Jak léčit zarůstání nehtů


Jak léčit zarůstání nehtů

Natural znamená „zarostlý nehet“ - nejčastější termín používaný k označení stavu nehty, známý jako onihokriptoz. Tento problém je obvykle velmi bolestivý a spíše nepříjemný. Nejčastěji se vyskytuje na špičce, způsobuje otok a ve většině případů i infekci.

Je velmi důležité správně léčit prsty nehtů, aby se nestaly závažnějším problémem. To je důvod, proč jsme podrobně popsány v tomto článku všechny zpracovatelské zarůstající nehty, a za předpokladu, několik tipů na zmírnění bolesti způsobené tímto problémem.

Jak léčit zarůstající nehty

 • Za prvé, budete muset najít velkou nádobu, kde si můžete užívat vaše nohy v horké vodě asi 15 nebo 20 minut. Tato část léčby je primárně zaměřena na zmírnění bolesti a prevenci možných infekcí v postižené oblasti. Pro dosažení nejlepšího výsledku můžete použít antibakteriální mýdlo.
 • Po 20 minutách vysušte nohy a přeskočte nit pod nehty. Je třeba provést tento postup v pravidelných intervalech, a nezapomeňte změnit nit denně nehtu může růst na kůži.
 • Nehty nakrájejte rovnými nůžkami a pomocí nehtového pilníku jim dáte čtvercový tvar. Zkuste nechat zaoblené nehty, protože zvyšuje riziko narostlých nehtů.
 • Použijte lokální antibiotikum k okamžitému zmírnění bolesti. V lékárně si můžete koupit gely, krémy a podobné masti.
 • Během léčby, zarostlý nehet budete muset nosit otevřenou obuv , ne že tře postiženou oblast, a to nezpůsobí škodu. Nepoužívejte punčochové kalhoty a neberte obuv.

Domácí léky na zarostlých nehtů

Kromě léčby zarostlých nehtů, můžete také zvážit některé domácí opravné prostředky, které vám pomohou urychlit proces obnovy.

 • Cibulová šťáva

Vezměte šťávu z jedné cibule a aplikujte ji přímo na nápadný hřebík. Nechte šťávu uschnout na nehty. Postupujte podle tohoto postupu pravidelně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

 • Slaná voda

Připravte solný roztok a aplikujte ji přímo na postiženou oblast každou noc před spaním. Po nanesení nástroje zabalte prst a nechte jej až do následujícího dne.

Uvitrit plátek citronu citron přímo do postižené oblasti a vzít kousek gázy nebo pásky zabalit hřebík po dobu několika hodin.

Česnek Česnek je známo, že mají velmi silný přírodní antibiotikum, které pomáhají v boji s infekcí (v tomto případě pod nehtem) a snižuje otoky způsobené zarostlý nehet. Mícháme trochu česneku a aplikujeme ho přímo na postiženou oblast.

 • olej z čajového stromu

Tento esenciální olej působí jako přírodní antibiotikum, které vám pomůže v boji proti infekci. Aplikujte několik kapek oleje z čajovníku přímo na postiženou oblast.

Mrkev omyjte mrkev a dělat pyré, dokud nevznikne homogenní pasty, pak jej aplikovat přímo na postiženou oblast. Film zakryjte a nechte několik hodin. Tento postup opakujte dvakrát denně.

Další doporučení

 • Pokud je bolest nesnesitelná, měli byste navštívit lékaře, který předepsal anestetikum.
 • Pokud trpíte cukrovkou, lékař musí kontrolovat jakoukoli léčbu nechráněného hřebíku na špičce.
 • Když jste doma, zkuste chodit naboso. To umožní cirkulaci vzduchu, což zabrání růstu bakterií v postižené oblasti. Mějte na paměti, že bakterie se chovají rychleji v horkém a vlhkém prostředí, proto se vyvarujte ucpaných bot.
 • Zkuste nepoužívat boty na podpatku nebo nepohodlné boty.Krásný vzhled v elegantním páru obuvi vám nepřináší žádnou výhodu, pokud trpíte silnou bolestí, když se vrátíte domů. Nikdy byste neměli natáhnout těsné boty.
 • Pamatujte si, že hygiena je zásadní pro zabránění tvorbě nehtů. Je důležité pravidelně kontrolovat stav nehtů, vyčistit a správně je oříznout. Postupujte podle výše uvedených tipů, abyste se ujistili, že vás tento problém znovu neobtěžuje.


7 Užitečných produktů, které by měly být konzumovány denně

7 Užitečných produktů, které by měly být konzumovány denně

Potřebujete několik dalších důvodů změnit svou dietu a jít správně jíst? Pak se připravte na poznámku. Jídlo je jedním z nejdůležitějších prvků tělesného a morálního zdraví člověka. Nakonec, užitečné potraviny - to je způsob, jak získat živiny, které jsou potřebné těla pro správný výkon všech funkcí a prevenci různých onemocnění.

(Lidových opravné)

7 Přírodní prostředky pro boj s

7 Přírodní prostředky pro boj s

Vybavení a léky pomáhají snižovat střevní produkce plynu . To eliminuje problémy, které způsobují nepohodlí. uvolňují břišní svaly. Současně uvolňují hněv ve střevě . otok je velmi častým problémem. Z tohoto důvodu farmaceutický průmysl vyrábí velké množství různých léků. Nicméně ukázaly, že některé chemické látky použité v těchto léků jsou zničující.

(Lidových opravné)