Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty


Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty

Natural Možná nevíte, ale zubní pasty a ústní vody, které se prodávají v obchodech nemohou být považovány za 100% zdravé ústa. Skutečnost, že obsahují chemikálie, které mohou poškodit ochrannou vrstvu - smalt zubů.

Pravděpodobně jste si přečetli, že komerční zubní pasty slibují, že bělí zuby a odstraní plaketu. Je to všechno pravda, ale cena, kterou zaplatíte, je příliš vysoká (a to platí nejen pro cenu v obchodě, ale i pro vaše zdraví).

Chcete vědět, jak si sami připravit ústní vodu, abyste pomohli zesvětlit zuby a chránit zubní sklovinu? Přečtěte si více o tomto v našem článku.

Co je remineralizace?

lépe vysvětlit, musíme odkazovat na práci Weston A. Price, který procestoval celý svět ve 30. letech minulého století při hledání primitivních kmenů, jejichž zuby bez kazu a degenerativních chorob, že to není známým problémem zubního kazu. On je nejen schopen identifikovat tyto lidi, byl také schopen sledovat vztah mezi zubní zdraví a životního stylu nejzdravější v tomto ohledu kmeny.

Jaké jsou tajemství zdravých zubů? Přítomnost vitamínů rozpustných v tucích byla odpovědí. Každá ze 14 vědců studoval kultury, které byly roztroušeny po celém světě a nikdy splněny ani neslyšel jeden na jednoho, následoval poměrně podobnou stravu: ryby a korýši (měkkýšů a korýšů), čerstvé mléko a sýry.

Dr. Price později zjistil, že tyto produkty mají vyšší koncentraci vitamínů rozpustných v tucích, jako jsou vitamíny A, D, E a zejména vitamín K2. Toto se stalo klíčovým faktorem při vysvětlení mineralizace zubní tkáně. důležitou roli vitaminu K2 je to, že „říká tělo“ co potřebuje tyto minerály (zubů a kostí), a že - ne (tepny).

Proč dnes moderní zubaři věří, že remineralizace je nemožná? Existuje mnoho různých názorů, a ne všichni jsou objektivní. Protože někteří specialisté jsou toho názoru, že jsou ovlivněny výrobci různých výrobků pro péči o ústní dutinu.

V naší společnosti se tradičně objevují tuky v másle, klobásu, slanině, rybách, mořských plodech apod. Takže pokud chcete udržovat konstantní hmotnost, zdraví a tvrdé minerály bez minerálů, především, co musíte udělat, je omezit používání komerčních zubních past a ústní vody a nahradit je přírodními výrobky pro domácnost. A nezapomeňte na správnou výživu.

remineralizaci oplachování, posilování a bělení zubů

Každý člověk by měl udržovat zuby čisté a uspořádané. A pravděpodobně málo lidí uvažuje o tom, že v jejich složení obsahují obvyklé zubní pasty. Stojí za to, aby si uvažovali o tom, jaké látky jsou v zubní pastě kvůli vlastnímu zdraví. I když si koupíte přírodní ústní vodu, pečlivě si přečtěte štítek na obalu. Je pravděpodobné, že tento přípravek obsahuje glycerin. Tato látka je přidána, aby se zubní pasta měkká a homogenní, ale glycerin skutečně zabraňuje procesu remineralizace.

Jak píše Dr. Ramil Nagel ve své knize za pouhých 30 dní, použití takové zubní pasty může zcela zničit přirozený smalt zubů. Vše závisí na typu oddělení (typ tuku, který jíte), na úrovni stresu.

Důležitá je také kvalita spánku, vlastnosti metabolismu a zdraví celého. Chcete-li remineralizovat vaše zuby, musíte provést změny ve stravě a vyvinout některé návyky. Chcete mít silné zuby? Podívejte se blíže na přírodu.

Věděli jste, že zvířata krmená syrovým masem mají dokonalé zuby? A když budete krmit své domácí mazlíčky, kteří jsou přirozeně dravci, potraviny, které jsou zakoupeny ve specializovaných prodejnách, mohou se objevit i kazy a další nemoci zubů. Totéž se stane s lidmi. Naše jídlo by mělo být vyvážené. Lidé jsou všežravé tvory, takže byste měli jíst různé potraviny, které jsou bohaté na živiny rostlinného a živočišného původu.

