Jako přirozený způsob, jak léčit kuří oka na chodidlech


Jako přirozený způsob, jak léčit kuří oka na chodidlech

přírodních produktů mozoly na paty, chodidla a prsty a mezi prsty, ve skutečnosti velmi bolestivé a zasahují nejen při chůzi na procházky, ale i v každodenním životě. Ve většině případů se kůže objevují kvůli nedostatku péče o nohy.

Zatímco nohy jsou velmi důležitou součástí vašeho těla, ale bohužel, často nevěnují dostatečnou pozornost na ně, přesně tak, jak potřebují. Tento článek vám několik tipů dodá přirozený způsob, jak léčit puchýře na nohou.

mozoly, co potřebujete vědět

Za prvé, je nutné pochopit, když je kukuřice. To se děje v důsledku obranné reakci na prodloužené tření nebo jiné mechanické namáhání na kůži dolních končetin, zejména díky použití nepohodlných bot.

kuří oka se může objevit také na ruce, například pokud používáte stejný nástroj příliš dlouho. Nicméně, puchýře objeví na nohou je velmi nepříjemné a bolestivé, protože mohou narušovat snadno pěšky.

Kukuřice a tropy: jaký je rozdíl mezi nimi? Musíte o tom všechno vědět. Tak natoptish je neživá, nadržená povrchová vrstva kůže u nohou. Jejich vzhled na nohách způsobené nic víc, než se silným důrazem na nohou s prodlouženou cirkulaci a oteklé, když je stisknutím tlačítka. Objevují se na kloubech prstů a u nohou.

kuří oka obvykle mnohem větší (mohou být asi 2,5 cm na délku), mají tlustou vrstvu odumřelých kožních a objeví se na straně palce a paty. Obě kukuřice a tetování mohou být vyléčeny doma lidovými metodami.

Přírodní prostředky pro léčbu kuřích ok

Existuje mnoho populární způsoby, jak vyléčit mozoly a kuří oka na nohou, zde jsou některé z nich.

 • nejjednodušší a nejlevnější k dispozici po celou cestu k zbavit kuřích ok - je to starý dobrýdecoupling nohy. Po kůže nohou pod vodou je měkký, můžete snadno odstranit odumřelé dušená pemzu. Po koupání je opatrně stlačte pemzou. Vaše kůže by měla být čistá a suchá. Pak utřete surovou cibulí, nakrájíme na polovinu. A na konci procedury je namažte několik kapek arnického oleje.
 • Položte dobře mleté ​​ stroužek česneku, smíchané s olivovým olejem na kukuřici. To je kůže jemnější a snížit kukuřici. Zakryjeme utěrkou a necháme přes noc.
 • Připravte si obklad, brousit pět nebo šest aspirinu, pak je smícháme s polévkovou lžíci citrónové šťávy a lžíci vody. Dejte ji na prsty a zabalit horký ručník na deset minut. Tepla připravený roztok pronikne kůži a dělat to hladší. Pak použijte pemzy poshkrebit prsty, a můžete snadno zbavit odumřelé kůže.

 • namočte několik listů pórek na vinným octem do 24 hodin. Později je použít k prstům po dobu 20 minut. Po nějakém čase, pečlivě snížit mrtvé kůže pomocí vhodného nástroje a dezinfikovat s alkoholem. Naneste rtěnku
 • Calendula výtažky z několikrát denně. Pokožka se stává jemnější, a to i chapstick také působí jako protizánětlivá činidla.
 • namočit nohy po dobu deseti minut ve čtyřech infuzích kapky heřmánku oleje na litr vody. Voda by měla být v teple. Aby se vaše nohy ponořené v infuzi tak dlouho, dokud voda je studená. Potom potřeme Vazelína prsty a nosit bavlněné ponožky.
 • Namočte strouhanku do jablečného octa a ponechat po dobu dvou dnů. Použití hmota vytvořena z překrývání je na kapesník jako obvaz na kukuřici pro tři noci v řadě. Před tím, namočte nohy v misce s teplou vodou změkčit kukuřici, že to bude jednodušší odstranit. Vezměte

