Plody, které mají protirakovinné vlastnosti


Plody, které mají protirakovinné vlastnosti

zajímavá fakta ovoce patří do kategorie těch nejchutnějších potravinách. A nejlepší je, že jsou pro nás užitečné.

Ovoce obsahují vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování těla. Některé z nich mají další vlastnosti a mohou přispět k léčbě nejzávažnějších nemocí naší doby - rakovinou.

Rakovina - onemocnění, které každoročně žít mnoho lidí.

To je důvod, proč chceme říct o některých protirakovinných zeleniny, které by měly být přidávány do stravy pro prevenci tohoto onemocnění. 1. Cranberry

na ovoce, které nejlépe zabránit rozvoji rakoviny, odkazuje brusinky. Tyto plody jsou bohaté na antioxidanty, zejména anthokyan.

antokyanů, kyselina elahinova a urolin že mistyatyt brusinky, snížení vlivu volných radikálů na DNA, které se mohou vyskytnout v důsledku rakoviny.

také zabíjet škodlivé buňky a snížit vývoj karcinogenních buněk v ústech, tlustého střeva, prsu a prostaty.

Vitamin C je další sloučenina, která pomáhá předcházet rakovině. Toto malé, chutné bobule se může pochlubit vysokým obsahem.

To omezeny negativní dopad volných radikálů, DNA buňky se zvýšenou ochranu, a tělo - zabránění růstu nádoru.

Rozhodně přidat brusinku do nákupního seznamu. Může být použit v pásmu nebo jíst samostatně jako chutné občerstvení.

Viz také 7 skvělé produkty pro boj proti bakteriální infekci

2. Hrozny Hrozny na druhém místě v seznamu produktů, které mají protirakovinné účinky. Za každou příležitost stojí za to přidávat do své stravy.

Kůže tohoto ovoce obsahuje přírodní sloučeninu zvanou resveratrol. Zvláště hodně z toho v tmavě červených a černých odrůdách hroznů.

prokázáno, že rakovina tlustého střeva resveratrol významně snižuje aktivitu ornityndekarboksylazy.

Tento enzym je zodpovědný za růst rakovinných buněk. Čím méně je ve vašem těle, tím lépe.

hrozny brání nejen rozvoji rakoviny tlustého střeva, ale také pomáhá snižovat riziko běžných nádorů prsu a prostaty. 3. Avocado

Mnoho lidí věří, že avokádo odkazuje na zelenině, ale to je vlastně ovoce. Navíc je to jedno z nejlepších plodů, které můžete jíst.

Toto protinádorové ovoce je bohaté na užitečné tuky.

Avokádo - velký zdroj lepku, který má antioxidační vlastnosti. Tento pomáhá zničit a odstraňovat volné radikály, které obvykle způsobují DNA mutace a někdy vedou k růstu rakovinných buněk.

avokádo obsahuje hodně vitamínu C. mějte na paměti, že inhibuje negativní účinky volných radikálů a chrání buněčnou DNA, která zabraňuje tvorbě nádorů.

Karotenoidy obsažené v avokádo (beta-karoten, alfa-karoten a zeaxanthin), pomáhají zabránit prsu, prostaty a ústa.

Vzhledem k vysoké hladině vitaminu E avokádo významně snižuje riziko vzniku rakoviny prsu.

Vychutnejte si to olejové ovoce v salátech nebo doplňte příjemnou chuť do žaludku. Pokud chcete, aby vaše nádobí mělo zvláštní poznámku, zkuste přidat do nich nějaký olej z avokáda.

4. Ananas

Jeden z protirakovinných přípravků, které všichni mají rádi, je bezesporu ananas.

Tato exotická ovoce hníst bromelain, což je enzym, který pomáhá rozdělení bílkovin a má schopnost zachytit a zabíjet rakovinné buňky, obcházet zdravé.

  • Tento nádherný enzym je obsažen ve stoncích, stejně jako ovoce z ananasu. Rome Bromelain má silné protizánětlivé vlastnosti a účinně odstraňuje silnou bolest. To je důvod, proč je dobré pro lidi, kteří trpí artritidou.
  • Díky protizánětlivému a antikoagulačnímu účinku zlepšuje bromelain imunitu
  • . Výsledkem je, že tělo může účinněji bojovat proti rakovině.Doporučená literatura: Léčení nápoj s lněného semínka v boji proti celulitidě a zlepšují pleť stav

cítit přínos rakoviny zůstat zdravé ovoce a zeleninu spotřeba

- je nejlepší způsob, jak dostat vitamíny a minerály, které tělo potřebuje. To je důvod, proč byste je neměli vyloučit z vaší stravy.

Pokud máte určité onemocnění, jako je cukrovka, je důležité určit, jak moc budete jíst ovoce, ale určitě přidat po malých dávkách do svého jídelníčku. Bylo nám řečeno, že doplňky obsahují stejné vitamíny, avšak rozdíl je v tom, že ovoce nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.


Výživu během menopauzy

Výživu během menopauzy

Zajímavých faktů menopauzy - je důležitý a těžké období života každé ženy. Změny v těle a metabolismus v každé osobě se projevují zcela jinak. Některé z příznaků menopauzy může povplyvaty svůj osobní život, práce, vztahy a štěstí v souladu s nimi. Na toto téma mnohokrát a nemluvil, ale obvykle ne jak zmírnit problémy této životní fázi.

(Zajímavosti)

Jak zacházet s ječmenem ve vašich očích doma?

Jak zacházet s ječmenem ve vašich očích doma?

Především je třeba, abyste věděli, že ječmen na oku je zánět jedné z žláz víček. Není to velmi vážná nemoc, ale může to být docela bolestivé a otravné. Zpravidla se vyskytuje kvůli bakteriální infekci. V tomto článku se můžete dozvědět o přirozených způsobech léčby ječmene doma. Externí ječmen - Toto je zánět, který má červenou barvu.

(Zajímavosti)