Jak se zbavit tuku záhyby na zadní straně


Jak se zbavit tuku záhyby na zadní straně

Hubnutí začíná růst v teple, když jsme vždy myslet na odpočinek a plavek. Snad zimní jíte víc, než by měl, a teď chtějí shodit pár kilo, protože záhyby tuku neznamená, že jste atraktivnější.

V tomto článku vám ukážeme, jak se zbavit tuku na zadní straně úspor, které vznikly v důsledku vadného držení těla, a nyní neumožňují nyní nosí krásné věci na obrázku.

Rozlučte se tuku na zádech na zadní

často hromadí tuk, ale to nám nevadilo, až do okamžiku nemáme jít do výtahu se zrcadly nebo zálivkou, která může nastat, pokud a paniky. Tukové záhyby vytvořené na obou stranách linie hřbetu nebo v podpaží podprsenky prostě hrozné, to nepopírá.

Pokud tento nepříjemný příběh pro vás, ale jste velmi touží napravit situaci a připravit se na léto a na pláži, zde jsou některé cvičení, které bude provádět užitečné.

Cvičení tuku na zádech

Tato cvičení nebude trvat déle než 15 minut denně, ale spíše přispět k dosažení cílů. Pokud nejste zvyklí dělat, může snížit počet opakování a místo toho spustit další.

 • Cvičení 1 k posílení spodní části zad: Lehněte si na podložku a rovná ramena tak, aby jeho uši dotkl ramena. Nedotýká podlahy s rukama, ohnout zpět zpět s nohou by měl být zcela na podlaze. Vraťte se do výchozí pozice. Počítá se jako jednou. Chcete-li začít, proveďte alespoň jeden přístup k deset opakování a pak můžete udělat dva takové přístupy.
 • Cvičení 2 záhyby tuku na zadní: Ve stejné pozici jako v předchozím cvičení, zábavy rukou hlavy a zvedněte trup, ohýbání zpět. Vraťte se do výchozí pozice. Vezměte dva přístupy každý 15krát. 3
 • cvičení snížit obsah tuku dolní části zad: položil ruce za hlavu, nahnit levé zadní, a pak to samé na pravé straně. Vezměte dva přístupy s deseti opakováními na každé straně.
 • Cvičení 4 záhyby tuku: Klekněte si a umístěte dlaně na podložce (ustanovení psa), uvolnit páteř. Táhněte zpět, jak se kočka dělá, a pak se kroutit dolů, snaží se dotknout podlahy břicha. Neprovnejte si záda, opakujte 10krát.

dieta pomoci ztratit tuk záhyby na zadní

Dobrý obchod nejen cvičení, ale i stravu pomoci zhubnout. Spotřeba příliš mnoho tuku - to je jeden z důvodů, proč neatraktivní záda. Po nějakou dobu budete muset přestat mít nasycené tuky.

také chtít odstranit ze svého jídelníčku tyto produkty: červené maso, uzeniny, mléčné výrobky, cukr a bílé polotuhé(a všem, co obsahuje, jako je například sycené nápoje). Všichni přispívají k akumulaci tuku v těle.

Pokud sportujete jenom, to nestačí. Je třeba dodržet správný režim jídla. strava je důležitá pro zdraví, a to nejen tenký pas. Budete muset začít jíst tyto přírodní zhyrospalyuvalni produkty:

 • Zelený čaj
 • Grapefruit
 • mrkev a celer šťávy
 • rajčatové šťávy s aloe vera a citronem

k snídani, zkuste vypít jeden z těchto nápojů, které podporují spalování tuků:

 • brusinkového džusu
 • čerstvě vymačkané citronové šťávy
 • Tea Shandra s citronem

další tajemství, jak se zbavit tuku záhyby na zadní

už jsme mluvili o dietě a cvičení. Zapomněl jsi ještě něco? Vždy se můžete dosáhnout lepších výsledků s použitím přírodních tajemství a nástrojů, jako jsou: masáže

Pokud se nemůžete dostat k zadní vlastnit masáž, neztrácejte minutu a zarezervujte si vaše recepci masáže či lázních. V případě, že schody do kanalizace, bude to vás uklidní a snížit nahromaděné tuk a kapaliny.

hliněné masky jednou týdně naneste hliněnou masku na masáž zad a zpomalit krouživými pohyby. Pokud se nemůžete dostat sami, se houba koupel s perem, například. Clay dokonale odstraňuje tuk. Postupujte podle držení těla

Pokud horbytesya vaše šaty vypadají, jako by to prostě prověšení navíc tvořilyzáhyby tuku. Když se člověk drží záda rovně vypadá podstatně štíhlejší a sexy. Přijďte

plavání v bazénu - skvělý výkon celého těla, posiluje zádové svaly a zabraňuje hromadění tuku. Nosit volné oblečení

I když sedíte na diety a cvičení, raději nosit volné oblečení, takže to není kladen důraz na problémové oblasti.


šTíhlé stehna se speciální diety hubnutí

šTíhlé stehna se speciální diety hubnutí

Hips je známo, je jedním z nejtěžších částí těla, pokud jde o hubnutí a harmonii, protože většina diet se zaměřil na břiše. Přečtěte si nejlepší dietu pro vás v tomto článku s cílem získat hladké boky a rozloučit se tuku, hýždě a boky navždy! Vše je nyní známo, že cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak udržet štíhlé tělo, ale správná strava - je druhá polovina rovnice, která vede k lepším výsledkům.

(Ztráta váhy)

Vyčistit játra a zhubnout

Vyčistit játra a zhubnout

Zdravé a čisté játra bez toxinů je důležitá podmínka pro efektivní a postupné hubnutí. Někdy jíte špatně a dříve nebo později ovlivňuje zdraví. V tomto článku se budeme zabývat některými jednoduchými základními metodami čištění jater, jak se správně postarat o toto důležité tělo, stejně jako vztah mezi zdravím jater a ztrátou hmotnosti.

(Ztráta váhy)