Jak urychlit růst vlasů


Jak urychlit růst vlasů

užitečné návyky jste pidstryhly srst o něco kratší, než chtěl, nebo jen unavený z krátkých vlasů vůbec. Chcete-li urychlit růst vlasů, přečtěte si v tomto článku. Naučte se, jak udělat vlasy delší, dělá tyto tipy do praxe, začíná dnes!

Existuje mnoho způsobů, jak urychlit růst vlasů, ale ne všichni jsou stejně účinné. Tak zjistit, který z nich funguje nejlépe pro vás a snaží různé domácí recepty, které jsme vám v tomto článku.

Je možné urychlit růst vlasů?

Pokud jste v poslední době není moc dobrá pidstryhlysya pravděpodobně nechtějí čekat měsíce nebo dokonce roky, než vlasy rostou zpět sám. Potřebujete jinou možnost. To není tak složité, jak by se mohlo zdát, ale docela jednoduché. Zde je několik tipů, které vám mohou překvapit: Most

Upravený vlasy trim konečky vlasů může skutečně stimulovat svůj růst, protože zesílí. Třepení neumožňují vlasy rostou tak rychle, jak by to mělo být přirozené. Také si pamatuji, že Měsíc má hodnotu (například, když je mladý, vlasy rostou rychleji). Masírujte pokožku hlavy

můžete masírovat pokožku samostatně nebo požádat o pomoc od příbuzného nebo zaměstnancem z kosmetického salonu. Jediné, co musíte udělat, je dát několik kapek esenciálního oleje (nebo olivový olej, pokud ji máte po ruce a ty to výhodu dát) do konečků prstů a vetřete do pokožky hlavy po dobu několika minut a poté smyjte. Můžete také použít dětský olej. Důvodem pro jeho účinnost je, že hydratovaná pokožka hlavy podporuje rychlejší růst vlasů. Použít bílky

proteiny a živiny do vaječných bílků se skvěle hodí pro růst vlasů, i když si myslíte, že prostředky nepřinášejí žádné výsledky. Vaječné bílky obsahují vitamíny, které jsou dobré pro běžné výživě vlasy.

Jen rozbít dvě vejce, oddělte bílky od žloutků a před použitím vlasy důkladně rozšleháme. Masírujte pokožku hlavy a nechte působit 10 minut. Opláchněte teplou vodou, pak šamponem jako obvykle. Vaše vlasy budou nejen rostou rychleji, ale také vypadají lesklé a zdravé.

Pít více vody

Vlhkost je dalším velmi důležitým faktorem, takže se co nejlépe vypít alespoň dva litry vody denně, a v případě, že ulice je opravdu horko, měli byste zvýšit svůj příjem až tří litrů vody. Tato jednoduchá metoda má mnoho výhod. Zvlhčuje kůži, orgány a vlasy. Pokud se vám nelíbí chuť čisté vody, napijte místo toho studené bylinné čaje nebo ovocné koktejly.

kartáč vlasy, než si umýt vlasy, nezapomeňte ji pročesávat po dobu několika minut, neustále pohybuje od hlavy až ke konečkům natáhnout vlasu. Neměli byste strávit hodiny před zrcadlem a rozkládat každé pole. Je však nutné vlasy jednou nebo dvakrát denně vycvičovat, aby se stimulovaly vlasové folikuly.

Vyhněte vysoušeč vlasů a kulmy

Pokud jste zvyklí na vysoušení fén nebo pomocí kleští, vy byste měli opravdu vyhnout se tyto nástroje, pokud je kriticky důležité, například, když je velmi chladno, a naléhavě potřebují získat. Alespoň se snažte omezit používání vysoušeče vlasů, protože vlasy budou růst podstatně rychleji.

Zkuste pilulky (ale ne, jak si myslíte)

to nebylo vědecky dokázáno, ale mnoho žen si tuto metodu zkoušel. Pilulky nehýbat, ale platí na vlasy. Jednoduše rozmístěte 4 nebo 5 antikoncepčních pilulků a přidejte je do lahve šamponu, kterou pravidelně používáte. Urychlí růst vlasů a zesílí a zdravěji.

V noci omotat vlasy na nožičku

Před položením do postele škrábněte vlasy do kudrnatých vlasů. Pokud je velmi krátká, stačí vytvořit 2 nebo 3 malé kosti. Udělejte to, když jsou vlasy mokré (ideálně po sprchování nebo vanu). Užijte si ráno a roztáhněte prýmky ráno. Opakujte každou noc po dobu jednoho týdne.

Používejte esenciální oleje

Olej z hroznů je skvělý pro stimulaci růstu vlasů. Použijte několik kapek na celou pokožku pokožky, doprovázenou lehkou masáží. Pomůže stimulovat vlasové folikuly.

Další zajímavá možnost -kokosový olej, který dělá vlasy krásnější, lesklé a zdravé, a také urychluje svůj růst. Masírujte několik kapek teplého kokosového oleje do pokožky hlavy jednou týdně. Ale ujistěte se, že to nedráždí pokožku.

Třetí možnost, kterou si můžete vybrat, je Rozmarýnový olej. Tato léčivá rostlina výrazně ovlivňuje zdraví vlasů. Stačí přidat dvě polévkové lžíce sušených rozmarýnových listů do pol poháru olivového oleje a přivést k varu. Chladni a nechte stát dva dny. Zpracujte a uložte do džbánu. Použijte tento olej k masáži pokožky hlavy ihned po umytí vlasů.

vody brambor brambor, bramborový spíše mléka (nebo vody) je vynikající nástroj pro rychlý růst vlasů, protože to také přidává objem, takže to vypadá zdravě a ne zlomit. Brambory kombinují velké množství vitamínů, zejména vitamínů skupiny B. Vařte dvě surové brambory se slupkou v litru vody. Nechte kapalinu vychladnout a poté napnout. Používejte jako balzám po umytí vlasů.


šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

Užitečné Některé víry vedly naši společnost k tomu, že po mnoho let tvrdil, že některé návyky mohou být dobré pro naše zdraví, i když ve skutečnosti jsou prostě výsledkem úspěšné reklamy a marketingu. Tento článek vám řekne o špatných návycích , které je třeba změnit nebo vyloučit ze svého života. Mýty o zdravých stravovacích návycích ochucené vody se nedoporučuje používat Když jdete do restaurace, je snadné si myslet, že objednávání vodu namísto ochucených nealkoholických nápojů - užitečnou alternativu.

(Užitečné návyky)

Jak udržet pozitivní přístup v negativním stavu

Jak udržet pozitivní přístup v negativním stavu

Užitečné návyky Vzhledem k tomu, nemůžeme změnit minulost, musíme se zaměřit na současnost a budoucnost a pozitivně se k nim, tak oni budou stejně plodná a úspěšná, jak je to možné. Život nám vždy neposkytuje zprávy, které chceme slyšet nebo čekat. V takových okamžicích máme tendenci si myslet, že všechno bylo špatné a nic se nezmění.

(Užitečné návyky)