Jak vařit zdravou zmrzlinu?


Jak vařit zdravou zmrzlinu?

Kdo nemá rád jíst zmrzlinu v létě? Někteří dokonce rádi jíst, když je ulice studená. V tomto článku se dozvíte o různých receptech na přípravu zdravých zmrzlin doma s použitím jen několika složek. Takže můžete mít vždy na dosah ruky, v případě, že máte zmrzlinu a nemusíte běžet v obchodě.

Sherbet nebo zmrzlina?

Není třeba, aby na stravě snívali ovoce zmrzlinu nebo "sherbet", jak to někdy nazýváme. Tato zmrzlina vás nejlépe ochladí v horkém dni a uhasí vaše žízeň, ať jste kdekoli, v kanceláři, na pláži nebo ve vesnici. Kromě toho, pokud vaříte zmrzlinu sami, měli byste používat sezónní ovoce. Jsou skvělé pro ty, kteří sedí na dietě, protože mají nízký obsah tuku, cholesterolu, kalorie a cukr.

Můžeme také nabídnout další verzi zmrzliny, která je zcela vyrobena z mléka, takže ji lze použít jako dezert nebo lehké občerstvení. Tato zmrzlina nezhoršuje žízeň a měli byste být opatrní ohledně množství cukru, který do něj přidáte. Je však oblíbenější díky své konzistenci a chuti.

Přírodní zdravé domácí zmrzlina

Můžeme vařit lahodné a užitečné zmrzlina doma. Můžete dokonce přitahovat děti do procesu vaření, protože je to velmi zajímavé. K dispozici jsou tři možnosti vaření: ovoce, ovoce a mléko a čaj.

  • První možnost s ovocem. Letní ovoce se používá k jeho přípravě, protože obsahuje hodně vody a sladkou chuť. Například se doporučuje připravit zmrzlinu s meloun, broskev, malina, citron, a podobně, nebo míchat několik složek, jako je meloun, hruška, jablko nebo třešeň a oranžové. V tomto provedení, příprava by měla snížit ovoce, přidejte led a rozšleháme v mixéru po dobu několika minut, takže si Vijay neuvěřitelné studený dezert. Pamatujte, že čím menší jsou přísady v zmrzlině, tím je přirozenější a zdravější.

  • Druhá možnost - nejoblíbenější díky své konzistenci, protože tato zmrzlina je velmi podobná tomu, co se prodává v obchodě. Mléko a jogurt se používají jako zahušťovadla a poskytují chuť. Kromě toho se jedná o ingredience, které jsou v chladničce vždy snadné najít, zejména pokud děti žijí v domě. Za obsah bílkovin a lepší konzistenci zmrzliny, přidejte vejce a použít jakýkoliv produkt, který máte rádi, a to zejména banány, broskve nebo ananas, ovoce, které je místo, kde hodně vlákniny.
  • Třetí typ zmrzliny, který může být připraven - zmrzlina s přípravu infúze. Jen připravit čaj jako obvykle (volné nebo v pytlích), necháme vychladnout a poté smícháme s drceným ledem. Chcete-li mimořádně lahodnou zmrzlinu doporučujeme používat zelený čaj, skořice, jablko, černý nebo mátový čaj.

Nejběžnější receptů broskev zmrzlina recept

  • : je snadno připravuje a je ideální pro děti. Můžete vařit v létě, protože je pak snadné koupit broskve na trhu. Složení: dva šálky odstředěného mléka, jeden šálek odstředěného mléka, šálek cukru (lze použít 2/3 sladidlo), jeden rozšlehaným vejcem, ¼ lžičky vanilkový extrakt nebo mandle, broskev dva střední velikosti nebo šálku nasekané broskve. Smíchejte mléko, cukr, vejce a vanilku a bil i do hladka. Můžete použít mixér nebo mixér. Přidejte broskve a nalijte do nádoby, pak dal do mrazáku. Před podáváním nechte alespoň hodinu v mrazáku.
  • Petsept led citron: klasický vynikající možnost, která dokonale hasí žízeň. Složení: polovina šálku odstředěného mléka, polovina šálku čerstvě vymačkané citronové šťávy (asi zvolí šťávu v láhvi), půl šálku šlehačky, špetka soli, bez tuku plechovku kondenzovaného mléka strouhanky šest štěpicí celozrnné mouky a popřípadě plátky citronu. Smíchejte mléko a šťávu, smetanu, sůl a kondenzované mléko pomocí mixéru nebo mixér. Dal půl hodiny do chladničky. Když je směs tvrdne poloviny, promícháme s pečiva a místo v mrazáku na další hodinu. Při aplikaci led může zdobit plátky citronu a jeden pečivo v jedné porci. Recept

  • banán zmrzlina: Samozřejmě, zmrzlina - alternativní způsob, jak si toto ovoce, které najdete v regálech supermarketů po celý rok, s výjimkou banánů je také favoritem děti. Složení: 1 banán nebo nasekané plantana jedna polovina (velký zeleninový banán), tři lžíce odstředěného mléka a lžíce nasekaných vlašských ořechů. Plátek banán a dát ji do mrazáku po dobu dvou hodin. Pak místo v kuchyňském robotu a přidáme mléko. Dobře promíchejte. Přidejte ořechy a pokračovat v mést. Dát zpět do chladničky, dokud zmrzlina je připraven sloužit. Recept
  • kiwi zmrzlina: budete potřebovat 200 g kiwi, 100 ml vody, 1 lžíce cukru a půl želatinové chuti. Smíchejte všechno kromě želatiny (dodal, když všechno ostatní je dobře promíchán). Vyplnit a chladem čekat hodinu a potom se mohou přidat hole (samy o sobě). Ponechat alespoň dvě hodiny.
  • recept zmrzlina s jahodovou a pomerančovou: budete potřebovat 200 g jahod nebo bobulovin, 100 ml pomerančové šťávy, 1 lžíce cukru a půl želatinové chuti. Smíchejte prvních tří složek, přidejte želatinu. Nalít do forem a chladem. Když první hodinu projde, vložení tyčinky do forem a pak čekat další dvě hodiny.


ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

Pružina a podzim - ideální období pro dokončení čištění těla. Měli byste očistit své tělo toxinů, které se hromadí v důsledku špatné výživy, špatné návyky, sedavým životním stylem, znečištění životního prostředí, negativních emocí a obrovským množstvím dalších faktorů. Všechny tyto faktory mohou mít významný vliv na zdraví, pokud neděláte nic, co by vaše tělo bylo jasné.

(Recepty)

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Rostlinné mléko je skvělou alternativou pro ty, kteří nemohou z určitých důvodů konzumovat laktosové výrobky . Je také vhodný pro lidi, kteří chtějí změnit svůj styl stravování nebo diverzifikovat stravu. Připravte takové mléko na bázi čisté vody přidáním některých rostlin. Tento nápoj obsahuje podstatně méně kalorií než běžné kravské mléko a vůbec neobsahuje cholesterol.

(Recepty)