Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů


Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

stárnutí Natural Skin je přirozený proces, který trvá nad našimi životy.

Ale moderní život zrychleného stárnutí, což má za následek kůži mnoha lidí předčasně ztratila svou elasticitu a začali trpět vrásek.

Naštěstí teď, když jsme blíže seznámit se všemi faktory, které mohou mít vliv na zdraví pokožky, byly odkryty přírodní prostředky, které pomáhají bojovat proti vráskám, snížit příznaky stárnutí a stimuluje regeneraci kožních buněk.

Dva z těchto nástrojů s úžasnými vlastnostmi - okurkou a gelem aloe vera. Ve skutečnosti, oba jsou součástí komerčních kosmetických přípravků v boji proti vráskám a vyživují, tón a omlazení pokožky.

Ale není potřeba utrácet spoustu peněz za drahé léčby, aby bylo možné využít těchto dvou jednoduchých surovin. V dnešním článku se budeme sdílet speciální recept domácí gel v boji proti vráskám a obnovit pružnost pokožky.

Jaké jsou výhody okurky na pokožku?

Okurka se skládá z 97% vody. Je plná živin, které jsou dobré pro celkové zdraví těla a samozřejmě kůže.

Po mnoho let, tato přísada přidává do mnoha kosmetických procedur, protože jeho nutriční a tonizuvalnivlastnosti, které pomáhají při odstraňování problémů, jako jsou tašky a tmavé kruhy pod očima.

Vysoký obsah vody vitamínu E a okurek je ideální pro využití, hydratuje a chrání kožní buňky.

Navíc okurka obsahuje antioxidanty, které pomáhají v boji s volnými radikály ,postihující kůži a způsobit předčasné stárnutí, snížení sekrece kolagenu a elastinu.

Nakonec okurka má stahující vlastnosti, které pomáhají hluboce čistí pokožku a zároveň kontrolu přebytečný olej a související problémy, včetně akné.

Jaké jsou přínosy aloe vera pro pokožku?

Aloe - rostlina, která je vysoce ceněn v kosmetickém průmyslu v důsledku obsahu živin a užitečných funkcí, které může poskytnout pokožku.

Jednou z jeho hlavních výhod je, že vazebné vlastnosti, které hluboce čistí pokožku, odstraňování nečistot a zabraňuje ucpávání pórů.

aloe gel je také silný přírodní krém, který pomáhá udržovat pružnost pokožky a zabraňuje vysoušení.

Co se týče prevence předčasného stárnutí, aloe posiluje schopnost pleti obnovit tkáně, stimuluje produkci kolagenu a elastických vláken, v konečném důsledku pomáhají zabránit vrásky.

Kromě toho je přírodní antibiotikum, které léčí akné, zabraňuje jizvy, které jsou tak často, když máte chronické problémy s akné.

Jak připravit produkt s okurkou a aloe bojovat vrásky

tato léčba okurky a aloe je přírodní lék na stárnutí, které kombinuje výhody obou těchto složek k regeneraci kožních buněk a zabrání jeho prohýbání.

Je snadné na přípravu, a můžete jej použít každý den, aby se zabránilo a boj vrásky a známky stárnutí.

  • Složení 1/2 šálku destilovaná voda (125 ml)
  • 1/2 šálku nasekané okurky bez semen (50 g)
  • 1/2 šálku aloe vera
  • 1 kapsle vitaminu E (fakultativní)

Tvorba

  • PUT destilované vody, drcený Cucumber a aloe vera gel v mixéru.
  • Brousící všechny ingredience do hladka a přidákapsle vitaminu E.
  • Po dokončení nalít gel do nádoby s víkem a skladovat v lednici. Jak používat

  • Než půjdete do postele, umýt obličej vodou a mýdlem.
  • Naneste gel měkkým kartáčkem a nechte přes noc, takže se hluboko pronikl do kůže a působí, zatímco spíte.
  • Ráno opláchněte obličej teplou vodou.


Přirozené osvětlení vlasů

Přirozené osvětlení vlasů

Pokud jste někdy přemýšleli, jestli je přirozený způsob, jak osvětlit vaše vlasy, odpověď na to: "ano". Ale měli byste to objasnit: pokud máte v přírodě hnědé hnědé vlasy, nebudete se stát stříbrnou blondou. Místo toho získáte trochu lehčí stín a vaše vlasy budou brilantní. Tajemství je konzistentní a používají se většinou přírodní složky, které nepoškozují strukturu vlasů.

(Lidových opravné)

Domácí léky k posílení a zrychlení růstu řas

Domácí léky k posílení a zrychlení růstu řas

Natural znamená řasy zvýraznit oči, přes jejich oči vypadají krásné a symetrické. Řasy mohou výrazně změnit vzhled obličeje, pokud se postaráte o jejich zdraví. řas strukturu podobnou struktuře vlasů, protože jsou vytvořeny z vrstev keratinu, což jim dává pružnost a pevnost, a barevný pigment melanin.

(Lidových opravné)