Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy


Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Zajímavosti myslíš, že to z citrusových plodů se používá jako přísada při vaření? Ve skutečnosti mnoho milenců v minulosti (naše matky nebo babičky) používalo citron pro odstranění bytu. Zjistěte si v tomto článku, jak vyčistit domov s citrónovou šťávou.

Použití citronové šťávy s uklízení domu

Lemon má velmi zajímavé vlastnosti, pokud jde o odstranění choroboplodných zárodků na téměř všechny povrchy v kuchyni, koupelna, obývací pokoj a ložnice. Například nádobí nebo nástroje, které používáte pro vaření, lze snadno vyčistit citronovou šťávou. Kromě toho byste neměli používat chemikálie k čištění svého těla, které mohou poškodit vaše zdraví a poškozovat životní prostředí.

Neváhejte uklidit dům s citronovou šťávou používat tyto domácí recepty, zvláště pokud obsahují složku, která je tak univerzální a schopná eliminovat nepříjemné pachy a bakterie. Některé z nejběžnějších použití citrónové šťávy na čistý dům:

 • půl citronu se solí pomáhá vyčistit starých bronzu a mosazi starožitnosti, hrnce nebo ornamenty.
 • Lemon čistí skvrny na deskách a eliminuje mikroby zbývající při krájení nebo přípravě syrového masa. Jediné, co musíte udělat, je, aby si na desku zalilo polovinu citronu, nechte ji na noc a získejte další ráno. Stejně můžete udělat i s grilem nebo grilem.

 • zbavit nepříjemných pachů v mikrovlnné troubě, umístěte 3/4 šálku vody s několika lžičkami citrónové šťávy a zahřeje se k varu. Dvířka mikrovlnné trouby neotvírejte po dobu 10 minut, potom otřete suchou látkou.
 • Odstraňte skvrny a nepříjemné zápachy z plastových nádob s víky. Namočte do vody s citronovou šťávou a přidáme jedlou sodu, utírat, dobře a suchý opláchněte.
 • Pokud je vaše polyesterová nebo bavlněná tkanina rezavá, citronová šťáva vám pomůže zbavit se skvrn. Vytvořte si citrónovou šťávu a přidejte vinný sklep. Aplikujte tuto pastu na skvrnu a nechte ji po dobu 30 minut. Vypláchněte jako obvykle.
 • Dezinfikujte odpadní skládku nebo odpadkový koš. Nalijte jeden litr horké vody a půl šálku citronové šťávy do odpadkového koše nebo odpadkového koše. Současně tato směs pomáhá vyčistit potrubí, pokud se smíchá se sodou.
 • Odstraňte pachy v ledničce, vložte do nich polovinu citronu a jednou jednou týdně jej vyměňte. To také pomáhá odstranit zápach, který zůstává na rukou po vaření některých potravin, jako jsou ryby (zředěný citronovou šťávou teplou vodou a namočte ruce do této kapaliny po dobu několika minut).

 • Citrónová šťáva také pomáhá zbavit se oleje a mastných skvrn na oblečení, třepat skvrny s citrónovou šťávou a nechat přes noc.
 • Zrcadla a okna mohou být vždy skvělé, pokud mixujete v mixéru několik polévkových lžic citronové šťávy s vodou. Můžete také použít ocot pro toto.
 • Pokud jste si koupili nové náušnice, můžete je dezinfikovat tak, že je umístíte do nádoby s citrónovou šťávou několik hodin.
 • Zbytky mýdla a pěny se hromadí na dveřích sprchových kabin. Zbavte se jich polovičním citronem, který by měl před čištěním otřít dveře a stěny sprchy.
 • Akumulace minerálů v konvici nebo v kávovaru může být také eliminována citrónovou šťávou. Položte několik plátků citronu do konvice nebo kávovaru a přidávejte vodu. Nechte dvě hodiny, opláchněte a vysušte.
 • Chcete-li získat opravdu bílé prádlo, přidejte do pračky půl šálku citronové šťávy spolu s práškovým a změkčovadlem.
 • Pečicí troubu můžete také vyčistit smícháním citronu s sodou. Vaříme směs s vnitřkem trouby a necháme 15 minut. Očistěte ji čistou látkou. Budete také mít dobré výsledky při použití citronu k čištění WC a koupelny.
 • Dřevěný nábytek se může stát skvělým, pokud směs minerálního oleje s jednou lžící citronu ve spreji. Použijte měkkým hadříkem.

Vyčistěte instalační citrónovou šťávu

To je jeden z mnoha příkladů používání citronu k čištění domu. Je to jednoduché, levné a bezpečné pro životní prostředí. První věc, kterou byste měli udělat, je vytlačit šťávu z jednoho citronu a přetáhnout ho přes malý cedník, abyste se zbavili buničiny a semen. Paknamočte bavlněnou tkaninu do této šťávy a použijte ji k čištění kohoutku v koupelně, v koupelně, v kuchyni a pračce. Lemon také pomáhá odstraňovat vápenné usazeniny a skvrny.

Ponechte směs na těchto površích po dobu 10 minut a pak ji opláchněte teplou vodou nebo vlhkým hadříkem. Pokud je voda ve vašem domě velmi těsná, můžete přidat trochu octa, abyste získali lepší výsledky. Současně můžete použít techniku ​​„hluboké“ očištění otřete přímo kohoutky půl citronu a pak čistit vlhkým hadříkem.

Jak odstranit pachy v skříňce s citronem

Pokud vaše skříň je houba nebo plísně, můžete použít citron, aby se jim zbavil. skutečnost, že citronová šťáva je přirozený způsob, jak osvěžit vzduch, pomáhá zbavit se problému a také pečuje o zdraví. Ořežte dva citrony na polovinu, stlačte šťávu a nalijte ji do lahvičky. Přidejte tolik vody, kolik máte citrónovou šťávu a dobře promíchejte. Stříkat tuto směs na skříňku formy. Použijte malé množství směsi, pouze navlhčete povrch. Nechte několik hodin. Pokud pach zůstane, opakujte postup.


Příznaků alergické rýmy a ošetření

Příznaků alergické rýmy a ošetření

Zajímavá fakta Alergická rýma - je chronické onemocnění, které je způsobeno některých reakcích v nosní sliznici působením vnějších vlivů; způsobuje nosní hyperaktivitu, která postihuje obě oči a nos a vede k příznaky alergické rýmy. Tyto reakce jsou hlavním mechanismem ochrany těla před IgE protilátkami .

(Zajímavosti)

Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Zajímavosti myslíš, že to z citrusových plodů se používá jako přísada při vaření? Ve skutečnosti mnoho milenců v minulosti (naše matky nebo babičky) používalo citron pro odstranění bytu. Zjistěte si v tomto článku, jak vyčistit domov s citrónovou šťávou. Použití citronové šťávy s uklízení domu Lemon má velmi zajímavé vlastnosti, pokud jde o odstranění choroboplodných zárodků na téměř všechny povrchy v kuchyni, koupelna, obývací pokoj a ložnice.

(Zajímavosti)