Jak vařit jednoduché a užitečné snídaně?


Jak vařit jednoduché a užitečné snídaně?

Chcete-li zachovat zdraví a dobrou náladu, je velmi nutné začít den s dostatečným množstvím vitamínů a živin. Snídaně má zvláštní význam, protože když máte snídani, vyžádáte si tělo po dlouhém spánku.

Nicméně, ranní starosti a neuspořádané práce grafika někdy nás zapomíná na význam snídaně. Proto vám řekneme, jak si vychutnávat snídani, stejně jako praktické a užitečné tipy pro optimalizaci času a zlepšení energetické bilance.

Především musíte vědět, že mléčné výrobky, ovoce a obiloviny musí být nutně přítomny při dobré snídani. V malých množstvích můžete jíst masové pokrmy (např. Šunku) a sladkosti.

Tajemství je dosáhnout optimální kombinace těchto prvků podle vašich preferencí a zdrojů. Takže se podívejte na tyto nápady a vyberte perfektní dokonalé snídaně dnes!

Naše nápady

  • Mléčné výrobky: 1 porce, může to být obyčejné mléko, sušené mléko, jogurt nebo kumys.
  • sýr nebo sýr náhražky: 2 porce, to může být tenký plátek sýra, 1 vejce, 1 plátek šunky a klobásy 1.
  • Mouka a krupice: 1 porce, můžete se líbí corncake, chléb, kruton, krekery nebo ovesné vločky.
  • Nápoje: 1 šálek. Můžete si vybrat mezi pohárem pomerančového džusu nebo vaší oblíbené ovocné šťávy a teplého nápoje.
  • Ovoce: 1 díl.

V každém případě doporučujeme vyhýbat se mastným a smaženým pokrmům.

Pokud hledáte něco snadného vaření, věnujte pozornost následujícím produktovým kombinacím:

Ovesná kaše s mlékem. Pokud nemáte dostatek času a máte rád ovesné vločky - je to skvělá volba. Pamatujte, že se prodávají různé druhy ovesných vloček. Některé z nich jsou vhodné pro ty, kteří jsou fitness, a obsahují méně cukru a více vlákniny. U jiných druhů ovesných vloček je cukr mnohem větší.

* Cokoli si vyberete, je důležité vyvážit příjem kalorií. Můžete použít mléko a ovoce jako sladidla společně s nízkým obsahem cukru z ovesných vloček.

Ovocný salát: Můžete kombinovat různé ovoce - banány, jahody, jiné bobule. Nezapomeňte, že takové jídlo je rychle tráveno. To je dobrá volba pro ty, kteří nepotřebují energii pro každodenní záležitosti. Sandwich

: Vše, co potřebujete - přípitek (dva plátky), Salám nebo šunka (1 porci) a sýr (1 porci). Pokud je to žádoucí, přidejte nějaké zaseknutí a / nebo nějaké máslo a džus nebo kávu.

Pamatujte, že

Snídaně by měla obsahovat pouze BL. 20-25% z celkového množství kalorií, které obdržíte během dne. Takže ráno nabijte své tělo dostatečným množstvím energie, abyste tento plamen udržovali po celý den.


6 Způsobů, jak vrátit prsa na pevnost

6 Způsobů, jak vrátit prsa na pevnost

Prsa - to je část těla, vzhled, který se stará o každou ženu. Pokud chcete, aby vaše prsa pružné a těsné, přijměte několik jednoduchých pravidel, které najdete v tomto článku. Nebojte se, není těžké dodržovat naše doporučení. Hlavní věc, kterou budete potřebovat, je pravidelnost, vytrvalost a konzistence.

(Krása)

6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

Zdraví Mnoho lidí se poškrábání hlavami nad tím, jak snížit předčasné šedé vlasy, protože se jedná o běžný estetický problém, který, i když nemají vliv na zdraví, neuvěřitelně otravné ty čelila . vlasy přirozeně ztrácí barvu přes snížena produkce melaninu a v důsledku toho se zobrazí šedě. I když je zcela normální projev stárnutí, může faktory, jako je stres a genetika urychlit proces.

(Krása)