Jako přirozený způsob, jak léčit infekci přírodní prostředky


Jako přirozený způsob, jak léčit infekci přírodní prostředky

Existuje mnoho typů infekcí, a pro každého z nich existuje určité lékařské zákroky a léky. Ale vaše tělo reaguje vždy stejný různým infekcím, bez ohledu na jejich typ, což znamená, že budete určitě potřebovat pochopit klíčové vlastnosti infekce s nimi bojovat přirozeně. V tomto článku si popíšeme, jak lze infekci léčit pomocí několika jednoduchých kroků, které mohou výrazně posílit váš imunitní systém.

Proč mám nějakou infekci?

Pokud je infekce, bude vaše první myšlenka zřejmě, že vinu infekční agens, které napadly tělo a způsobí, že imunitní systém proti němu bojovat.

Ale pravdou je, že jsme neustále obklopeni všemi možnými druhy virů, bakterií, plísní a parazitů v průběhu celého dne, tyto patogeny mají různé účinky na každém člověku přijdou do styku.

Přírodní medicína učí, že ve skutečnosti způsobují infekce nejsou patogenem sama, ale pouze to, že náš imunitní systém není dostatečně silný, aby bojovat proti tomuto patogenu, a proto umožňuje mikroorganismy svobodně a bez zasahování rozvíjet.

před boji proti infekci, varovat její výskyt

Prvním krokem v léčbě infekce je, aby se zabránilo, ale aby se tak stalo, musíte mít silný imunitní systém, který bude inhibovat množení patogenu v těle.

Ale jak to udělat?

 • jíst dobře vyváženou stravu, vyhnout cukr a zpracované výrobce potravin, smažené potraviny a různé přísady do potravin.
 • Pijte hodně vody, šťávy a přírodní čaj mezi jídly.
 • Jakmile trvale zabránilo špatné návyky, stres a negativní emoce.
 • Omezení užívání drog.

vaše střevní flóry střeva přímo souvisí s imunitním systémem. Pokud je vaše střeva nepracuje správně, budete určitě hrozí vyšší riziko nákazy než pokud střeva správně fungovat.

To je důvod, proč, pokud máte některý z těchto problémů, měli byste přijmout následující opatření:

 • Pokud máte průjem, pít a jíst viskózní potravin a nápojů: zelený čaj, uhlím, jablko (bez kůže), hroznové víno atd.
 • Máte-li zácpu, zaměření na používání laxativ výrobků, lněné semínko, sušené švestky, ovesné vločky, mořskou vodu, olivový olej, atd. Pokud vám tyto produkty nepomohou ve vaší situaci, můžete vyzkoušet projímadlo s intenzivnějším laxativním účinkem.
 • Pokud nervozita často ovlivňují vaše střeva, pít zklidňující čaje, například meduňky a mučenky a používat nástroje emocionální léčení (květiny Bach, homeopatie) a relaxační cvičení (jóga, tai chi, návštěvy posilovny, chůze, atd. .d)
 • Pokud potřebujete obnovit střevní mikroflóru, budete mít probiotik, které lze zakoupit v lékárně nebo přírodních potravin obchodě.

Posílit váš imunitní systém

Již jsme se zmínili, že je důležité mít silný imunitní systém a vyhnout se nic, co by to mohlo oslabit. Existují však další potraviny a doplňky, které vám pomohou zvýšit výkonnost imunitního systému. Podívejte se, co:

 • syrový česnek cibule Oregano
 • : připravit jako čaj nebo koupit ve formě éterického oleje a potom se zředí v medu nebo olivový olej. Esenciální olej by měl být zvolen pro orální užití, nikoliv pro externí použití. Echinacea
 • :
 • čaj tymián:
 • zázvor čaj: funguje nejlépe, když jedl čerstvou citronovou
 • , včetně kůží

byste měli zkusit přidat tyto potraviny do svého každodenního jídelníčku.

A co horečka?

Mnoho lidí se bojí, že má horečku, ale pokud máte velmi vysokou teplotu nebo to nebude trvat příliš dlouho, to není nic jiného než jeden z mnoha obranných mechanismů těla. Zvýší se teplota, aby se zabíjely škodlivé mikroorganismy, které pronikly tělem.

Proto, pokud máte jen trochu horečku, ne hned běžet k lékárničkou zaklepat této teploty k normálu. Je lepší se zhluboka nadechnout a soustředit se na léčbu onemocnění přirozeným způsobem. Jak je možné to udělat? No v tomto případě budete muset pomoci tělo se potit, a to následujícím způsobem:

 • Pít čaj s látkami, ze kterého bude horký, jako je zázvor nebo skořicí.
 • Zakryjte velké množství přikrývek nebo vlněných čepic.
 • Pokud máte hlad, měli byste jíst misku zeleninová polévka s trochou kajenský pepř a syrového česneku.

Nezapomeňte řídit teplotu těla teploměrem. Další přísady

Doporučujeme tyto specifické přísady pro jakýkoli typ infekce: hroznový extraktu semen

   • česnek kapsle Vitamin C Propolis

     Echinacea extrakt je možno zakoupit přírodní sirupy, které obsahují převážně nad složek.

     Tento článek je jen proto, aby vám několik tipů v případě infekcí a nemocí způsobených nich, ale nenechte se tyto informace nahradit ty cenné rady, které můžete získat od svého lékaře.

     Doporučujeme, abyste vždy konzultovali s lékařem v případě jakékoliv nemoci a dříve, než začnete užívat jakékoliv léky.

     Pečujte o své zdraví navždy a budete nenechá sebemenší šance jakéhokoliv onemocnění zničit vaši náladu, nebo dokonce ohrozit kvalitu svého života.


     úžAsné vlastnosti, které syrové brambor šťáva má přírodní prostředky

     úžAsné vlastnosti, které syrové brambor šťáva má přírodní prostředky

     Jsme nikdy myslet na bramborách jako léčivého přípravku. Surový bramborový džus je také zřídka používán, a to navzdory mnoha vlastnostem. Brambory jsou zelenina, která se nejčastěji konzumuje ve světě, a to nejen kvůli různorodému použití ve vaření, ale také kvůli její dostupnosti a prevalence. Ale navíc je to mocný zdroj důležitých živin, které jsou pro tělo mimořádně přínosné.

     (Lidových opravné)

     Máte obavy o zánět vedlejších nosních dutin? Pět dní a budete zdravé!

     Máte obavy o zánět vedlejších nosních dutin? Pět dní a budete zdravé!

     Natural prostředky ucpaný nos, bolest hlavy, kašel ... Tyto příznaky jsou zná každý. Velmi často banální nachlazení a rýma, léčba pro které zvedla špatně vyvinout zánět vedlejších nosních dutin. zánět vedlejších nosních dutin - zánět v jedné nebo více z vedlejších nosních dutin. Vyskytuje se jako komplikace akutní rýmy, chřipky, spalničky, spálu a dalších infekčních onemocnění.

     (Lidových opravné)