Jak čistit uši


Jak čistit uši

Natural znamená, že v případě, že nemáte žádné zdravotní problémy uši, že očistit sebe přirozeně, ale někdy ušní maz blokování ucha nebo vytvoří sírovou korek, což způsobuje nepohodlí, jako podivné zvuky, které narušují jste dobře slyšet.

Je třeba vyčistit uši, odstranit další vosk, který byl vytvořen uvnitř. Zde jsou příznaky, které naznačují, že vaše uši jsou blokovány nadměrné síru: bolest

  • nebo ztráta sluchu
  • Bell a tinnitus
  • svědění a nepříjemné vybíjení zápach

Domácí čištění uší

Naštěstí existuje mnoho různých přirozeným domovem metody , které jsou velmi účinné při odstraňování přebytečné síry, která ucpává jejich uši. Nejčastěji jsou tyto domácí opravné prostředky:

Masáž pro relaxaci sírová korek sírové

zmírnit dopravní zácpy, které mohou zablokovat zvukovodu, je třeba masírovat oblasti za uchem, zatímco ucho tah v různých směrech a otvírat a zavírat ústa. Peroxid vodíku

Peroxid vodíku se doporučuje k léčbě bolesti v uších, a pomoci odstranění přebytečného hromadění vosku, které mohou blokovat ucho. Zde jsou pokyny, které je třeba dodržovat:

Přidat půl šálku peroxidu vodíku do půl šálku horké vody a naplnit pipetu směsi. V ležaté poloze naplňte postižené ucho touto směsí a nechte ji dělat svou práci po dobu tří nebo pěti minut. Poté otočte, aby kapalina mohla vycházet a umyjte si ucho stejným způsobem, ale namísto výše uvedené směsi místo toho použijte teplou vodu. Místo peroxidu vodíku můžete použít dětský olej nebo minerální vodu.

Olivový olej

S olivovým olejem doporučujeme opakovat stejný postup jako u peroxidu vodíku, ale za použití teplého olivového oleje. Nechte působit po dobu 15 minut a opakujte tento postup třikrát denně po dobu tří nebo čtyř dnů.

Láhev s teplou vodou

Jedná se o jednoduchý, ale účinný domácí prostředek. Jediné, co musíte udělat, je vzít láhev a naplnit teplou vodou. Vezměte horkou teplou lahvičku a umístěte ji přímo na postižené ucho po dobu 15-30 minut. Můžete si všimnout, že vosk stal se měkčí a bude snazší odstranit.

Ponoření

V lékárnách můžete snadno nalézt speciální trubičky. ① Promývání by mělo být prováděno s teplou vodou, nebo spíše by měla být teplota těla. Po namočení ucha je nutné uši dobře usušit. Mycí uši použití heřmánku infuzní

Pro tento postup, se dvě polévkové lžíce heřmánku a jeden šálek vody. Proveďte infuzi a nechte ji vychladnout do teplého stavu. Pak důkladně napněte.

Před aplikací vložte tři kapky olivového oleje do ucha a nechte 5 minut. Pak opláchněte infuzí, kterou jste právě připravili pomocí kapátko nebo trubičky.

Pokud problém přetrvává, může být nutné navštívit specialistu, aby mohli umýt uši důkladněji.

Co je třeba zvážit při čištění uší

Kdykoliv cítíte nepříjemné pocity v uších,

  • nesnaží jejich čištění, vložení cizí předměty. Štětičky zcela kontraindikována v této situaci, protože mohou zvýšit problém prodavyvshy vosk hlouběji do ucha.Pokud perforace ušního bubínku, nesnažte čistit uši doma a nemyjte jej s peroxidem vodíku.
  • To může způsobit vážné poškození vašeho ucha. Nikdy neprovádějte zavlažovací tlak čištění uší, takže můžete získat perforace ušního bubínku.
  • Mějte na paměti, že často není možné umýt a vyčistit uši, protože to může vést k infekci.Žádný z výše uvedených domácí opravné prostředky pro čištění uší nemohou být použity pro děti do 12 let.
  • To může vést k závažnějším problémům, protože jejich uši jsou zranitelnější. Pokud máte podezření, že vaše dítě trpí sulfuricidy, je nejlepší požádat odborníka. Pamatovat ...

Mějte na paměti, že ušní maz je nutné chránit sluch před prachem, bakterie a jakýchkoli jiných cizích látek, které by se mohly dostat do zvukovodu a tím způsobit škody.

To je důvod, proč se propláchnutí doporučuje pouze tehdy, když je skutečná potřeba (pokud je opravdu sírová zátka). Máte-li často síry svíčky, lépe poradit s otolaryngologist.

Specialista rozhodne, který způsob léčby je správný ve vašem případě, a pomůže problém vyřešit.


úžAsné blahodárné vlastnosti vody: Nejlépe 7 přírodní prostředky

úžAsné blahodárné vlastnosti vody: Nejlépe 7 přírodní prostředky

Věděli jste, že obyčejná voda může detoksykuvaty tělo, zlepšují trávení, pomáhají hubnout snadněji, zmírnit migrénu, poskytují krásnou pleť a pomáhají v boji proti nevolnosti a zácpa zastavit? Správně, voda má opravdu úžasné příznivé vlastnosti! Přestože často slyšíme o různých typech léčivých přípravků a užitečných přípravcích, neexistuje jednodušší a levnější roztok než voda.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro odstranění bradavic

Přírodní prostředky pro odstranění bradavic

Bradavice - To není příliš atraktivní kožní výčnělky způsobené lidským papilomavirem (HPV). Tento virus má více než 100 různých typů, z nichž každá působí na lidské tělo svým vlastním způsobem, v závislosti na síle svého imunitního systému. Virus, který vede k vzhledu bradavic relativně neškodné, nicméně, někteří IDP mohou způsobit vážné onemocnění.

(Lidových opravné)