Jak přírodní antykonhestant


Jak přírodní antykonhestant

přírodní prostředky nikdy na škodu vědět, dobrýrecept přírodní antykonhestantu doma. Zjevně pomůže, když prostudylysya nebo chřipka, nebo máte potíže s dýcháním kvůli nějaké překážky v nose nebo na hrudi. Jedná se o jednoduchý a efektivní nástroj. Také se nemusíte zabývat vedlejšími účinky, které jsou někdy spojeny s užíváním léků. Tak proč to nezkusit?

přirozené výhody antykonhestantu

Tento antykonhestant oblek všechny členy rodiny, včetně dětí. Jeho přírodní složky jsou obvykle vždy snadné najít doma, kromě toho, že jsou levné a mají následující výhody:

 • protivirový účinek
 • Dekongestanty a antibakteriální vlastnosti
 • stimuluje imunitní systém
 • protizánětlivé vlastnosti
 • snížení produkce hlenu, takže lze lépe dýchat
 • vhodné pro léčbu chřipky, nachlazení a alergie

přírodní recepty Složení

 • antykonhestantu půl lžíce mleté ​​kurkumy (5 g)
 • 1 citronové šťávy 3 lžíce med (90 g)
 • 3 lžíce jablečný ocet (60 ml)
 • sklenice vody (100 ml)
 • kayenskoho špetka černého pepře nebo 3 listy eukalyptu

Jak se připravit?

 • Nejprve musíte přinést vodu do varu a přidat eukalyptové listy, aby si čaj ven. Je to velmi snadné. Pak přidejte kajenský nebo černý pepř a kurkuma. Měli by se rozpouštět v horké vodě a nasytit je svou zázračnou vlastností.
 • vypnout plyn a zatímco čaj je ještě teplá, přidejte med, jablečného octa a citronovou šťávu. Vše dobře promíchejte, protože by se složky měly rozpustit.
 • antykonhestant Nalijte do láhve, se snaží umístit kusy eukalyptových listů nespadají.
 • Pokud chcete použít tento lék, prostě pijte dvě lžíce po celý den, a dva další před spaním. U dětí by měla být dávka snížena na jednu lžičku během dne a jednu na spaní.
 • Tento výrobek lze skladovat v chladničce po dobu až dvou dnů. Nejlepší je používat ho ne studené nebo horké, ale sotva teplé. Teplota v místnosti je ideální.

Další prostředky na zmírnění otoku nosní a krční

kromě těch, které již bylo zmíněno výše antykonhestanta, můžete také zkusit tyto opravné prostředky příznaky léčby a abstinenčních:

aloe, med a citron čaj

Tato kombinace je ideální pro chladného rána. Stačí přidat jednu lžíci aloe do sklenice vařící vody. Pak přidáme šťávu z poloviny citronu a lžíce medu. Pít čaj teplý a určitě budete cítit úlevu.

Onyx pár

Toto je starý tradiční lék, který vás může překvapit. Mnoho lidí však stále považuje to za efektivní. Takže co je tohle? Cibuli nakrájíme na čtyři částice a necháme přes noc noční stolek. Jeho zvláštní vůně se stane jako přírodní antibiotikum a dezinfekční látka.

Mátový čaj

Jedná se o jednoduchý, lahodný a účinný prostředek. Je třeba vařit blíž k obědu. Vařte šálek vody a přidejte do ní pět listů máty. Nechte čaj stát pět minut. Když je pijete, přeneste šálek do nosu a hluboce vdechněte pár mátou.

Pár by měl proniknout hluboko do nosních dír a pórů. Chutná vůně vás velmi uvolní. Vyčistí také nosní dutiny. po čaji ochladí trochu, můžete ji vypít. To je jeden z nejlepších antikongestantů.

Slaná voda

To je další dobře známá metoda odstranění zánětu hrdla a čištění dýchacích cest. Jak jej aplikovat? Stačí si vzít šálek teplé vody a přidat sůl. Nepijte jej - opláchněte hrdlo se směsí a pak vyplivněte.

Voda by neměla být příliš horká. Kromě soli můžete také používat sódu na pečení. Lahvička soda na pečení horké vody se určitě stane. Při výběru tohoto léku jej piju s malými doušky během dne. Je velmi užitečný.


Přírodní způsoby, jak zabránit zadržování tekutin v těle přírodní prostředky

Přírodní způsoby, jak zabránit zadržování tekutin v těle přírodní prostředky

Zadržování vody v těle, není velmi závažné onemocnění, ale může způsobit nevolnost. Lékaři se domnívají, že je to znamení, že může „bod“ pro vážnější nemoc nebo nerovnováha, takže bychom měli věnovat pozornost. Co byste měli vědět o retence tekutin Zadržování vody v těle je charakterizována akumulace vod a jiných tekutin v těle.

(Lidových opravné)

Nejlepší zelenina pro prevenci rakoviny

Nejlepší zelenina pro prevenci rakoviny

Rakovina je onemocnění charakterizované abnormálním růstem buněk, které již nefungují správně. Toto porušení vede ke zničení přirozených procesů organismu, což ovlivňuje fungování postiženého orgánu nebo systému. Rakovina je hlavní příčinou smrti na světě, věří, že je způsobena mnoha faktory, včetně genetiky, hormonálních změn, kouření nebo alkoholu, špatné výživy a emocionálních faktorů.

(Lidových opravné)