Jak vařit vejce ve formě srdce?


Jak vařit vejce ve formě srdce?

Vejce jsou extrémně všestranný produkt, který lze použít k přípravě mnoha různých pokrmů. V tomto článku uvádíme tři zajímavé způsoby, jak vařit vajíčka ve formě srdce.

Připravte vajíčka ve formě srdce

Na první pohled se to může zdát nemožné, ale můžeme zajistit, že taková metoda přípravy vajíček je nejen extrémně jednoduchá, ale také velmi zajímavá. Když se jednou pokusíte vařit vajíčka ve formě srdce, určitě budete chtít znovu opakovat.

Co k tomu potřebujete?

 • 1 vařené na chladném vejce
 • 2 pryžové pásky nebo pryžové pásky
 • tyčinky, 20 cm na délku
 • kus kartonu, 20 × 15 cm na velikosti

Co dělat?

 • Všechno je dost jednoduché. Nejprve musíte vařit vařič způsobem, který je vám znám.
 • Jakmile je vajíčko připraveno, okamžitě jej vyčistěte z pláště. Zatímco je stále horké, rychle jej umístit do tvaru vyrobeného z výše uvedených položek, aby se vajíčko vydalo do tvaru srdce. Jak to udělat? Není zde nic komplikovaného. Jednoduše umístit vejce do skládaného kusu lepenky na polovinu.
 • Nyní se podívejme na fotografii výše. Jak můžete vidět, tajemství této metody je umístit malou hůl na střed vejce. Kartu nalepte gumovými pásy, abyste upevnili tyč.
 • Nechte vajíčko půl hodiny vychladnout a pak opatrně vyjměte hůl. Nyní nakrájíme vejce na polovinu. Není to zázrak, že se obě poloviny formovaly jako srdce? Nyní můžete překvapit své blízké tím, že uděláte takové zajímavé jídlo na snídani.

Nezvyklé vejce ve tvaru srdce

Už víte, jak vařit vařené vejce ve formě srdce. A chtěli byste vědět, jak dát stejnou formu smaženým vejcem? Řekneme vám o dvou mimořádných způsobech, jak dělat vejce ve formě srdce, a vy budete moci vybrat to, co se vám líbí víc. Nebo použijte obě pro zdraví!

Ovesné vločky s klobásami: velmi chutné!

 • Toto jídlo je neuvěřitelně jednoduché a zajímavé při vaření. První věcí, kterou je třeba udělat, je koupit dlouhé a tenké klobásy, ze kterých by se daly udělat srdce. Někteří lidé nahradí párky v této misce se zeleninou, jako jsou sladká paprika, nakrájená sláma nebo brambory. Můžete si vybrat, co se vám líbí nejlépe, ale doporučujeme Připravte takový oves přesně s klobásami, pokud chcete udělat snídani nebo oběd opravdu nezapomenutelný.Nejprve si smažte na palačinky, abyste jim dali tvar srdce. Je lepší používat pinzety nebo špachtle. Pak jemně zlomíte jedno vejce do improvizované formy klobásy. Chcete-li to udělat co nejpřesněji, použijte dřevěnou lžíci nebo lopatku. Nezapomeňte, že pro požadovaný výsledek je třeba zvolit správný typ paliva. Pečte vejce na nízké teplotě, dokud nebude hotové. Pak pečlivě umístit misku na talíř. Pokud to dokážete a nerozlomíte vejce, můžete tento úkol splnit!
 • Nezapomeňte zdobit kečupovou misku: můžete nakreslit šipku Cupid.
 • Nejjednodušší způsob, jak: pomocí speciálního formuláře Nyní zlevněno můžete často najít speciální formuláře pro smažení vajec v srdci, a přesto mají rukojeť, která usnadňuje přípravu. Pro vaření vajíčka touto metodou nejprve zahřejte olivový olej do hrnce a poté pečlivě rozlomte vnitřek vajíčka.

Vejce začne rychle smažit. Jediné, co musíte udělat, je umístit na talíř připravenou misku. Díky tomuto formuláři můžete také krájet ve tvaru srdce chleba. Smažte do horké omáčky a nahoře na ni vložte vejce. Tento zdroj je velmi zajímavý!

 • Praví profesionálové mohou poskytnout srdce ve tvaru žloutku jen na paletě. Jak to dělají? Pomocí lžičky pečlivě natahujte žloutek k ohřívači, abyste mu dali srdce.
 • Nezapomeňte, že vejce jsou skvělou volbou pro snídani. Obsahují spoustu proteinů, což je důvod, proč je tento produkt skvělý na začátku dne. Nebojte se, že vejce jsou také zdrojem cholesterolu, protože pokud je používáte v mírných množstvích, nebude to mít žádné problémy. Tak jak jste připraveni vařit nějaké srdce na snídani?


Vodní citrusové recepty na hubnutí recepty

Vodní citrusové recepty na hubnutí recepty

Pokud jde o hubnutí, neexistuje žádná magická formule, která by mohla pomoci zbavit váhu navíc a mít zdravou váhu. Nicméně správná strava a cvičení zlepšují schopnost těla spalovat tuky a vytvářet dobré výsledky. Studie, zveřejněná v odborném časopise European Journal , tvrdí, že citrusové plody se skládá z živin, které přispívají k rychlému odstranění tuku a zlepšuje trávení.

(Recepty)

Piškotový dort recept jablečné recepty

Piškotový dort recept jablečné recepty

Apple koláč - je koláč, který je určitě těšit na celou rodinu, a to bez výjimky. Je ideální pro snídani, stejně jako lahodnou sladkou svačinku nebo jen pro zábavu kdykoliv během dne. Je to velmi jednoduché na přípravu, a to má speciální složku, která je zdravá nejen, ale je pro nás vždy k dispozici v každém ročním období.

(Recepty)