Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy


Jak odstranit bydlení pomocí citronové šťávy

Zajímavosti myslíš, že to z citrusových plodů se používá jako přísada při vaření? Ve skutečnosti mnoho milenců v minulosti (naše matky nebo babičky) používalo citron pro odstranění bytu. Zjistěte si v tomto článku, jak vyčistit domov s citrónovou šťávou.

Použití citronové šťávy s uklízení domu

Lemon má velmi zajímavé vlastnosti, pokud jde o odstranění choroboplodných zárodků na téměř všechny povrchy v kuchyni, koupelna, obývací pokoj a ložnice. Například nádobí nebo nástroje, které používáte pro vaření, lze snadno vyčistit citronovou šťávou. Kromě toho byste neměli používat chemikálie k čištění svého těla, které mohou poškodit vaše zdraví a poškozovat životní prostředí.

Neváhejte uklidit dům s citronovou šťávou používat tyto domácí recepty, zvláště pokud obsahují složku, která je tak univerzální a schopná eliminovat nepříjemné pachy a bakterie. Některé z nejběžnějších použití citrónové šťávy na čistý dům:

 • půl citronu se solí pomáhá vyčistit starých bronzu a mosazi starožitnosti, hrnce nebo ornamenty.
 • Lemon čistí skvrny na deskách a eliminuje mikroby zbývající při krájení nebo přípravě syrového masa. Jediné, co musíte udělat, je, aby si na desku zalilo polovinu citronu, nechte ji na noc a získejte další ráno. Stejně můžete udělat i s grilem nebo grilem.

 • zbavit nepříjemných pachů v mikrovlnné troubě, umístěte 3/4 šálku vody s několika lžičkami citrónové šťávy a zahřeje se k varu. Dvířka mikrovlnné trouby neotvírejte po dobu 10 minut, potom otřete suchou látkou.
 • Odstraňte skvrny a nepříjemné zápachy z plastových nádob s víky. Namočte do vody s citronovou šťávou a přidáme jedlou sodu, utírat, dobře a suchý opláchněte.
 • Pokud je vaše polyesterová nebo bavlněná tkanina rezavá, citronová šťáva vám pomůže zbavit se skvrn. Vytvořte si citrónovou šťávu a přidejte vinný sklep. Aplikujte tuto pastu na skvrnu a nechte ji po dobu 30 minut. Vypláchněte jako obvykle.
 • Dezinfikujte odpadní skládku nebo odpadkový koš. Nalijte jeden litr horké vody a půl šálku citronové šťávy do odpadkového koše nebo odpadkového koše. Současně tato směs pomáhá vyčistit potrubí, pokud se smíchá se sodou.
 • Odstraňte pachy v ledničce, vložte do nich polovinu citronu a jednou jednou týdně jej vyměňte. To také pomáhá odstranit zápach, který zůstává na rukou po vaření některých potravin, jako jsou ryby (zředěný citronovou šťávou teplou vodou a namočte ruce do této kapaliny po dobu několika minut).

 • Citrónová šťáva také pomáhá zbavit se oleje a mastných skvrn na oblečení, třepat skvrny s citrónovou šťávou a nechat přes noc.
 • Zrcadla a okna mohou být vždy skvělé, pokud mixujete v mixéru několik polévkových lžic citronové šťávy s vodou. Můžete také použít ocot pro toto.
 • Pokud jste si koupili nové náušnice, můžete je dezinfikovat tak, že je umístíte do nádoby s citrónovou šťávou několik hodin.
 • Zbytky mýdla a pěny se hromadí na dveřích sprchových kabin. Zbavte se jich polovičním citronem, který by měl před čištěním otřít dveře a stěny sprchy.
 • Akumulace minerálů v konvici nebo v kávovaru může být také eliminována citrónovou šťávou. Položte několik plátků citronu do konvice nebo kávovaru a přidávejte vodu. Nechte dvě hodiny, opláchněte a vysušte.
 • Chcete-li získat opravdu bílé prádlo, přidejte do pračky půl šálku citronové šťávy spolu s práškovým a změkčovadlem.
 • Pečicí troubu můžete také vyčistit smícháním citronu s sodou. Vaříme směs s vnitřkem trouby a necháme 15 minut. Očistěte ji čistou látkou. Budete také mít dobré výsledky při použití citronu k čištění WC a koupelny.
 • Dřevěný nábytek se může stát skvělým, pokud směs minerálního oleje s jednou lžící citronu ve spreji. Použijte měkkým hadříkem.

Vyčistěte instalační citrónovou šťávu

To je jeden z mnoha příkladů používání citronu k čištění domu. Je to jednoduché, levné a bezpečné pro životní prostředí. První věc, kterou byste měli udělat, je vytlačit šťávu z jednoho citronu a přetáhnout ho přes malý cedník, abyste se zbavili buničiny a semen. Paknamočte bavlněnou tkaninu do této šťávy a použijte ji k čištění kohoutku v koupelně, v koupelně, v kuchyni a pračce. Lemon také pomáhá odstraňovat vápenné usazeniny a skvrny.

Ponechte směs na těchto površích po dobu 10 minut a pak ji opláchněte teplou vodou nebo vlhkým hadříkem. Pokud je voda ve vašem domě velmi těsná, můžete přidat trochu octa, abyste získali lepší výsledky. Současně můžete použít techniku ​​„hluboké“ očištění otřete přímo kohoutky půl citronu a pak čistit vlhkým hadříkem.

Jak odstranit pachy v skříňce s citronem

Pokud vaše skříň je houba nebo plísně, můžete použít citron, aby se jim zbavil. skutečnost, že citronová šťáva je přirozený způsob, jak osvěžit vzduch, pomáhá zbavit se problému a také pečuje o zdraví. Ořežte dva citrony na polovinu, stlačte šťávu a nalijte ji do lahvičky. Přidejte tolik vody, kolik máte citrónovou šťávu a dobře promíchejte. Stříkat tuto směs na skříňku formy. Použijte malé množství směsi, pouze navlhčete povrch. Nechte několik hodin. Pokud pach zůstane, opakujte postup.


Nebezpečné symptomy, že ženy by neměly ignorovat

Nebezpečné symptomy, že ženy by neměly ignorovat

Zajímavých faktů jste slyšeli o nebezpečných příznaků ženy by neměly ignorovat, že odhalit závažná onemocnění? Ačkoli všichni jsou nemocní, existují některé nemoci, které postihují pouze ženy. Tyto nemoci mohou významně ovlivnit kvalitu ženského života. Bohužel naybolisnishyy Jde o to, že mnohé z těchto nemocí mají symptomy, které jsou často zaměňovány s ne závažnými poruchami.

(Zajímavosti)

9 Důvodů, proč jíst avokádo jámy

9 Důvodů, proč jíst avokádo jámy

Zajímavá fakta Avocado - chutné ovoce, které má mnoho výhod pro zdraví a krásu, a to vše díky svému vysokému obsahu antioxidantů a přírodních olejů, které zlepšují zdraví. Kvůli neznalosti, většina lidí ignorovat a zahodit semena avokáda, které má také vysokou hodnotu výživnou kombinaci s dalšími vlastnostmi, které mohou zlepšit kvalitu života a prevenci různých zdravotních problémů.

(Zajímavosti)