Jak umýt si obličej před spaním návyky


Jak umýt si obličej před spaním návyky

užitečné, pokud máte tendenci vést velmi aktivní životní styl, ne vždy najít mnoho času pro sebe, ale vy byste měli vždy najít čas na péči o zdraví a vzhled. I když jdete do postele pozdě, měli byste vždy umyjte si obličejtakovým způsobem, že to nebolí vašeho shliri, ale chránit ji.

byste měli vždy mít na paměti, že pokud jdete do postele s make-up, nebo jakýkoli jiný druh zlé věci na vaší tváři, vaše pokožka může utrpět závažné nepříznivé účinky. Nezapomeňte, že pokožku obličeje - jeden z nejcitlivějších částí těla, pokud jde o váš celkový kůže. Navíc, protože vaše tělo neustále buduje nový skin bude velmi dobře poskytnout dodatečnou pomoc, aby tento orgán v tomto případě!

Takže, bez ohledu na to, jak dlouho se dostanete domů z práce, ze strany s datem nebo jakákoliv jiná událost, První věc, kterou byste měli udělat před odebráním své boty a zalézt do postele - velmi pečlivě omyjte obličej. Zde jsou některé kosmetické triky pro udržení zdravé pokožky před spaním. Doporučení

Nespěchejte Podívejte se asi patnáct minut svého denního režimu pro čištění obličeje. Pokud jste schopni vytvořit dobrý plán, budete určitě cítit pozitivní změny ve své kůži, v doslovném smyslu výrazu.

tvář čistí Správné čištění obličeje umožňuje kůži dýchat, což pomáhá obnovit buňky a zabránit infekci.

Snažte se používat mýdlo

Často, namísto dosažení hloubkové čištění požadované naší kůži, jen mýdlo ji vysušuje. Pokud máte v plánu použít stejný mýdlo pro mytí obličeje, měli byste nejprve diskutovat o lepší možnosti s dermatologem.

vždy zkontrolujte, peeling, byste měli udělat peeling kůže, alespoň jednou týdně. K dokončení tohoto procesu doporučujeme použít přírodní produkty nebo kosmetiku značky specializující se na loupání kůže.

opláchněte obličej teplou vodou

Ideální pro opláchnutí obličeje - teplou vodou, protože teplota vám umožní odstranit všechny toxiny z kůže. Zkuste jemně masírovat tvář takovou vodou, aby nedošlo k poškození pokožky.

Udržujte ručník

Bude vždy dobrý nápad mít ručník na dosah ruky a ještě lépe, pokud je to dobrý, měkký ručník. Pak nebude na vašem obličeji poškozen, což je velmi důležité, protože to je opět nejcitlivější kůže na vašem těle.

Tipy pro čištění obličeje

Pokud máte málo času

Často jsme tak zaneprázdněni, že nemáme dostatek času na to, abyste si dobře vyčistili obličej. Pokaždé, když zažijete takovou situaci, doporučujeme používat kosmetický přípravek, jako jsou speciální make-up ubrousky. Jsou praktické a pomáhají hydratovat pokožku.

Stírání pokožky

Když dokončíte čištění pokožky, měli byste být opatrní, jak ji otřete. Buďte opatrní při otírání pokožky a pokud vyčistíte obličej příliš intenzivně, může to nakonec vést k tomu, že vaše kůže bude příliš mastná.

Zvolte správnou kosmetickou masku

Měli byste také dávat pozor na typ kosmetické masky, kterou používáte pro hluboké čištění, a tato volba by měla záviset na typu pokožky. Zpravidla doporučujeme používat kosmetickou masku jednou týdně před spaním.

Jak správně umýt tvář

Tato část asi není příliš nutná, protože většina našich doporučení a tipů, jak umýt tvář, jsou velmi podobné. Nicméně v této části se pokusíme poskytnout trochu konkrétnější rady.

Zbavte se znečištění

Měl byste si umýt tvář, i když jste nepoužili nějaký make-up, protože pokožka se vždy hromadí na kůži.

Začněte speciálním nebo přirozeným mýdlem (, které používáte pouze). Nejprve namočte obličej teplou vodou a masírujte mýdlo do kůže.

Po tom bude celá tvář prasknutá, takže na ní nebudou žádné malé částice mýdla. Ujistěte se, že každá část vašeho obličeje je v kontaktu s vodou. Pokud je to možné, opakujte tento proces.

Stírání

Jak jsme již zmínili v tomto článku, měli byste otřít svůj obličej suchý s velmi měkkým ručníkem, aby nedošlo k poškození kůže. Nepospíchejte, otřete si obličej, dělejte to tvrdě a pomalu, dokud se váš obličej úplně suchý. Kůže by neměla zůstat vlhká po mytí.

Vyživte pokožku

Po stírání doporučujeme použít lotion, který poskytuje antioxidační ochranu proti volným radikálům, které byly vytvořeny pod vlivem slunce a různých druhů kontaminantů. Vyčistěte tento krém po celé tváři a nechte ji na tváři po dobu patnácti minut.

těžit z mytí obličeje před spaním

  • Umožňuje pokožce dýchat.
  • Zvyšuje účinnost kosmetických prostředků.
  • Zpomaluje vzhled vrásek.
  • Zvyšuje pokožku.
  • Pomáhá vám vypadat méně unavené.
  • Pomáhá zbavit se akné a akné.
  • Nucení kůže vypadat hladší a atraktivnější.


5 Důvodů, proč přestat nosit boty na podpatku

5 Důvodů, proč přestat nosit boty na podpatku

Pata boty jsou pravděpodobně jen boty, které ženy nosí nejčastěji. Vzhledem k různým tvarům, barvám a velikostem si každý může zvolit pár pro sebe, postavit se na pozadí ostatních a jasně vyjádřit svou osobnost. Nicméně po dlouhotrvajícím nebo pravidelném nošení takových obuvi mohou existovat určité zdravotní účinky, které by měly být vzaty v úvahu dříve, než se zamyslíte nad estetikou.

(Užitečné návyky)

Vyčistit svůj dům a nikdy nevypadal

Vyčistit svůj dům a nikdy nevypadal

Většina lidí má věci doma, které není kam umístit: Naše skříně jsou plné, jsme nemají dostatek prostoru a nakonec věci hromadí v různých místech, což znamená, že musíme hodně času (někdy i hodiny), aby je znovu našli. Účelem uspořádání vesmíru je ušetřit čas, pokud jde o nalezení věcí. Je to víc než jen odstranění věcí.

(Užitečné návyky)