Jak vařit zdravou zmrzlinu?


Jak vařit zdravou zmrzlinu?

Kdo nemá rád jíst zmrzlinu v létě? Někteří dokonce rádi jíst, když je ulice studená. V tomto článku se dozvíte o různých receptech na přípravu zdravých zmrzlin doma s použitím jen několika složek. Takže můžete mít vždy na dosah ruky, v případě, že máte zmrzlinu a nemusíte běžet v obchodě.

Sherbet nebo zmrzlina?

Není třeba, aby na stravě snívali ovoce zmrzlinu nebo "sherbet", jak to někdy nazýváme. Tato zmrzlina vás nejlépe ochladí v horkém dni a uhasí vaše žízeň, ať jste kdekoli, v kanceláři, na pláži nebo ve vesnici. Kromě toho, pokud vaříte zmrzlinu sami, měli byste používat sezónní ovoce. Jsou skvělé pro ty, kteří sedí na dietě, protože mají nízký obsah tuku, cholesterolu, kalorie a cukr.

Můžeme také nabídnout další verzi zmrzliny, která je zcela vyrobena z mléka, takže ji lze použít jako dezert nebo lehké občerstvení. Tato zmrzlina nezhoršuje žízeň a měli byste být opatrní ohledně množství cukru, který do něj přidáte. Je však oblíbenější díky své konzistenci a chuti.

Přírodní zdravé domácí zmrzlina

Můžeme vařit lahodné a užitečné zmrzlina doma. Můžete dokonce přitahovat děti do procesu vaření, protože je to velmi zajímavé. K dispozici jsou tři možnosti vaření: ovoce, ovoce a mléko a čaj.

  • První možnost s ovocem. Letní ovoce se používá k jeho přípravě, protože obsahuje hodně vody a sladkou chuť. Například se doporučuje připravit zmrzlinu s meloun, broskev, malina, citron, a podobně, nebo míchat několik složek, jako je meloun, hruška, jablko nebo třešeň a oranžové. V tomto provedení, příprava by měla snížit ovoce, přidejte led a rozšleháme v mixéru po dobu několika minut, takže si Vijay neuvěřitelné studený dezert. Pamatujte, že čím menší jsou přísady v zmrzlině, tím je přirozenější a zdravější.

  • Druhá možnost - nejoblíbenější díky své konzistenci, protože tato zmrzlina je velmi podobná tomu, co se prodává v obchodě. Mléko a jogurt se používají jako zahušťovadla a poskytují chuť. Kromě toho se jedná o ingredience, které jsou v chladničce vždy snadné najít, zejména pokud děti žijí v domě. Za obsah bílkovin a lepší konzistenci zmrzliny, přidejte vejce a použít jakýkoliv produkt, který máte rádi, a to zejména banány, broskve nebo ananas, ovoce, které je místo, kde hodně vlákniny.
  • Třetí typ zmrzliny, který může být připraven - zmrzlina s přípravu infúze. Jen připravit čaj jako obvykle (volné nebo v pytlích), necháme vychladnout a poté smícháme s drceným ledem. Chcete-li mimořádně lahodnou zmrzlinu doporučujeme používat zelený čaj, skořice, jablko, černý nebo mátový čaj.

Nejběžnější receptů broskev zmrzlina recept

  • : je snadno připravuje a je ideální pro děti. Můžete vařit v létě, protože je pak snadné koupit broskve na trhu. Složení: dva šálky odstředěného mléka, jeden šálek odstředěného mléka, šálek cukru (lze použít 2/3 sladidlo), jeden rozšlehaným vejcem, ¼ lžičky vanilkový extrakt nebo mandle, broskev dva střední velikosti nebo šálku nasekané broskve. Smíchejte mléko, cukr, vejce a vanilku a bil i do hladka. Můžete použít mixér nebo mixér. Přidejte broskve a nalijte do nádoby, pak dal do mrazáku. Před podáváním nechte alespoň hodinu v mrazáku.
  • Petsept led citron: klasický vynikající možnost, která dokonale hasí žízeň. Složení: polovina šálku odstředěného mléka, polovina šálku čerstvě vymačkané citronové šťávy (asi zvolí šťávu v láhvi), půl šálku šlehačky, špetka soli, bez tuku plechovku kondenzovaného mléka strouhanky šest štěpicí celozrnné mouky a popřípadě plátky citronu. Smíchejte mléko a šťávu, smetanu, sůl a kondenzované mléko pomocí mixéru nebo mixér. Dal půl hodiny do chladničky. Když je směs tvrdne poloviny, promícháme s pečiva a místo v mrazáku na další hodinu. Při aplikaci led může zdobit plátky citronu a jeden pečivo v jedné porci. Recept

  • banán zmrzlina: Samozřejmě, zmrzlina - alternativní způsob, jak si toto ovoce, které najdete v regálech supermarketů po celý rok, s výjimkou banánů je také favoritem děti. Složení: 1 banán nebo nasekané plantana jedna polovina (velký zeleninový banán), tři lžíce odstředěného mléka a lžíce nasekaných vlašských ořechů. Plátek banán a dát ji do mrazáku po dobu dvou hodin. Pak místo v kuchyňském robotu a přidáme mléko. Dobře promíchejte. Přidejte ořechy a pokračovat v mést. Dát zpět do chladničky, dokud zmrzlina je připraven sloužit. Recept
  • kiwi zmrzlina: budete potřebovat 200 g kiwi, 100 ml vody, 1 lžíce cukru a půl želatinové chuti. Smíchejte všechno kromě želatiny (dodal, když všechno ostatní je dobře promíchán). Vyplnit a chladem čekat hodinu a potom se mohou přidat hole (samy o sobě). Ponechat alespoň dvě hodiny.
  • recept zmrzlina s jahodovou a pomerančovou: budete potřebovat 200 g jahod nebo bobulovin, 100 ml pomerančové šťávy, 1 lžíce cukru a půl želatinové chuti. Smíchejte prvních tří složek, přidejte želatinu. Nalít do forem a chladem. Když první hodinu projde, vložení tyčinky do forem a pak čekat další dvě hodiny.


Smoothies na hubnutí s jahodami, ovesné vločky a zázvor receptů

Smoothies na hubnutí s jahodami, ovesné vločky a zázvor receptů

Nyní nastal čas, kdy se začnete starat o přibývání na váze přes použití příliš mnoho sladkostí a nezdravé potraviny. Můžete si však vzít bezpečnostní opatření: tato hubice je jednou z možností. V tomto článku najdete chutný recept kapele tři zdravé a výživné složky: jahody, oves a zázvor - to pomůže zbavit se těch kila navíc.

(Recepty)

Nízkokalorický salát, recept na hubnutí recepty

Nízkokalorický salát, recept na hubnutí recepty

Břicho je jedna z oblastí, které se obvykle vypadá nafouklý. Je to nejen z důvodu poruchy trávicího systému, ale i v důsledku hromadění tekutin a tuků. Naštěstí zdravý nízkokalorický salát může pomoci snížit tento účinek. I když mnoho z nich se snaží udržet žaludek plochý s denním cvičením, důležitý návyk, aby doplnil vyváženou stravu.

(Recepty)