 • čerstvé fíky a odstraňte dužinu. Dejte ji na kukuřici před spaním. Rewind pleťová voda gáza, tkaniny nebo kryt s vatovým tamponem. V dopoledních hodinách, opláchněte teplou vodou, postupně přidáním horké vody a ve vodě nohy držet půl hodiny. Odstranění odumřelých kožních pemzu. Omyjte a nakrájejte
 • 40 gramů špenátovými listy, dát je do gázy obvaz nebo a aplikovat na postižené místo jako obklad. Nechat na nohou po dobu 20 minut. Tento postup opakujte po dobu několika dní (asi jeden týden), dokud začnete mít pocit, že kukuřice se staly měkčí. Brousit hrst
 • Sempervivum listy (kromě latinským názvem „vždy živý“ je stále populární jméno - „Kámen Rose“ a „Orpin“), aby pastu, přidejte polévkovou lžíci jablečného octa. Přiložit k mozol nebo suchou pleť. Nechte zaschnout, a pak vytřete pemzy.
 • Ponořte nohy do teplé vody po dobu deseti minut (dokud voda nezchladne). Dát lžíci jedlé sody a přidat trochu vodypro vytvoření pasty, uvádějte jej vždy společně s kukuřicí, zatímco oni jsou ještě vlhké a trochu tlačit, aby se odstranil obilí. Dokončete postup, ničením kukuřice s pemzokem.

 • Očistit ananas a dát kousek plodové pokožky kolem corolla, dotýkat se pokožky hladkou stranou. Zajistěte ji obvazem. Nechte ji celou noc a ráno, namočte nohy po dobu deseti minut do teplé vody. Opakujte to několikrát, dokud nemůžete kukuřici snadno odstranit. Budete potřebovat alespoň čtyři takové postupy.
 • Mix lžíce jablečného octa s 1/8 šálku másla a intenzivně se třít ho na kukuřici. Pak se rozotřejte s pemzou a dokončete masáž, třecí mandlový olej.
 • Rub kukurice ricinový olejkaždý den po dobu dvou týdnů. Naložte na kukuřici plátek citronové kůry a kus surových rajčat. Ujistěte se, že se oblékáte obvazem. Šťáva z produktů bude měkčí kůže tvrdší.
 • Nakrájené hřebíček česneku s lžící břečťanu, dokud se nedostanete šťávy. Namočte gázu do této směsi a připojte ji k obilí. Zakryjte ubrouskem nebo kapesníkem a nechte ji přes noc. Tento postup opakujte každý den, dokud nebude kůže měkká.Vezměte několik
 • stopky a kopřivy a důkladně je opláchněte. Musíte použít vše: listy, květiny a stopku. Všechno rozdrtíte, dokud nezískáte pastu. Aby to bylo jednodušší, vložte vše do mixéru, přidáte trochu vody a dobře promíchejte. Vytvořte zelenou hmotu, kterou je třeba aplikovat na vyléčení nohou. Další zajímavý podobný přírodní lék může být z neplodu. Chcete-li, aby vás kukuřice nepoškodila a nepřinášela do života nepohodlí, postarejte se o nohy o nic méně než o obličej. Věnujte pozornost každé oblasti kůže na svém těle, utěšujte se, abyste zůstali mladší a krásnější po delší dobu.


5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

Přírodní produkty jste nikdy necítil syrových brambor všelékem péči o pleť. Ale to je neuvěřitelný produkt, který stojí za to vyzkoušet sami. V případě přírodní prostředek má některé příjemné vlastnosti je vždy dobré dozvědět se více o nich. již víte, že brambory jsou bohaté na rostlinné škrob, je velmi výživné.

(Lidových opravné)

Tipy pro odstranění zácpy

Tipy pro odstranění zácpy

Je velmi důležité udržovat fyzickou aktivitu denně. To je jeden ze způsobů, jak stimulovat různé funkce orgánů vašeho těla, včetně defekací. Jizva může ovlivnit vás kdykoli v životě a v jakémkoli věku. Proto je třeba nejprve zjistit, zda skutečně trpíte touto nemocí. Pokud máte méně než tři vyprazdňování týdně a proces defekace se stane bolestivým - příčina je ucpaná.

(Lidových opravné)