Lidé vždycky cítili potřebu očistit dutinu úst. Naši předkové byli nuceni k tomu s pomocí nástrojů, mezi nimi

popel a uhlí. Moderní léky nabízejí různé způsoby, jak udržet zuby čisté a svěží. ◊ Navzdory obrovskému výběru různých produktů a přijatelným cenám se stále více lidí vrací k původům populárních receptů a zajímá se o to, jak si doma vypláchnout ústní vody. Příroda nám také dal nejefektivnější domácí lék ústní vody, které pomohou udržet zubní sklovinu, což bude mít silnou a nezranitelní rozkládat zuby. To vyžadujepřidat další potraviny bohaté na vápník,

fosfor, vitamíny rozpustné v tucích a vyvarujte se zpracovávání potravin ve vaší stravě.

Jak připravit změkčovadlo a remineralizaci bělení zubů doma Ingredience : 2 čajové lžičky uhličitan práškový vápenatý

1 kávová lžička krystalů xylitolu

10 kapek koncentrované kapalné minerálů

 • 10 kapek esenciálního oleje z máty
 • 5 kapek esenciálního oleje citronu
 • 2 sklenice filtrované vody (500 ml)
 • Ve velké misce smícháme prášek uhličitanu vápenatého a krystaly xylitolu. Poté přidejte tekuté minerální látky a esenciální oleje a poté nalijte vodu a dobře promíchejte. Nalijte směs do nádoby nebo do skleněné láhve.
 • Pevně ​​uzavřete víko a všechny ingredience protřepejte asi 30-60 sekund, dokud se nerozpustí xylitol. Před každým použitím je nutné tento roztok protřepat.
 • Takový lék můžete uložit do chladničky po dobu až dvou týdnů.

Proč tyto ingredience?

Prášek z uhličitanu vápenatého: podporuje remineralizaci zubů. Krystaly Xylitolu: chrání zuby a dásně.

Koncentrované tekuté minerály: podporují remineralizaci zubů.

 • Esenciální olej máty: dává chuť a čerstvý dech.
 • Citrónový esenciální olej: bělí zuby a přináší jim světlo.
 • Jak vidíte, domácí rinkery pro ústní dutinu nejsou vůbec těžké. Stačí, když na to přidělíte malé množství času na přípravu opravdu terapeutického máchání na několik dní.
 • Co by mělo být domácí leštidlo pro ústní dutinu?
 • 1.

Měla by být malina:

někteří lidé preferují jiné esenciální oleje, jako je eukalyptový olej, a to může být také dobrý nápad. Pamatujte, že čerstvé dýchání je velmi důležité.

2. by měl mít sladkou chuť: to neznamená, že tyto klimatizační jednotky by měla být hodně cukru (protože to by mělo za následek zubního kazu), dost z jejího malého množství, aby to sladkou chuť.

3. Měl by podporovat remineralizaci: slina čistí zuby a poskytuje jim minerály. Tento proces je narušen, jestliže jíte jídlo, pijete různé nápoje, kouříte cigarety atd. Proto má dobrá leštidla vždy obsahovat minerály, které pomáhají slinám provádět svou práci.

4. Měl by podporovat bělení: Jen málo lidí na světě jsou šťastní milovníci sněhobílých zubů, aniž by se snažili. Ideální prádlo není prakticky zubaté. Pokud chcete jasný, bílý úsměv, leštidlo by mělo pomáhat bělit zuby. A žádné chemikálie pro bělení!

5. Chraňte před zubním kazem: Pro tento leštící prostředek by se měly zuby zbytků potravin zcela očistit.

6. Musí být přirozené: to znamená, že byste měli připravit leštidlo doma. Chcete-li to provést, použijte recept, který jsme navrhli výše, a po chvíli uvidíte výsledky mnohem lepší než po použití nástroje pro péči o dutinu ústní, které se prodávají v obchodech.


Přírodní ingredience pro dobrý spánek znamená

Přírodní ingredience pro dobrý spánek znamená

Natural Spánek je jedním z nejdůležitějších biologických akcí pro fyzické a duševní zdraví. Ačkoli mnoho lidí tuto skutečnost ignorovat, zbytek období provedl celou řadu funkcí. Jsou nezbytné pro optimální zdraví a emocionálních těl. Problém je v tom, že moderní život v téměř všech případech působí obtíže, které ovlivňují náladu a celkový zdravotní stav.

(Lidových opravné)

Prostředky cibule pro léčbu ledvin

Prostředky cibule pro léčbu ledvin

Přírodní produkty ledviny - orgán odpovědný za filtrování toxinů z krve prostřednictvím složitého procesu detoxifikace, tedy do moči. Podpora jejich práci je určujícím faktorem pro zdraví celého těla, protože se udržet rovnováhu elektrolytů a dalších živin. Problém je v tom, že občas jsou problémy s prováděním ledvin v důsledku některých zlozvyků a některých závažných poruch, které ovlivňují kvalitu života.

(Lidových opravné)