Jak se zbavit křečových žil domácími léky


Jak se zbavit křečových žil domácími léky

Zbavte se křečových žil nejen těžko. Koneckonců, může to být také známka potíží s vaší krví nebo lymfatickým systémem.Vyskytuje-li se jednosměrné ventily v oběhovém systému, hlavně v nohách, normálně přestanou fungovat. Tento

inhibuje přívod krve a zabraňuje tomu, aby se krev vrátila správně k srdci. V důsledku toho se kapilární nádoby rozšiřují. Potom se žíly pod povrchem pokožky deformují a zanechávají vám červený nebo modrý opuch.

Křečové žíly často nezpůsobí fyzickou bolest. Nicméně,

může způsobit pocit brnění a závažnost v postižených oblastech nebo jiné komplikace. Naštěstí existuje řada různých přirozených řešení, která mohou pomoci rychle se zbavit křečových žil.

V tomto článku

chceme vám poradit 6 skvělých domácích léků, které vám pomohou rozloučit se s křečovými žilkami. Kromě toho jsou všichni příjemní za cenu peněz! Vyzkoušejte je teď!

1. Aloe vera se zbavit křečových žil

Aloe vera obsahuje krystaly bohaté na základní živiny. Tyto živiny mají

velké výhody pro zdraví kůže a krevní oběh. To je důvod, proč se používá po desetiletí jako přirozené řešení pro léčbu zanícených žil. Kromě toho je to

skvělé řešení, jak se zbavit křečových žil. Kromě toho má aloe vera viskózní a zvlhčující vlastnosti. Po vstřebání také pomáhá řídit tvorbu nových křečových žil v nohách.

Prostředky použití Nejprve zoberte množství aloe vera, které potřebujete, a protřepte postižené oblasti pomocí

jemných kruhových pohybů.

 • Nechte kapalinu proniknout do pokožky a opláchněte další den. Tento postup opakujte každý večer
 • , dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.
 • 2. ČesnekČesnek je jedním z těch magických supermarketů, které byly po desetiletí doporučovány k boji s křečovými žíly.

Je to složka bohatá na sloučeniny síry. Mají silný protizánětlivý a antikoagulační účinek,

při vstřebávání kůží.

Prostředky použití Jezte škeble surového česneku nebo s malým množstvím citrónové šťávy, nebo v horké vodě.

Kromě toho,

 • udělat surové česnekové pasty a přidat trochu olivového oleje.Pak použijte směs jako masážní mléko v oblastech s křečovými žilkami.
 • Opakujte léčbu každý den. 3. Kaštany
 • Kaštany - přírodní lék známý po celém světě kvůli své účinnosti v boji s křečovými žilkami, stejně jako otoky a bolesti nohou.

Mnoho lidí ji také používá jako alternativní léčbu zánětu žil (zánět žil). Nakonec pozitivně ovlivňuje zdraví oběhového systému těla.

U některých pacientů obnovuje správnou funkci ventilů žil. Usnadňuje přenos krve do horní části těla.

Použití

Vezměte léky, které obsahují kaštan, každý den.

Vytáhněte přírodní extrakt z gaštanu a použijte jej jako

 • masážní krém.4. Zelená hlína
 • Kromě toho, zelená pasta kontroluje zánět a pocit těžkosti

vyplývající z přítomnosti křečových žil v nohou.

Tato účinná složka má protizánětlivé, viskózní a uklidňující vlastnosti. Mohou významně snížit zánět v žilách dolního těla. Prostředek použití

Nejprve navlhčete zelený jíl teplou vodou, dokud nezískáte hladkou pastu. Poté ji protřepejte v postižených částech. Důkladně nechte vyschnout po dobu 30 minut , poté opláchněte teplou vodou.

Opakujte léčbu nejméně

 • třikrát týdně.
 • 5. Tinktura petrželekDiuretické a protizánětlivé vlastnosti petrželové tinktury dělají
 • důležitý nástroj pro léčení problémů s oběhem. Spotřeba petrželové tinktury pravidelně pomáhá

zbavit se tekutin, které se hromadí v tkáni vašich nohou.

Kromě toho také stimuluje oběh v celém těle. Prostředek použití

Připravte litr petrželové tinktury a ji napijte třikrát nebo čtyřikrát denně. Chcete-li zvýšit množství léčby, aplikujte kapalinu přímo na nohy a otřete, až se absorbuje.

6. Káva důvody

 • Lidé často jen odhodit kávy důvod, jakmile připraví svůj oblíbený nápoj. Ve skutečnosti má však některé vlastnosti, které jsou užitečné při různých alternativních způsobech léčby. Například protizánětlivý a stimulující účinek
 • podporuje dobrý krevní oběh a snižuje expanzi žil. Používání kávy pravidelně pomáhá

zbavit se mrtvých kožních buněk, zlepšit elasticitu žil a zabránit předčasnému stárnutí.

Prostředky použití

Vezměte kávy a přidejte teplou vodu nebo olivový olej. Poté jednoduše protřepte postižené oblasti jemnými masážními pohyby. Nechte na kůži po dobu 15 minut působit.

Potom se umyjte. Pomocí tohoto nástroje

dvakrát až třikrát týdně

 • k dosažení nejlepších výsledků.
 • Jste připraveni vyzkoušet tyto domácí prostředky? Jak jste viděli z toho, co jsme popsali v článku, není třeba hledat a kupovat drahé komerční produkty, které vám pomohou zbavit se křečových žil. Vyberte jednu z výše uvedených možností a zjistěte,
 • jak jednoduchá a efektivní je léčba, která neobsahuje produkty poškozující pokožku. Červená řepa a petrželka pro křečové žílyVšichni víme, že zázraky se nestávají, pokud jde o zbavení křečových žil. Nicméně můžete zabránit nástupu této nemoci.


Výhody Ricin oleje

Výhody Ricin oleje

Ricinový olej je dobře známý pro své přirozené laxativní vlastnosti, ale má také některé další zajímavé výhody, které by měly být vzaty v úvahu. Ačkoli lékaři tvrdí, že může být toxický v poměrně velkém množství, už dlouho se používá v lidové medicíně. Další informace o výhody ricinového oleje z tohoto článku.

(Lidových opravné)

Infuze pro zlepšení nervový systém

Infuze pro zlepšení nervový systém

Pokud si myslíte, že se situace vymkne kontrole a strach, že se něco může stát, že nejste schopen řídit nervový záchvat, nebo své tělo i duši uchopit stres, vyzkoušejte tyto úžasné výpisů zlepšit stav nervového systému přirozeně bez použití léčiv. Nervozita - choroba přítomna v naší společnosti, lidé jsou často nervózní, ve spěchu, starat se zoufalý a depresi a nedosypayut.

(Lidových opravné)