4 Věty nelze říci lékař


4 Věty nelze říci lékař

Zajímavé fakta, mezi lidmi, kteří hledají příznaky u internetových vyhledávačů. Potom si představte všechno, co chcete sdělit svému lékaři.

Zapomněli jste, kolik let studují lékaři? Neměli byste opovrhovat svou profesi.

Některé fráze nemohou být řečeny lékařem, aby projevily úctu. Nechcete urážet lidi, kteří se věnují spáse životů.

Než zavoláte svému lékaři, jediná věc, kterou třeba udělat, je domluvit schůzku. Nebojte se používat speciální termíny.Doktor pochopí, o čem to mluvíte. Pamatujte si, že je také obyčejný člověk. Někteří lidé si myslí, že stráví čas na návštěvu lékaře. Existují i ​​jiní, kteří nechtějí vynakládat peníze na to, co mohou nezávisle diagnostikovat. Zde

fráze, které nelze sdělit lékaři:

1. „Jsem si jistý, že je to ...“

Žijeme v technologickém éry. To nám usnadňuje vyhledávání. Když bolesti hlavy bolí, my

se odkazuje na doktora Google. Myslíme si, že se vše naučíme jedním kliknutím myši. Když milenec vás nutí jít ke specialistovi, můžete použít fráze jako první.

Myslíš, že víš všechno. Navíc, možná

nemyslíte, že doktor vůbec může pomoci. Rozhodnete se zavřít svou mysl. Možná si myslíte, že vyhledávání na internetu vám již všechno řekl. Pokud k tomu dojde, je možné, že se nikdy nezotavíte.

Lékaři se hodně učí, aby získali svůj titul. Jsou zkušení.

Pokud řeknete, že jste hledali příznaky online, mají pocit, že vám nevěří jejich profesionalitu. Existuje mnoho lékařské účely písemné lékaři, ale osobní doporučení - nejlepší. Předtím, než se zeptáte lékaře, diagnostikuje mnoho samotných pacientů.

To by nebylo problém, kdyby byly tyto diagnózy správné. Krev z nosu například neznamená vždy, že máte alergie.

Musíte projít průzkumem, který vám poskytne lékařskou diagnózu.

2. „To je výsledkem stresu“

z lékařského hlediska, stres může způsobit onemocnění. Příkladem toho jsou rakovina a srdeční problémy. Nemůžete však zapsat všechny příznaky.

Například, bolesti hlavy se vyskytuje nejen kvůli stresu. Poraďte se svým lékařem, pokud máte bolesti. To je znamení, že se něco stane vašemu zdraví.

Tělo vám pošle zprávu.Pokud je vaším problémem stres, lékař bude váhat navrhnout změny životního stylu, které musíte udělat.

3. "Myslím, že je to ztráta času." Obvykle se lidé obávají, že ztratí čas, když se obrátí k lékaři. Je téměř nemožné trpělivě počkat, když máte spoustu věcí.

Existuje další opodstatnění, když navštěvujete lékaře. Možná si myslíte, že diagnóza, kterou obdržíte, je stejná, jak již odhadujete.

Mezi moderními profesionály lékař potřebuje nejvíce tréninku. Zkoumá mnoho pacientů, kteří se o ně jen stěžují a neposlouchají své odborné rady.

Nicméně, starají se o vaše zdraví. Rovněž se obávají svých oddělení. Jsou trpělivější než jejich pacienti.

Někteří lidé zhoršují nemoc, nedodržují doporučení lékaře.

Nicméně jsme nikdy neslyšeli, že lékaři říkali, že "to bylo ztráta času." Místo toho se vrátí podívat na pacienta, jako by to poprvé.

Nemyslete si, že ztrácíte čas tím, že přijdete na konzultaci.

Je nutno čas od času provést lékařskou prohlídku. Pokud máte pocit, že je něco špatně, navštivte svého lékaře.

Kardiolog Suzanne Shtaynbaum, ředitelka ženské zdraví srdce u Lenox Hill v New Yorku, řekl: „Je lepší jít do nemocnice s bolestí na hrudi (nebo pocit, že něco není v pořádku), a opustit lék proti pálení žáhy než zůstat doma a dostat infarkt. "

4. "Jste si jistý, že jste doktor?"

Tato věta je velmi nepříjemná jakýmkoli odborníkem. Jak jsme již řekli, lékaři jsou lidské bytosti. Nepracují. Mají emoci, stejně jako ostatní lidé.

Musíte být opatrní, jak mluvíte v jejich přítomnosti.

Ošetrujte je se stejným respektem, který chcete pro sebe.

Poslouchejte pozorně to, co říká doktor. Možná, aniž byste mysleli, že jsou profesionálové, neposloucháte vše, co říkají. Pokud jste nepochopili všechno, promluvte s ním civilizovaně. Není třeba je urážet, i když vás lékař opravdu nechce poslouchat.

Pokud se to stane, je lepší vyhledat jiného lékaře.

Upozorňujeme, že nelze říci lékaři vy - mistr úkrytu, ale ty jsou otroci, co říkáte. Jakmile se slova otevřou, nemůžete ovládat, jak ovlivňují ostatní lidi.

Jednoduchá fráze, od těch, která jsme zmínili, dokonce uškodí těmto profesionálům.

Přemýšlejte o tom, co chcete říci a udržujte dobré vztahy s lékařem.

4 důvody ke sledování zdraví vašeho partnera Může dojít k nějakým změnám ve vašem těle, které si ani nevšimnete, ale pozorujete svého partnera. Nezapomínejte na pozorování, ale spíše se podívejte na svou druhou polovinu


Největší mýty o bipolární poruchy

Největší mýty o bipolární poruchy

Zajímavá fakta Bipolární porucha je charakterizována náhlými změnami nálad ostrými bez zjevného důvodu. To je však neúplná definice. Existují rozšířené mýty o poruchách, které je třeba diskutovat a pak je zlikvidovat. Někdy používáme slovo "bipolární" nesprávně a bezmyšlenkovitě. Snad tato slova znáte: „Myslím, že tvůj přítel bipolární porucha“, „Proč jste Máte bipolární porucha?

(Zajímavosti)

Co dělat, když máte křeče

Co dělat, když máte křeče

Bolest se objevuje v kterékoli části těla a může zasáhnout, když to nejméně očekáváme. Je to o notoricky známých "křeších". Kdo nebyl soud? Odpověď na tuto otázku, podivně, bude: "Ve všech byly". Je to všechno kvůli struktuře těla, která se skládá ze svalů v každé oblasti. Co to je křečka Cramping je jen nedobrovolná kontrakce svalů.

(Zajímavosti)