Jak se zbavit vrásek pod očima


Jak se zbavit vrásek pod očima

Kolagen a elastin - proteinové vlákna v kožních buňkách, které z něj činí silnější a pružnější. Tato vlákna tvoří síť, která umožňuje mladou a zdravou kůži, která obsahuje velké množství kolagenu, aby rychle a snadno obnovit. Produkce kolagenu a elastinu klesá v průběhu času, což znamená, že kůže se stává tenčí a méně schopná být obnovena; Slunce také přispívá k tomuto problému. Oblast pod očima je obzvláště zranitelné vůči účinkům slunce, protože tenká pokožka přímo nebo nepřímo vystavena slunci celý den.

Možná nevíte, že vrásky pod očima jsou z velké části důsledkem genetiky. I když jen málo lze udělat pro změnu vrozenou tendenci k vrásky, měli byste zvážit několik tipů, které vám pomohou výrazně snížit intenzitu vrásky pod očima. Naučte se o nich zde!

Tipy a prostředky pro snížení vrásek pod očima

  • Bílkoviny jsou známy tím, že pomáhají vyhlazovat pokožku. Tonizují oslabenou kůži, a proto jsou velmi užitečné, pokud jde o zbavování se vrásek.

  • Avocado vždy považován za velmi užitečný produkt, protože toto ovoce je bohaté na vitamin E. Tento vitamin stimuluje tvorbu kolagenu, který pomáhá pleť v boji proti účinkům stárnutí. Pomáhá také s takovými problémy, jako je dermatitida a akné. Dobrá maska ​​na avokád může pomoci zvlhčit kůži kolem očí a dát jí mastné kyseliny potřebné k rozkvetlému vzhledu. Během času si uvědomíte, že vitamíny B a E mohou obrátit svou krásnou mladou kůži zpět.
  • Okurky jsou vynikající volbou, jak se zbavit vrásek pod očima, protože 96% vody s obsahem vitamínu C, vitamínu E a několika esenciálních olejů. Nejlepší způsob, jak používat okurky je použít malé množství jejich šťávy (plátek s okurkou se také hodí) do oblasti vrásek. Přirozené vlastnosti okurky sníží vzhled vrásek, uvolní pytle pod očima a obnoví unavené nebo otoklé oči.

  • Je velmi důležité mít dobrý noční spánek. Když ztratíte spánek, má vážné důsledky, které se projevují téměř okamžitě, a to i ve formě pytlů pod očima a suché vrásčité kůže. Pití spoustu vody.
  • Nezapomeňte, že je skutečně důležité udržovat vlhkost jak v těle, tak v pokožce. Můžete také použít hydratační krém, který zabraňuje suché kůži a vráskám pod očima. Před spaním naneste trochu speciální krémy kolem očí. To vám umožní navlhčit, vyhladit a změkčit tuto oblast.
  • Smíchejte trochu olivového oleje, mléka a růžové vody. Aplikujte tuto směs s bavlněným tamponem na oblast kolem očí. To vám umožní uvolnit tuto oblast a mít přímý vliv na pokožku.
  • Buďte opatrní! Při aplikaci lotionů nebo masky nikdy nepožívejte kůži.
  • Použijte tyto látky v malých množstvích, dokud je kůže neabsorbuje. Kromě toho, chcete-li vidět skutečné výsledky, měli byste být konzistentní při aplikaci těchto produktů. Použijte oční stín, který přitahuje světlo a odráží ho.
  • To bude fungovat ještě lépe, pokud vaše oční stíny s zakládací smetanou, hydratačních složek, protože pomáhají zvláčňují pokožku. Nedoporučujeme prášek, protože suší kůži a zdůrazňují linie na obličeji. Chcete-li uvolnit váš obličej a učinit oči délejší, můžete udělat toto jednoduché cvičení: když máte pocit napětí v očích, zavřete je a nechte je odpočívat na několik vteřin. Pak je otevřete tak široce, jak je to možné, natáhnutím očních svalů. Opakujte tento postup několikrát.
  • Nezapomeňte! Oblast kolem očí je velmi citlivá, takže ji neříkejte, neškrábejte ji a nesprávně ji neupravujte.


ČIsté vlasy na delší čas

ČIsté vlasy na delší čas

Existuje nějaké řešení? Existují nějaké nástroje, které vám mohou pomoci užívat čisté vlasy po delší dobu? Zjistěte několik skvělých tipů. Proč mé vlasy zůstanou čisté tak krátkou dobu? To je velmi častý problém. Obvykle je důvod, proč vlasy ztrácí lesk a hebkost, které měla bezprostředně po umytí, zakořeněné v následujících faktorech: nadměrnou sekreci kožního mazu, což vede k tvrdohlavý a mastné vlasy.

(Krása)

Tipů, jak udělat rty plnější

Tipů, jak udělat rty plnější

Zdraví Každý člověk má individuální tvar a objem rtů, ale v průběhu času mají tendenci stát se méně pružná a kypré. Existují však i jiné prostředky než běžné kosmetické chirurgie a kosmetické přípravky, které pomáhají předcházet změny související s věkem. Chcete-li mít větší objem rtů, pružnost a lepší barvu, v tomto článku vám nabídneme několik jednoduchých postupů, které mohou být použity jako doma.

(Krása)