Jak odstranit puchýřky přírodní metody


Jak odstranit puchýřky přírodní metody

přírodní prostředky Při nošení nepohodlné boty nebo boty, které nesplňují standardy kvality, často vytvořené puchýře na patách této péct a nepříjemnou bolest. Blistry (vodní kukuřice) a suché kuřice - častý problém nohou v těchto dnech. Ale bylo by žádoucí, aby nohy byly krásné a dobře upravené ... A pro to by měla být noha zdravá. Co můžete dělat? Zde jsou některé jednoduché tipy a věříme, že vám pomohou.

1. První pomoc při puchýrech

Úzká a pevná obuv téměř vždy skončí a způsobuje nám problém. Zvláště pokud jsou boty nové a my jsme je nosili celý den, není možné vyhnout se vzplanutí puchýřů. Chyba mnoha lidí, jakmile odstraní boty - děrování puchýřů.

Proč je to chyba? Protože to může vést k infekci. Varování! Nemůžete bodnout puchýře, tím uvolněnější.

Pokud si sundali boty a zjistil, že se objeví pátý a zarudlé puchýřky, proveďte následující :

 • Naplňte vanu či umyvadlo se slanou vodou, přidáme 5 lžic soli za 5 litrů teplé vody.
 • Ponořte nohy do horké vody. Nejprve se budete cítit trochu nepohodlí, ale po několika minutách bude úleva.
 • Udržujte nohy v slané horké vodě po dobu 15-20 minut.
 • Pak důkladně osušte nohy a znovu zkontrolujte puchýře. V případě, že jsou velké a stále těžké okované boty, v tomto případě doporučujeme Pierce a zmáčknout trochu tekutině puchýřů. Udělejte to s jehlou, ale nezapomeňte sterilizovat alkoholem. Jak již bylo zmíněno, není-li to nutné, to obecně nedoporučuje, protože puchýře hojit rychleji a lépe přirozeným způsobem, a tak budete mít jistotu, nerozšiřovat infekce.

2. Aloe Vera - nejlepší poradce

Aloe Vera - To je skvělý prostředek pro léčbu mnoha každodenních problémů. Pokud máte puchýře, pak je pochyb o tom, že aloe vera je vaším nejlepším přítelem.

 • Aloe vera uklidňuje bolest a pálení.
 • Ošetří rány.
 • Blistry suché rychleji a méně ruší následující den.

Chcete-li využít všechny aloe vera, můžete připravit komprese. Chcete-li to udělat, musíte vzít jen 20 gramů buničiny aloe vera. Jedná se o průhlednou látku, kterou vidíte pod kůží rostliny. Komprese by měla být aplikována na místo blistru nebo nohy, stlačit maso obvazem a nechat přes noc.

3. Když bubliny se objeví, pomohou pečení soda

Chceš vědět, jak k léčbě puchýřů? Takže zapište si tyto tipy:

 • pečlivě umyjte nohy do umyvadla nebo vany s horkou vodou, přidejte pět odvětví čerstvého rozmarýnu - velký protizánětlivý prostředek, který pomáhá zbavit se veškerých bakterií na puchýře.
 • Suché nohy.
 • Pak vezměte 200 ml vody a přidejte 20 g sódy a 40 ml peroxidu vodíku. Vše dobře promíchejte.
 • Použijte roztok na postiženou oblast pomocí bavlněného tampónu. Aplikujte roztok pečící sody a peroxidu vodíku až do konce.
 • Pokud tento postup se provádí dvakrát denně, pak další den bude téměř puchýře a třít sedadla bude patrný. 4. Jednoduché

lék na puchýře použitím česneku

Pro tento účel budete potřebovat pouze tři stroužky česneku a 100 g tymián. Chcete vědět, jak snížit puchýře a nožky? Zapište následující tipy. Takže:

 • Zahřejte 5 litrů vody a přidejte 100 gramů tymiánu. Tymián je úžasná rostlina, která má mnoho užitečných a terapeutických vlastností. Tymián aktivně používá k léčbě různých infekcí, poranění a otravy v důsledku látky obsažené v listy a květy rostlin, které se používají k desinfekci a snížit zánět a je velmi užitečné a potřebné pro ošetření puchýřů a odřenin.
 • namočte nohy do horké vody, odpočiňte a odpočiňte nejméně 20 minut, poté opatrně osušte nohy. dobře podívat na vaše puchýře a vzpomenout, jestli nejsou příliš velké a youcan dočkat, až puchýře polohování sami, je nejlepší, aby jim prorazit, aby se zabránilo možnosti infekce.
 • Dejte tři stroužky česneku v hmoždíři a brousit dobře, pak obvaz, přeložte jej na polovinu, dejte prolisovaný česnek a do blistru nebo odřeniny.
 • Již víte, že česnek je nádherné přírodní antibiotikum, které lze aplikovat na jakoukoliv ránu nebo trávu.
 • Cesnakovou lotičku ponechte na blistrech nebozahradě po dobu 15 minut , pak ji vyjměte. Poté není potřeba umýt ranu. Nechte česnek, abyste vykonali jeho funkci.Chcete-li léčit puchýře a žlázy, vyberte léčbu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Je důležité vědět, že jako první, před provedením jakékoli léčby, ať už jde o jídlo, nebo aloe vera soda, je třeba důkladně umýt dolů a potom použít nástroj, který vám pomůže lépe.

Nabízíme Vám jednoduché a užitečné léky pro léčbu puchýřů a žláz. Chceme se vyhnout výskytu puchýřů a žláz, ale pokud se tak stane, nezapomeňte využít našich tipů.

Jsme si jisti, že najdete navrhované metody a prostředky.


Jak se zbavit vší a hnid přirozeně

Jak se zbavit vší a hnid přirozeně

Pochyb o tom, přírodní prostředky, vši - žal pro dětské hlavy a způsobit úzkost matky. Je pravděpodobné, že vaše děti vyzdvihnou pedikulózu (vědecký název), když chodí do školy, do klubu nebo do parku. V tomto článku se dozvíte o některé z nejúčinnějších prostředků, pomocí kterých se můžete zbavit vši a nití.

(Lidových opravné)

Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Cystitidou, také známý jako infekce močových cest je infekce močového měchýře a dalších souvisejících orgánů vyvolaných bakteriemi. Tato nemoc může být často bolestivá, frustrující a související s různými příčinami - většinou s reakcemi na drogy, špatnou hygienou nebo jinými nemocemi. V tomto článku vám řekneme, jak předcházet cystitidě a léčit to .

(Lidových opravné)