Jak se zbavit celulitidy s správné výživy


Jak se zbavit celulitidy s správné výživy

zdravotnictví nepochybně celulitidy - noční můra všech žen bez ohledu na jejich věk, hmotnost a stavba těla.

Většinou se lidé domnívají, že celulitida je problém výhradně pro ženy s nadváhou. Ve skutečnosti to není vůbec, protože velmi často dokonce štíhlé ženy si stěžují na vzhled "pomerančové kůry."

V tomto článku vám vysvětlíme, proč je důležité dodržet správnou výživu, pokud se chcete zbavit celulitidy nebo ji zabránit v rozvoji.

Správná strava pro odstranění celulitidy

Každý ví, že vyvážená výživa je zárukou zdraví a krásy.

Shromáždili jsme několik principů správné výživy, které pomohou zabránit vzniku celulitidy a její první projevy v hýždě a boky jsou méně patrné.

 • Napijte nejméně 8 sklenic vody denně.
 • Konzumujte potraviny s vysokým obsahem vlákniny, draslíku a vitamínu C.
 • Vezměte si den v týdnu.
 • Vezměte stravu tak, aby měla více bílkovin a méně sacharidů a tuků.
 • Pravidelně se zúčastněte sportu na jeden týden.
 • Jezte více čerstvého ovoce a zeleniny.
 • Snižte množství soli, sýrařských nápojů, alkoholu a kávy ve stravě.

Simple celulitida dieta Možná jste uhodli, nejen cvičení, ale i sadu přípravků, které pomáhají zbavit se celulitidy. Aby se tento problém vyřešil, je nezbytné nejen pravidelně se zabývat sporty, ale také omezit spotřebu tuků, sacharidů a cukrů. Pokud zneužíváte kalorické produkty, nemusí se tělo absorbovat, ale usadit se v pojivové tkáni a vést k rozvoji celulitidy.

Navrhujeme dodržovat jednoduchou anticelulitidní dietu. Jelikož nabídka této stravy nemá škodlivé účinky na tělo produktu, díky němu může dojít ke ztrátě nejméně 5 liber za 2 měsíce bez rizika pro zdraví.

Zde je vzorový jídelníček na jeden den: Snídaně

 • : 1 šálek (250 ml), bylinný čaj, 2 plátky celozrnný chléb s nízkokalorickou smetanovým sýrem a 1 šálek (200 ml) pomerančového džusu.
 • Oběd: 1 jablko nebo 1 balení jogurtu.
 • Oběd: salát s tuňákem, rajčaty, celer, salát, mrkev a cibule.
 • Večer: 1 šálek (250 ml) čaje, několik rýžových chlebů s nízkokalorickým smetanovým sýrem.
 • večeře: 2 pečené treska filé (nebo jiné ryby), hrst dušených zelených fazolí a pečené brambory 1.

produkty, které vám pomohou zbavit se celulitidy

Samozřejmě, že tato nabídka nebude sledovat každý den po celý zbytek života, protože kombinace potravin, které unaví velmi rychle. Proto doporučujeme, abyste svou stravu diverzifikovali pomocí čtyř skupin produktů.

Jelikož všechny výrobky námi nabízené jsou užitečné, ale nejen pomůže zbavit celulitidy, ale také zlepšit vaše celkové zdraví.

1. Produkty pro stimulaci lymfatického systému

Tyto výrobky jsou charakterizovány vysokými hladinami sodíku a draslíku. Kromě toho přispívají k eliminaci toxinů a přebytečné tekutiny z těla potu a moči.

Mezi produkty, které zlepšuje lymfatický systém zahrnuje:

 • růžičková kapusta Melon
 • s bramborem a mrkví Banana

2. Low-kalorické potraviny Tyto produkty urychlují proces hubnutí, protože mají nízký obsah kalorií. Přes mírný kalorickýkteré obsahují vysoké množství důležitých vitamínů, minerálů a živin, které doplnit zásoby energie v těle a zvyšují aktivitu člověka.

nejúčinnější nízkokalorické potraviny jsou:

 • Zelenina Ovoce

3. Luštěniny se laxativ vlastnostmi

tyto výrobky nejen brání rozvoji zácpy, ale také účinně bojovat s celulitidou. Vzhledem k vysokému obsahu vláken pomáhají eliminovat toxiny z těla a poskytují dlouhotrvající pocit sytosti.

Zde jsou některé potraviny, které působí jako přírodní projímadlo: Ovesné

 • hrušky meruňkových pecek

matice 4. Výrobky pro léčení jater

Tyto cenné produkty pomáhají odstranit toxiny z těla, znečišťujících látek filtru a čistí játra.

