Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů


Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

stárnutí Natural Skin je přirozený proces, který trvá nad našimi životy.

Ale moderní život zrychleného stárnutí, což má za následek kůži mnoha lidí předčasně ztratila svou elasticitu a začali trpět vrásek.

Naštěstí teď, když jsme blíže seznámit se všemi faktory, které mohou mít vliv na zdraví pokožky, byly odkryty přírodní prostředky, které pomáhají bojovat proti vráskám, snížit příznaky stárnutí a stimuluje regeneraci kožních buněk.

Dva z těchto nástrojů s úžasnými vlastnostmi - okurkou a gelem aloe vera. Ve skutečnosti, oba jsou součástí komerčních kosmetických přípravků v boji proti vráskám a vyživují, tón a omlazení pokožky.

Ale není potřeba utrácet spoustu peněz za drahé léčby, aby bylo možné využít těchto dvou jednoduchých surovin. V dnešním článku se budeme sdílet speciální recept domácí gel v boji proti vráskám a obnovit pružnost pokožky.

Jaké jsou výhody okurky na pokožku?

Okurka se skládá z 97% vody. Je plná živin, které jsou dobré pro celkové zdraví těla a samozřejmě kůže.

Po mnoho let, tato přísada přidává do mnoha kosmetických procedur, protože jeho nutriční a tonizuvalnivlastnosti, které pomáhají při odstraňování problémů, jako jsou tašky a tmavé kruhy pod očima.

Vysoký obsah vody vitamínu E a okurek je ideální pro využití, hydratuje a chrání kožní buňky.

Navíc okurka obsahuje antioxidanty, které pomáhají v boji s volnými radikály ,postihující kůži a způsobit předčasné stárnutí, snížení sekrece kolagenu a elastinu.

Nakonec okurka má stahující vlastnosti, které pomáhají hluboce čistí pokožku a zároveň kontrolu přebytečný olej a související problémy, včetně akné.

Jaké jsou přínosy aloe vera pro pokožku?

Aloe - rostlina, která je vysoce ceněn v kosmetickém průmyslu v důsledku obsahu živin a užitečných funkcí, které může poskytnout pokožku.

Jednou z jeho hlavních výhod je, že vazebné vlastnosti, které hluboce čistí pokožku, odstraňování nečistot a zabraňuje ucpávání pórů.

aloe gel je také silný přírodní krém, který pomáhá udržovat pružnost pokožky a zabraňuje vysoušení.

Co se týče prevence předčasného stárnutí, aloe posiluje schopnost pleti obnovit tkáně, stimuluje produkci kolagenu a elastických vláken, v konečném důsledku pomáhají zabránit vrásky.

Kromě toho je přírodní antibiotikum, které léčí akné, zabraňuje jizvy, které jsou tak často, když máte chronické problémy s akné.

Jak připravit produkt s okurkou a aloe bojovat vrásky

tato léčba okurky a aloe je přírodní lék na stárnutí, které kombinuje výhody obou těchto složek k regeneraci kožních buněk a zabrání jeho prohýbání.

Je snadné na přípravu, a můžete jej použít každý den, aby se zabránilo a boj vrásky a známky stárnutí.

  • Složení 1/2 šálku destilovaná voda (125 ml)
  • 1/2 šálku nasekané okurky bez semen (50 g)
  • 1/2 šálku aloe vera
  • 1 kapsle vitaminu E (fakultativní)

Tvorba

  • PUT destilované vody, drcený Cucumber a aloe vera gel v mixéru.
  • Brousící všechny ingredience do hladka a přidákapsle vitaminu E.
  • Po dokončení nalít gel do nádoby s víkem a skladovat v lednici. Jak používat

  • Než půjdete do postele, umýt obličej vodou a mýdlem.
  • Naneste gel měkkým kartáčkem a nechte přes noc, takže se hluboko pronikl do kůže a působí, zatímco spíte.
  • Ráno opláchněte obličej teplou vodou.


Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Incredible přízeň Chia semen pro zdraví

Přírodní prostředky jste slyšeli o výhodách Chia semínka? Pochází ze Střední Ameriky, kde to bylo používáno Maya a Aztecs pro lékařské a potravinářské účely. zapomenut po evropské kolonizace, když ustoupila do dalších produktů, jako jsou amarantu, ječmen a kino. Avšak před několika desetiletími, se ukázalo, aby se stal známý po celém světě, a nyní se pěstuje v mnoha dalších místech a deklarovat jako „superfoods“.

(Lidových opravné)

17 Produktů proti bolesti a zánětu způsobené artritidou

17 Produktů proti bolesti a zánětu způsobené artritidou

Trpí bolesti a záněty? Jsou všechny artritidy vinné? Artritida je autoimunitní onemocnění, které způsobuje záněty v kloubech. Okamžitě ovlivňuje různé klouby. Pokud nemáte léčbu vaší artritidy včas nebo efektivně, může dojít k silné bolesti, necitlivosti a ztrátě pohyblivosti v postižené části těla. Během této choroby se v buňkách vyskytují negativní reakce, ačkoli je opatrná příčina artritidy stále neznámá.

(Lidových opravné)