Jak přirozeně vyčistit tělo za 3 dny


Jak přirozeně vyčistit tělo za 3 dny

Společně s jídlem, které jíme během dne, dovolujeme tělu také množství toxinů. Pokud přidáme stres, znečištění životního prostředí a různé problémy, bude jasné, že naše tělo je naplněno negativními látkami, které by měly být čas od času odstraněny. Z tohoto článku se dozvíte, jak přirozeně čistí těloza pouhé 3 dny.

Proč vyčistit tělo?

Právě ve chvíli, kdy si vezmeme sprchu, umyjte si oblečení a zuby zuby každý den, naše tělo by mělo být pravidelně čištěno. Musíte provádět detoxikaci, abyste se zbavili toxinů a chemikálií z loupané mouky, cukru, smažených potravin a živočišných produktů (maso a mléčné výrobky), které denně konzumujete.

Kromě toho je očista těla nezbytným procesem, protože většina z nás je sedavá a každodenní vystavena znečištění životního prostředí, stresu, změně emocionálních stavů a ​​starostí.

Tento proces může trvat několik let, oslabení orgánů a těla jako celku. Proto máme tendenci trpět nemocemi, pocit únavy, bolesti břicha, nachlazení jednou za měsíc, nebo se díváme do zrcadla a uvidíme, že náš odraz vypadá bledý a bledý.

Pokud vidíte v těchto znameních signál, který vám pošle vaše tělo, měli byste začít dávat trochu větší pozornosti.

Samozřejmě, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je sedět na sýrový vegetariánský strava, ale ne každý to může vydržet. Nemusíte odnést potraviny, které máte rádi, ale měli byste se pokusit přejít na zdravé jídlo a dát se rychlému občerstvení. Takže vaše tělo přirozeně začne produkovat toxiny, které se nahromadily uvnitř, a budete schopni vést zdravý životní styl.

Jak vyčistit tělo

Konzumovat organické výrobky

Samozřejmě, v blízkosti vašeho domova je místní trh, kde se prodává organické ovoce, zelenina a další potraviny. I když jsou o něco dražší než běžné supermarketové výrobky, jejich kvalita je výrazně vyšší, protože nepoužívali pesticidy a růstové hormony, když byly pěstovány, na rozdíl od průmyslové výroby.

Pokud máte kus země, zkuste udělat malé město s vlastní přírodní zeleninou.

Pijte dostatek vodních zdrojů vody

a zvlhčuje močení zbaví odpadu nahromaděné v těle. Pití ne méně než dva litry vody denně (osm sklenic). Pokud jste horký venku, děláte sport nebo máte náročný den, měli byste tuto částku zvýšit. Nabízíme pití sklenici vody ráno a před spaním. Můžete také získat vlhkost z ovoce a zeleniny s vysokým obsahem vody, jako jsou jablka, melouny, rajčata a okurky, nebo se snaží pít přírodní ovocné šťávy a čaj bez cukru, zejména zelený čaj. Jíst více vlákniny

hlavní výhodu tkáně podobnou výhodu vody: to nám umožňuje eliminovat toxiny, v tomto případě přes výkaly. Vláknina zlepšuje trávení, zabraňuje zácpě a umožňují tělu zbavit konzervačních látek a odpadů, které se hromadí v zažívacím traktu.

ovesné vločky, hnědá rýže, těstoviny, celozrnný, semena, ořechy a ovoce obsahují velké množství vlákniny. Nepijte kávu ani alkohol

Tyto dva alkoholické nápoje jsou velmi populární, ale nemají vliv na tělo, protože

příčinou játra a ledviny pracovat tvrději, jejich poškození a způsobují onemocnění, jako je obezita a diabetes.I když jedna sklenka vína k večeři nezpůsobí škodu, doporučujeme omezit konzumaci alkoholu u tohoto čísla. Co se týče kávy, je lepší ji používat přirozeně. Konzumujte čistící produkty

Zde jsou některé z nejvíce doporučených produktů pro čištění těla:

citrony (Smíchejte šťávu s vodou), řepa (existuje mnoho vlákniny), česnek (odstranění patogenů, které způsobují onemocnění) a pampelišky (použít, aby se čaj nebo přidat do salátu některé surové listy). 3-denní stravu, aby očistit tělo

První den k snídani, jíst 250 gramů nakrájeného ovoce, sklenici nízkotučné jogurty, dvě polévkové lžíce pšeničných otrub nebo ovesné vločky, pět lžíce pšenice obilovin a šálek zeleného čaje bez cukru.

  • uprostřed ráno sníst 200 g čerstvého ovoce nebo 30 gramů ořechů a vypít dvě sklenice vody.
  • K obědu jíst salát, 200 gramů ryb, kuřecí nebo krůtí (pečené nebo dušené), sklenici hnědé rýže a vypít dvě sklenice vody.
  • V odpoledních hodinách, budete potřebovat 200 g čerstvého ovoce a dva šálky vody.
  • K večeři jíst misku zeleninové polévky, vypít sklenici jogurtu se dvěma lžícemi pšeničných otrub.

druhý den k snídani, vypít sklenici ananasového džusu s jedním lžíci lněného semínka, jedl celozrnný toast s nízkotučným sýrem s umýt dolů a šálek heřmánkový čaj.

  • V polovině rána jíst poloviční sladké brambory a vypít šálek zeleného čaje.
  • K obědu si připravte misku hnědá rýže, smažené rybí filé nebo salát s hlávkovým salátem, rajčaty, celer a ředkvičky.
  • V polovině dne, jíst nějaké ovoce, a na večeři - misku zeleninovým pyré a želé skla.

Pozítří Snídaně vypít sklenici ananasového džusu a nízkotučné jogurty a jedl celozrnný toast se šunkou a krůtí.

  • Ráno jíst hrst ořechů.
  • K večeři připravíme salát celozrnný těstoviny, brokolice, mrkev, hrášek a 200 gramů. kuřecí nebo krůtí (bez smažení).
  • V odpoledních hodinách vařte ovoce a na večeři připravte plátek ryb s citrónovou šťávou.


Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu

Otok nosu, 10 nejlepších léků pro léčbu

Přírodní prostředky, nevím jak vy, ale nemohu v klidu, když mi nos bobtná a cítím tíhu na prsou. Připadám si, jako bych začal dusit, léky neposkytují úlevu, ale jen sušené hlenu a cítím hůř. Ale přesto mám dobré zprávy. Ukončíme špatné noci způsobené alergiemi nebo chřipkou. Mám způsob, jak se vypořádat s respiračními problémy.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky pro omlazení pleti

5 Přírodní prostředky pro omlazení pleti

Přírodních prostředků Většina žen chtějí, aby jejich kůže byla měkká, zářivý a neměl žádné vady, které by bylo věku. V reakci na tuto touhu se kosmetický průmysl rozvinul stovky kosmetických přípravků, které bojují s účinky volných radikálů a zpomalují vzhled vrásek. Ve skutečnosti se odhaduje, že miliony žen po celém světě tráví spoustu peněz na krémy, pleťové vody a jiné druhy produktů péče o sebe.

(Lidových opravné)