Jak přirozeně snížit jizvy


Jak přirozeně snížit jizvy

Jizvy - poškození kůže způsobené nadměrným růstem vláknité tkáně. Jizvy může být výsledkem chirurgické řezy, traumatické poranění, popáleniny, plané neštovice, akné, záření a dokonce i drobné oděrky. Časem kůže produkuje nadbytečné množství kolagenu, snaží se je vyléčit, což vede k jizvení.

Ačkoli jizvy neohrožují vaše zdraví vůbec, většina lidí je považuje za neetické. Naštěstí je možné snížit jizvy tím, že použijete domácí prostředky, které obnovují zdraví a strukturu pokožky.

Nemusíte brát potenciálně nebezpečné a drahé léky, protože se s vámi podělit o nejlepší přírodní způsoby, jak snížit výskyt jizev.

Jablečný ocet


Jablečný ocet je nákladově efektivní produkt, který má dobrý účinek na pokožku. Tato přirozená přísada může přispívat ke snížení jizev, pokud se používá pravidelně.

Jak ji používat?

 • Aplikujte malý jablečný jablečný ocot přímo na postiženou oblast jemnými masážními pohyby, dokud není zcela absorbován.
 • Několik minut nechte vyschnout a pak znovu aplikujte na nejúčinnější výsledky.
 • Opakujte dvakrát nebo třikrát denně po dobu 4-5 týdnů.

Abyste se vyhnuli možné alergické reakci, zředte jablečný ocet stejným množstvím vody.

Soda na pečení

Pravděpodobně jste již obeznámeni s mnoha způsoby použití sódy na pečení jak v medicíně, tak v kosmetice. Tento výrobek má silný abrazivní a čisticí účinek, který pomáhá snížit jizvy.

Jak ji používat?

 • Směs jedné části sodovky se třemi díly peroxidu vodíku vytvoříme pastu.
 • Použijte tuto pastu přímo na poškozenou oblast, abyste snížili zánět a urychlila hojení.
 • Opakujte 3-4 krát denně.

Citronová šťáva


Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C je citronová šťáva vynikajícím nástrojem pro péči o pleť a léčbu jizev. Při častém používání zjistíte výrazné zlepšení barvy, struktury a vzhledu jizev.

Jak ji používat?

 • Před spaním aplikujte trochu citronové šťávy přímo do postižené oblasti.
 • Nechte půl hodiny, poté opláchněte teplou vodou.
 • Tento postup opakujte každou noc.

santalového dřeva a růže voda santalové dřevo


obdařen léčebné vlastnosti, které pomáhají snížit jizvy a obnovit mladistvý vzhled pokožky. Tónovací vlastnosti růžové vody zvyšují pružnost a strukturu pokožky. Kombinace těchto dvou složek dává nádherný přírodní lék na jizvy.

Jak mohu použít tyto dvě složky k léčbě jizvení?

 • Připravte pastu z santalového prášku a růžové vody.
 • Očistěte postiženou oblast a aplikujte pastu před spaním.
 • Ráno opláchněte teplou vodou.
 • Tento postup opakujte denně po dobu dvou měsíců.

Česnek

Česnek lze použít v medicíně ke zlepšení zdraví pokožky a odstranění jizev. Česnek zabraňuje vzniku přebytečných fibroblastů, které způsobují nepříjemné jizvy.

Jak ji používat?

 • Je nutné rozdrtit svazek česneku a aplikovat ho přímo na postiženou oblast po dobu 10 minut.
 • Poté ho opláchněte teplou vodou.
 • Tento postup opakujte každý den.


Prostředky kokosového oleje pro zdravé vlasové přípravky

Prostředky kokosového oleje pro zdravé vlasové přípravky

Přírodní kokosový olej - nástroj, na základě této rostliny, které díky svým léčivým a kosmetické vlastnosti se stává stále více populární v posledních letech. Získává se stisknutím kokosové buničiny, která se téměř úplně skládá z užitečných mastných kyselin a středních antioxidantů. Prostřednictvím nutriční hodnoty výrobku, kokosový olej je často používán v kosmetickém průmyslu jako součást šampony, krémy a mnoho jiných prostředků k péči o pleť a vlasy.

(Lidových opravné)

Jak rychle léčit zánět žaludku domů

Jak rychle léčit zánět žaludku domů

Přírodní prostředky v jednoduchých případech, můžete se pokusit léčit zánět žaludku domů, avšak v případě, že problém přetrvává, určitě konzultovat s lékařem. Gastritida je velmi nepříjemné onemocnění. Z důvodu rychlého tempa života a nedostatečné schopnosti jíst správně, stále více lidí trpí. Bolest a pocit pálení, který se vyskytuje v horní části žaludku, výrazně narušuje kvalitu lidského života.

(Lidových opravné)