Jak rozvíjet emoce schopnosti dítěte


Jak rozvíjet emoce schopnosti dítěte

Sex a vztahy mohou učit děti přes ulici pouze na zelené světlo, péče o domácí mazlíčky, čtení knih, a dokonce znásobit počet správnýchdistribuovat odpadky, které se děje v domě. Ale můžete ji také naučit, abyste vyjádřili své emoce? Hlas říct, co je na srdci, než zavřete v místnosti, zabouchá dveře?

Vzdělání je potřebné nejen pro vyplnění prázdné mysl s vědomím a shromažďování informací. Při výuce dětí musíte také použít jiné strategie, aby mohli být šťastní v tomto složitém světě a také dal štěstí ostatním. Je důležité učit dítě správné hodnoty a každodenně vzdělávat jeho emocionální osobu.

Vzhledem k tomu, že citová výchova není součástí učebních osnov nutné od raného věku, aby nezapomínaly pracovat na ty aspekty, které popisujeme níže.

Jak vyvine emoce dítěte

Vzdělání dítěte začíná, jakmile se objeví na světě. Dává také lásku, péči, laskavé slova a návyky. K tomu dochází během krmení, spaní, úsměvů vašeho dítěte, které chcete opakovat.

citovou výchovu - hlas, který dává svou podporu a dává pocit bezpečí na každém kroku přijata, tvrdit, že snadno učí vstávat po každém pádu.

Reálné dobrodružství začíná ve věku osmi. Pak si děti uvědomují své vlastní povědomí a chápou, co je svět. Už mají pocit spravedlnosti a vědí, co je správné a co není.

Od tohoto okamžiku se postupně formoval osobnost a zájmy dítěte. Přichází do světa s větší zvědavostí a vy jste tím, kdo musí poskytnout podporu, nezávislost a každodenní lásku.

Venujte pozornost věcem, které je třeba vyvinout pro emoční výchovu dítěte.

1. Sebevědomí

Děti musí růst, aby se v budoucnu staly nejlepšími možnými verzemi sebe samých. Co to znamená? Měli by si být dobře vědomi jejich potenciálu a omezení.

Vysvětlete dětem, že je důležité vše, co dělají pro sebe, naučit se být nezávislý, takže vědí, jejich silné a slabé stránky.

Buďte opatrní s hyperopií, protože toto dítě vyroste bez zodpovědnosti nebo špatné sebeúctu. Nechte ji vyrůstat a podporovat při každém kroku. Nezapomeňte, že pokaždé, když dítě udělá chybu, nemají ji potrestat, a vice versa - naučit se dělat všechno lépe.

2. Dejte jim odpovědnosti

Emocionálně zralá osoba může být zodpovědná za své činy. Nezáleží na ostatních a věří v jejich možnosti.

Jak vaše děti zestárnou, dejte jim větší odpovědnost. Musí se dozvědět, že život není jen práva a svobody, ale také odpovědnost za vlastní akce, které dávají nezávislost.

3. Naučte je, aby byla šťastná, ale také frustrace zavádění

Od útlého věku děti potřebují pochopit, že nemůžete mít vždy všechno. Pokaždé, když je odmítnete, nemusí reagovat, jako kdyby svět skončil. Zde je jeden příklad.

Váš osmiletý syn vás požádá, abyste si koupil mobil. Samozřejmě, že je pro něj ještě příliš malý a vy mu to vysvětlujete. V případě, že dítě vypukne v vzteku, udeřil nábytku a křičí, takže si nebyl naučil přijímat zklamání. Postupem času to způsobí mnoho problémů, ale se správným přístupem může situaci vysvětlit klidně a rozumně.

4. Význam obecných výhod a výhod

Život není ostrov, který cestujeme vlastní. Člověk žije ve společnosti, mimo jiné, se staly součástí každého dne, navazování vztahů a růst emocionálně.

Co to znamená? Dobře vyvolání emocionální stránky osobnosti vaše dítě potřebuje k práci na těchto složek:

  • podporovat soucit, že rozpoznat jiné emoce, včetně rodičů, bratři, sestry a přátelé ...
  • pomoci jí vědět, kdy to udělala něco špatně, je to ovlivňuje i ostatní lidi. Pokud dítě respektuje, rozumí a dělá někoho šťastného, ​​ je dobré pro každého. Když se na druhém usmějeme, s největší pravděpodobností se s úsměvem odezníme. Pozitivní emoce jsou vždy nejsilnější.
  • Je také důležité, aby dítě bylo šťastné z jeho života. Měla by mít hobby a milovat nové věci, které jí dávají znalosti a potěšení. Kromě toho se dítě učí, že láska k sobě je silným štítem. Prostřednictvímself-správné a aby vaše tělo a emoce umí milovat ostatní.

Začít provádět tyto tipy do praxe dnes vidět, kde lze dosáhnout pokroku v citové výchově svého dítěte.


Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Jsme přesvědčeni, že v této fázi svého života, již víte, že cítit lásku k někomu a vyjádřit své skutečné pocity - jsou dvě různé věci. Často lidé nevědí, jak vyjádřit své pocity, i když se cítí někdo sympatie nebo lásku, není schopen to přiznat. Je to ještě horší - někdy lidé nesprávně vyjadřují své upřímné pocity.

(Sex a vztahy)

Podívejte vlastní štěstí proti cizím pokynů

Podívejte vlastní štěstí proti cizím pokynů

Sex a vztahy je těžké najít něco, jako žádoucí a obtížné, protože pocitu úplné štěstí . Pro většinu lidí jsou štěstí a prosperita základními prvky úspěšného života, a proto je pro ně nejvíce znepokojuje snaha o štěstí. Velké množství lidí však přijímá typickou chybu, když hledá odpovědi na těžké životní situace v knihách a vysvětluje všechny vědomosti a duše svých milovaných prostřednictvím vědy.

(Sex a vztahy)