4 Plody pro přírodní uhličitá přírodní prostředky


4 Plody pro přírodní uhličitá přírodní prostředky

způsobit mnoho nemocí mohou být poruchy trávicího systému, včetně nadbytku toxinů tlustého střeva. V případě, že střevní flóra infikovány patogenními mikroorganismy nebo kvasinkami, nestrávené nebo fekální koncentracích, může to vést k velmi vážným zdravotním problémům.

nečistá střeva a toxiny v tlustém střevě téměř vždy vést k oslabení imunitního systému, způsobující infekce a zánět, který se může rozšířit mimo střeva a narazí na dýchací systém, nebo dokonce způsobovat alergie.

Samozřejmě můžete najít mnoho léků pro léčbu tlustého střeva v lékárně nebo v obchodě se zdravými potravinami. Snadný způsob, jak dosáhnout stejného cíle, je sledovat, co denně jíte. Jen se ujistěte, že dostanete spoustu tekutin a vláken a omezíte příjem tuku.

Dnes bychom vám chtěli povědět o nejlepším ovoci, abyste vyčistili tenké střevo. Jedná se o lahodný, efektivní a hospodárný způsob péče o trávicí systém.

Nejlepší ovoce k očištění tlustého střeva

Použití ovoce pro čištění tlustého střeva má mnoho výhod, takže je třeba je přidat do své každodenní stravy. Vždy vybírejte organické ovoce pěstované bez škodlivých pesticidů po celou dobu.

Je důležité si uvědomit, že ovoce vždy přináší největší přínos v přirozeném stavu. To znamená, by měly jíst je samostatně, ale ne ve formě džemů nebo džusů, které jsou prodávány v supermarketech. Měl by jíst celý s kůrou.

1. Jablka

Zelená jablka, červená jablka ... vyberte ty, které se vám líbí. Neváhejte začít ráno s celým arašídovým jablkem.Můžete mít pochybnosti o tomto ovoci, protože pokud trpíte podrážděným střevem, máte zácpu a průjemné průjem.

Jak mohou jablka v tomto případě pomoci?

  • Surové jablko je užitečné při zácpě.
  • Pečené jablka jsou užitečné při průjmu, protože obsahují celulózu, která změkčuje během vaření a upravuje defekaci.
  • Jablka mají zklidňující a protizánětlivý účinek, obsahují hodně vlákniny, zejména jejich kůži, je bohaté na pektin a antioxidantů.
  • Toto užitečné léčivé plody čistí a pomáhá odstraňovat a odstraňovat toxiny ze střeva, zejména z tlustého střeva.

2. Banány

Denní spotřeba banánů přináší mnoho výhod. Nezapomeňte, že byste ve večerních hodinách neměli jíst toto ovoce. Nejlepší je konzumovat ji na začátku dne, aby se zlepšilo trávení.

  • Banány obsahují přírodní antacidy, které neumožňují, aby se fekálie a toxiny držely hlenu ve střevě.
  • Banány bohaté na draslík - nutný minerál pro střeva a zažívací systém. Vzhledem k obsahu draslíku zlepšují banány trávení a snižují bolest a záněty způsobené průjmem a jinými poruchami.
  • Jsou bohaté na rozpustné vlákno - typ vlákniny, který je jednodušší na zvládnutí tlustého střeva. Nicméně, mějte na paměti, že banány obsahují cukr, takže byste měli jíst jen jeden banán denně.

3. Meloun

Jak už víte, meloun je bohatý na vodu a minerály, jako je draslík. Tyto dvě látky jsou ideální pro detoxikaci tlustého střeva a udržení jeho zdraví. Toto ovoce je ideální pro ty, kteří trpí dráždivého střeva,protože působí jako sedativum, který tóny up, snižuje zánět a udržuje hladinu vlhkosti.

Využijte tohoto ovoce co nejčastěji.

4. Malina

Ačkoli malina není k dispozici na trzích po celý rok, to je jeden z nejužitečnějších bobule pro tlustého střeva. Proto :

  • To Berry je bohatá na antioxidanty, které snižují zánět sliznice a množství škodlivých bakterií ve střevě.
  • Raspberry obsahuje pektin, stejně jako jablka, který pomáhá stimulovat peristaltiku a zabraňuje toxiny přilnout ke stěnám střeva a tlustého střeva.

Jezte při každé příležitosti. Je to chutné a opravdu užitečné.


Jak udělat domácí čisticí prostředek na mytí vozidel

Jak udělat domácí čisticí prostředek na mytí vozidel

Natural Již víme, jak to udělat vlastní šampony, pleťové masky a mnohé další přírodní domácí opravné prostředky. Stále více lidí se snaží obnovit zapomenuté recepty svých prarodičů, kteří neúčinkují méně efektivně než ty, které dnes používáme. Výrobky vyrobené podle těchto receptů jsou mnohem levnější a mají organický obsah.

(Lidových opravné)

Domácí prostředky pro zánět žaludku

Domácí prostředky pro zánět žaludku

Zánět žaludku - běžný problém, zejména u žen. Je způsobena nesprávnou kombinací jídla, přejídání, stresu, zažívacích potíží, menstruace nebo křeče. Tento nepříjemný problém zpomaluje váš žaludek a může být doprovázen jinými příznaky, jako jsou plyny nebo bolest břicha. Chcete-li léčit zánět žaludku , je velmi důležité změnit stravovací návyky a odstranit vyloučené potraviny, které mohou způsobit podráždění.

(Lidových opravné)