Jak odstranit puchýřky přírodní metody


Jak odstranit puchýřky přírodní metody

přírodní prostředky Při nošení nepohodlné boty nebo boty, které nesplňují standardy kvality, často vytvořené puchýře na patách této péct a nepříjemnou bolest. Blistry (vodní kukuřice) a suché kuřice - častý problém nohou v těchto dnech. Ale bylo by žádoucí, aby nohy byly krásné a dobře upravené ... A pro to by měla být noha zdravá. Co můžete dělat? Zde jsou některé jednoduché tipy a věříme, že vám pomohou.

1. První pomoc při puchýrech

Úzká a pevná obuv téměř vždy skončí a způsobuje nám problém. Zvláště pokud jsou boty nové a my jsme je nosili celý den, není možné vyhnout se vzplanutí puchýřů. Chyba mnoha lidí, jakmile odstraní boty - děrování puchýřů.

Proč je to chyba? Protože to může vést k infekci. Varování! Nemůžete bodnout puchýře, tím uvolněnější.

Pokud si sundali boty a zjistil, že se objeví pátý a zarudlé puchýřky, proveďte následující :

 • Naplňte vanu či umyvadlo se slanou vodou, přidáme 5 lžic soli za 5 litrů teplé vody.
 • Ponořte nohy do horké vody. Nejprve se budete cítit trochu nepohodlí, ale po několika minutách bude úleva.
 • Udržujte nohy v slané horké vodě po dobu 15-20 minut.
 • Pak důkladně osušte nohy a znovu zkontrolujte puchýře. V případě, že jsou velké a stále těžké okované boty, v tomto případě doporučujeme Pierce a zmáčknout trochu tekutině puchýřů. Udělejte to s jehlou, ale nezapomeňte sterilizovat alkoholem. Jak již bylo zmíněno, není-li to nutné, to obecně nedoporučuje, protože puchýře hojit rychleji a lépe přirozeným způsobem, a tak budete mít jistotu, nerozšiřovat infekce.

2. Aloe Vera - nejlepší poradce

Aloe Vera - To je skvělý prostředek pro léčbu mnoha každodenních problémů. Pokud máte puchýře, pak je pochyb o tom, že aloe vera je vaším nejlepším přítelem.

 • Aloe vera uklidňuje bolest a pálení.
 • Ošetří rány.
 • Blistry suché rychleji a méně ruší následující den.

Chcete-li využít všechny aloe vera, můžete připravit komprese. Chcete-li to udělat, musíte vzít jen 20 gramů buničiny aloe vera. Jedná se o průhlednou látku, kterou vidíte pod kůží rostliny. Komprese by měla být aplikována na místo blistru nebo nohy, stlačit maso obvazem a nechat přes noc.

3. Když bubliny se objeví, pomohou pečení soda

Chceš vědět, jak k léčbě puchýřů? Takže zapište si tyto tipy:

 • pečlivě umyjte nohy do umyvadla nebo vany s horkou vodou, přidejte pět odvětví čerstvého rozmarýnu - velký protizánětlivý prostředek, který pomáhá zbavit se veškerých bakterií na puchýře.
 • Suché nohy.
 • Pak vezměte 200 ml vody a přidejte 20 g sódy a 40 ml peroxidu vodíku. Vše dobře promíchejte.
 • Použijte roztok na postiženou oblast pomocí bavlněného tampónu. Aplikujte roztok pečící sody a peroxidu vodíku až do konce.
 • Pokud tento postup se provádí dvakrát denně, pak další den bude téměř puchýře a třít sedadla bude patrný. 4. Jednoduché

lék na puchýře použitím česneku

Pro tento účel budete potřebovat pouze tři stroužky česneku a 100 g tymián. Chcete vědět, jak snížit puchýře a nožky? Zapište následující tipy. Takže:

 • Zahřejte 5 litrů vody a přidejte 100 gramů tymiánu. Tymián je úžasná rostlina, která má mnoho užitečných a terapeutických vlastností. Tymián aktivně používá k léčbě různých infekcí, poranění a otravy v důsledku látky obsažené v listy a květy rostlin, které se používají k desinfekci a snížit zánět a je velmi užitečné a potřebné pro ošetření puchýřů a odřenin.
 • namočte nohy do horké vody, odpočiňte a odpočiňte nejméně 20 minut, poté opatrně osušte nohy. dobře podívat na vaše puchýře a vzpomenout, jestli nejsou příliš velké a youcan dočkat, až puchýře polohování sami, je nejlepší, aby jim prorazit, aby se zabránilo možnosti infekce.
 • Dejte tři stroužky česneku v hmoždíři a brousit dobře, pak obvaz, přeložte jej na polovinu, dejte prolisovaný česnek a do blistru nebo odřeniny.
 • Již víte, že česnek je nádherné přírodní antibiotikum, které lze aplikovat na jakoukoliv ránu nebo trávu.
 • Cesnakovou lotičku ponechte na blistrech nebozahradě po dobu 15 minut , pak ji vyjměte. Poté není potřeba umýt ranu. Nechte česnek, abyste vykonali jeho funkci.Chcete-li léčit puchýře a žlázy, vyberte léčbu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Je důležité vědět, že jako první, před provedením jakékoli léčby, ať už jde o jídlo, nebo aloe vera soda, je třeba důkladně umýt dolů a potom použít nástroj, který vám pomůže lépe.

Nabízíme Vám jednoduché a užitečné léky pro léčbu puchýřů a žláz. Chceme se vyhnout výskytu puchýřů a žláz, ale pokud se tak stane, nezapomeňte využít našich tipů.

Jsme si jisti, že najdete navrhované metody a prostředky.


Užitečné přírodní nápoje pro ženy

Užitečné přírodní nápoje pro ženy

Existuje skupina přírodních nápojů , které jsou skvělé pro nás, ženy. Někdy nemáme dostatek energie, nudné bolesti hlavy nebo bolesti kloubů. Tyto nepříjemné skutečnosti života mohou být zmírněny řadou přírodních nápojů, které mohou také kompenzovat nedostatek určitých užitečných prvků. Proto doporučujeme, abyste vzali v úvahu přírodní nápoje, , které pomohou lépe se starat o zdraví.

(Lidových opravné)

Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky

Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky

Zápach nohou mohou vznikat z mnoha důvodů, z nichž nejčastější je nedostatečná hygiena nohou a nadměrným růstem bakterií. Vůní zpocených nohou může přinést nějaké nepříjemnosti, ale přesto s několika efektivní domácí prostředky, můžete snadno a úspěšně zbavit se. Zde jsou některé domácí prostředky pro prevenci nepříjemného zápachu nohou a nadměrného pocení.

(Lidových opravné)