výrobky obsahující těžký tuk nebo sacharidy.

Pokaždé, když jíte bílkoviny, cítíte více potěšení, zatímco váš metabolismus i nadále pracuje a spaluje tuky .Spotřeba bílkovin vede k výraznému zrychlení metabolismu a snížení pocitu hladu. Jak je ukázáno, dietní bílkoviny zvyšují svalovou tkáň, nikoli tuku.

urychlit metabolismus prostřednictvím stravy

genů charakteristickou sadu uvnitř vašeho těla, ale zavádí některé změny ve své normální běžné, můžete převzít kontrolu nad vším, co sní o změně.

Zrychlovat metabolismus - znamená to, že pracujete rychleji, vypalujete více kalorií a udržujete v dokonalé hmotnosti. Pokud budete postupovat podle těchto tipů, budete schopni samoregulaci těla a zůstat zdravý přirozeně. Je to mnohem jednodušší, než snažit se dodržovat složité diety, které dávají velmi málo výsledků nebo přijmou špatnou dietní rozhodnutí, která může vést k nemoci.


Natural lišta s salát a kiwi Hubnutí Hubnutí

Natural lišta s salát a kiwi Hubnutí Hubnutí

Zelený salát je považován za jeden z nejdůležitějších potravin, které je určitě přidat dieta, jak zhubnout, protože, kromě kalorií existuje jen málo salát obsahuje velké množství vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování těla. Kromě toho má dostatek vody, aby uspokojil pocit sytosti, který vám umožní jíst méně než obvykle.

(Ztráta váhy)

4 Způsoby, jak zlepšit schopnost spalování tuků

4 Způsoby, jak zlepšit schopnost spalování tuků

Hubnutí Existuje několik způsobů, jak spalovat tuk. Jedním z nich je ketóza. Přestaňte jíst sacharidy. Výsledkem je, že tělo začne metabolickým procesem nazývaným ketóza. Během ketózy je tělo nuceno spalovat tuk jako zdroj energie. Může to být buď tuk, který je uložen v těle, nebo tuk, který jíte. Když k tomu dojde, játra začnou produkovat ketonové tělo.

(Ztráta váhy)