Jak se zbavit vrásek pod očima


Jak se zbavit vrásek pod očima

Kolagen a elastin - proteinové vlákna v kožních buňkách, které z něj činí silnější a pružnější. Tato vlákna tvoří síť, která umožňuje mladou a zdravou kůži, která obsahuje velké množství kolagenu, aby rychle a snadno obnovit. Produkce kolagenu a elastinu klesá v průběhu času, což znamená, že kůže se stává tenčí a méně schopná být obnovena; Slunce také přispívá k tomuto problému. Oblast pod očima je obzvláště zranitelné vůči účinkům slunce, protože tenká pokožka přímo nebo nepřímo vystavena slunci celý den.

Možná nevíte, že vrásky pod očima jsou z velké části důsledkem genetiky. I když jen málo lze udělat pro změnu vrozenou tendenci k vrásky, měli byste zvážit několik tipů, které vám pomohou výrazně snížit intenzitu vrásky pod očima. Naučte se o nich zde!

Tipy a prostředky pro snížení vrásek pod očima

  • Bílkoviny jsou známy tím, že pomáhají vyhlazovat pokožku. Tonizují oslabenou kůži, a proto jsou velmi užitečné, pokud jde o zbavování se vrásek.

  • Avocado vždy považován za velmi užitečný produkt, protože toto ovoce je bohaté na vitamin E. Tento vitamin stimuluje tvorbu kolagenu, který pomáhá pleť v boji proti účinkům stárnutí. Pomáhá také s takovými problémy, jako je dermatitida a akné. Dobrá maska ​​na avokád může pomoci zvlhčit kůži kolem očí a dát jí mastné kyseliny potřebné k rozkvetlému vzhledu. Během času si uvědomíte, že vitamíny B a E mohou obrátit svou krásnou mladou kůži zpět.
  • Okurky jsou vynikající volbou, jak se zbavit vrásek pod očima, protože 96% vody s obsahem vitamínu C, vitamínu E a několika esenciálních olejů. Nejlepší způsob, jak používat okurky je použít malé množství jejich šťávy (plátek s okurkou se také hodí) do oblasti vrásek. Přirozené vlastnosti okurky sníží vzhled vrásek, uvolní pytle pod očima a obnoví unavené nebo otoklé oči.

  • Je velmi důležité mít dobrý noční spánek. Když ztratíte spánek, má vážné důsledky, které se projevují téměř okamžitě, a to i ve formě pytlů pod očima a suché vrásčité kůže. Pití spoustu vody.
  • Nezapomeňte, že je skutečně důležité udržovat vlhkost jak v těle, tak v pokožce. Můžete také použít hydratační krém, který zabraňuje suché kůži a vráskám pod očima. Před spaním naneste trochu speciální krémy kolem očí. To vám umožní navlhčit, vyhladit a změkčit tuto oblast.
  • Smíchejte trochu olivového oleje, mléka a růžové vody. Aplikujte tuto směs s bavlněným tamponem na oblast kolem očí. To vám umožní uvolnit tuto oblast a mít přímý vliv na pokožku.
  • Buďte opatrní! Při aplikaci lotionů nebo masky nikdy nepožívejte kůži.
  • Použijte tyto látky v malých množstvích, dokud je kůže neabsorbuje. Kromě toho, chcete-li vidět skutečné výsledky, měli byste být konzistentní při aplikaci těchto produktů. Použijte oční stín, který přitahuje světlo a odráží ho.
  • To bude fungovat ještě lépe, pokud vaše oční stíny s zakládací smetanou, hydratačních složek, protože pomáhají zvláčňují pokožku. Nedoporučujeme prášek, protože suší kůži a zdůrazňují linie na obličeji. Chcete-li uvolnit váš obličej a učinit oči délejší, můžete udělat toto jednoduché cvičení: když máte pocit napětí v očích, zavřete je a nechte je odpočívat na několik vteřin. Pak je otevřete tak široce, jak je to možné, natáhnutím očních svalů. Opakujte tento postup několikrát.
  • Nezapomeňte! Oblast kolem očí je velmi citlivá, takže ji neříkejte, neškrábejte ji a nesprávně ji neupravujte.


Vlasů barvení přírodních extraktů může

Vlasů barvení přírodních extraktů může

Health malování vlasy, můžete změnit svůj vzhled, aby vaše vlasy modernější vzhled a schovat šedé vlasy a starat se o něj. Ale barvení vlasů obvykle vyžaduje návštěvu salonu krásy a zůstat tam po dlouhou dobu, protože pokud si to udělat sám, obvykle to znamená, že používáte produkty, které mohou být často agresivní a škodlivé pro váš kapilární struktury.

(Krása)

5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

Chraňte svou pokožku před sluncem a používejte posilující krémy - to je jen jedna část péče o obličej. Můžete také dělat cvičení, které posilují lícní kosti. Ztráta pružnosti a elasticity pokožky v oblasti lopatky - to je běžný problém , který často ovlivňuje krásu ženského obličeje. Ačkoli to je přirozený proces stárnutí , mnozí se snaží opravit a zabránit tomu, aby mladý vzhled co nejdéle.

(Krása)