Jak aspirin exfoliační peeling


Jak aspirin exfoliační peeling

zdraví a peeling obličeje nyní staly velmi populární, protože hluboce čistí pokožku a snižujeskvrny, pihy, jizvy a další kosmetické problémy.

V kosmetických salonech a lázních jsou tyto nástroje velmi drahé, takže si je může dovolit několik žen.

Naštěstí nemusíte být odborníkem na krásu, abyste připravili peeling doma z jednoduchých a levných ingrediencí.

Co je třeba zvážit před použitím peelingu na obličej?

Před použitím tohoto přípravku je důležité předem připravit pokožku na několik dní, aby se zabránilo suchu a usnadnilo odstraňování nečistot.

V závislosti na druhu pokožky se může během a po odlupování vyschnout, protože odstraníte mnoho mrtvých buněk, které se nahromadily na povrchu.

měli nejprve otestovat funkce v malém prostoruobličeje, aby se ujistil, že nezpůsobí žádné vedlejší účinky, jako je svědění nebo bolestivého pálení. Pokud se objeví takové známky, je lepší nepoužívat peeling, ale vybrat něco méně agresivního.

Výsledky se budou lišit v závislosti na typu pokožky a jak se jí každý den stará.

Vzhledem k tomu všemu nabízíme dnes, abyste se naučili, jak si doma peeling aspirinu provést, abyste obnovili a omlazovali pokožku.

aspirin krásnou pleť peelingy pro tvář

Aspirin - je jedním z nejpopulárnějších analgetik na světě, který se často používá k řešení běžných poruch, včetně bolesti hlavy.

Nicméně, většina žen nevědí, tuto látku i čistí, kvůli jeho vhodnost pro obnovení epitelu a snížit skvrny.

tajemství aspirin v vysokým obsahem beta-hydroxykyselin, tuku rozpustné složky, která se přidává do kosmetických přípravků, včetně krémů a křoviny pro obnovu pokožky, snížení, zlepšení plyamok tónu a odstranění odumřelé buňky.

Kromě toho, aspirin je také protizánětlivé činidlo, které pomáhá zbavit akné a zabránit tvorbě jizev.

Pokud jste ochotni být překvapeni, protože schopnosti aspirinu ke zlepšení stavu pokožky v rámci křoviny, čtěte dál a naučit se vařit doma.

Jak vytvořit takový aspirinový peeling na obličej?

Tento nástroj je velmi silný, tak je lepší jej použít večer a vyhnout se vystavení slunci.

Nedoporučuje se aplikovat peeling velmi často, protože třepí přírodní tuk pokožky, což způsobuje její vyschnutí. Maximální frekvence je dvakrát nebo třikrát za měsíc. Složení

  • 5 tablety aspirinu medu 2 polévkové lžíce (15 g)
  • čistý 1 lžíce jogurtu (15 g) Příprava

Mash aspirin v třecí misce a rošt do konzistence prášku. Směs se dvěma lžíci medu, nejlépe přirozené, a jogurt. Musí produkovat pastu.

Použití

  • Před aplikací tohoto loupání se ujistěte, že opláchněte obličej celého make-upu.
  • Mokrý tkanina namočte v horké vodě nebo ji zahřejte v mikrovlnné troubě po dobu 30 sekund a pak pokryjte tvář po dobu 10 minut. Tím se otevře póry, aby maska ​​pronikla hlouběji.
  • Vyčistěte obličej a naneste tenkou vrstvu peelingu. Nechte alespoň 20 minut, ale ne více než půl hodiny.
  • Po uplynutí stanovené doby opláchněte loupání teplou vodou a aplikujte dobrý zvlhčovač.

Závěrečná doporučení

Je důležité používat krém na několik dní po odlupování, protože kůže bude citlivější než obvykle. Je také vhodné vybrat si měkké výrobky pro péči o pleť, abyste je rychleji obnovili.

Pokud pečlivě dodržujete tyto kroky, zaznamenáte výsledky po prvním měsíci. Obličej bude svítit a kůže bude vypadat mladší.

vlastnosti aspirinu jsou tak dobře zlepšit kůži, mohou být také použity na jiných částech těla, jako je podpaží, lokty a kolena, které jsou často hromadí odumřelé buňky.


Zpomaluje stárnutí Himálaji

Zpomaluje stárnutí Himálaji

Zdraví Pravděpodobně jste slyšeli o mimořádné schopnosti lidí žijících v horách Himálaje. Mnoho z nich přežívá až 100 let v dobrém zdravotním stavu: fyzické i psychologické. Průměrná délka života zemí v tomto regionu, jako jsou Tibet, Bhútán, Nepál a Indie, je prostě působivá. A to vše kvůli přísným strádám, které každodenně sledují.

(Krása)

Jak urychlit růst vlasů

Jak urychlit růst vlasů

Zde je několik tipů a postupů, jak vaše vlasy růst rychleji přirozeně tím, že získáte delší, tlustší a zdravější vlasy v co nejkratším čase. Přečtěte si dál! Tipy pro rychlý růst vlasů Abyste dostali delší vlasy na krátkou dobu, musíte se držet stravy plné živin, jako jsou vitamíny a bílkoviny. Potraviny, které jíte každý den, by měly být vyvážené a zdravé, obsahovat přísady, které jsou železo (aby se zabránilo vypadávání vlasů) a vitamíny B12 a E (pro silné a silné vlasy).

(Krása)