Nepodceňujte význam čištění jater, jakmile je tento orgán přestane plnit své funkce správně v určitých oblastech těla, začne se hromadit tuk.

Ujistěte se, že zahrnout do svého jídelníčku tyto produkty: Česnek

 • čerstvá jablka Artichoke

výživné potraviny, které vám pomohou navždy rozloučit se celulitidy

Nepochybně má styl jídla významný vliv na proces boje proti "pomerančové slupce". Proto nabízíme seznam užitečných produktů, které pomohou nejen zbavit celulitidy, ale také zlepšit vaši pohodu a zdraví.

1. Slunečnicová semena

Slunečnicová semena obsahuje velké množství živin, jmenovitě: vitamíny B6 a E, selen, zinek a draslík. Díky tomu semena pomáhají posilovat a obnovovat pojivové tkáně. Navíc tento přípravek působí také jako přírodní diuretikum, to znamená, že stimuluje odstranění přebytečné tekutiny z těla.

Používání slunečnicových semen je však nutné v mírných množstvích, protože i přes skutečnost, že tento produkt poskytuje trvalý pocit sytosti, je poměrně vysoká kalorie.

2. Zázvor

Jednou z hlavních vlastností zázvoru kořen je jeho schopnost zvýšit teplotu těla. V medicíně je tento proces znám jako termogeneze.

Kromě toho zázvor pomáhá urychlit metabolismus, stimuluje proces hubnutí, zlepšuje trávení a snižuje chuť k jídlu.

3. Kajenský pepř

Akutní potraviny, zejména chilli a kajenský pepř, jsou účinným pomocníkem v boji proti celulitidě.

Jako zázvor, tyto potraviny také zvyšují tělesnou teplotu a spalují tuky (zvláště ten, který je odložen v stehnech).

4. Vejce

Vejce, jmenovitě bílkoviny, jsou silným zdrojem bílkovin. Kromě toho jsou bílkoviny nízkokalorickým produktem s nízkým obsahem tuku.

Žloudí více kalorií, ale obsahují velké množství životně důležitých minerálů, jmenovitě zinek a železo.

Chcete-li se zbavit celulitidy a strávit, doporučujeme použít jednu vařenou na studené vejce 2-3 krát týdně.

5. Ječmen

Tato užitečná obilovina je účinným přírodním prostředkem pro celulitidu a nadváhu, protože je nízkokalorická. Kromě toho glykemický index ječmene je mnohem nižší než u jiných obilovin.

Ječmen pomáhá bojovat s nervozitou a poskytuje trvalý pocit sytosti. Při pravidelné konzumaci těchto obilovin se budete nejen cítit plní síly a energie, ale také nemusíte přejíst.

6. Rosemary

Tato užitečná zeleň nejenže dodává dobré jídlo a doplňuje jídlo, ale také pozitivně ovlivňuje práci těla. Rozmarýn zlepšuje krevní oběh.

 • Podporuje vstřebávání tuků a trávení jídla.
 • Tato koření stimuluje odstraňování toxinů, které se hromadí v tkáních vnitřních orgánů.
 • Rosemary obsahuje rostlinnou polyfenolovou sloučeninu, nazvanou "rozmarýnová kyselina". Tato sloučenina chrání lidské tělo před škodlivými účinky volných radikálů. Rozmarýn navíc stimuluje syntézu elastinu a kolagenu.

Med a jablečný ocet k boji proti celulitidě

Celulitida je tvořena kvůli hromadění tuků uložených pod povrchem kůže. To je téměř vždy v případě stehen a hýždí.


Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Health největší část, jsme velmi kritičtí ošetření pleti a odstranění nedostatků, jako jsou černé skvrny, skvrny a vyrážky. Bohužel , kůži často mezi všemi nepříznivých vnějších faktorů , že zkazit svůj vzhled a vedou ke vzniku lézí vstřelené póry a jiné defekty. Problémem je, že kosmetické výrobky pro péči o pleť z velké části jsou velmi drahé a proto nedostupné pro většinu lidí.

(Krása)

Nejlepší přírodní vrásky

Nejlepší přírodní vrásky

Přírodní léky dobře fungují pro kosmetické účely. Kromě toho nemají žádné vedlejší účinky na pokožku nebo zdraví. Jsou účinné vzhledem k obsahu vitamínů, minerálů a mastných kyselin. Tyto látky také mají silné antioxidační vlastnosti, které pomáhají odstranit vrásky a bojovat proti dehydrataci a letargii.

(Krása)