Jak přinést přírodní vši přírodní


Jak přinést přírodní vši přírodní

Všechny děti ve škole nebo mateřské škole potřebují vši prevenci. Pokud je pozdě a vaše dítě už má vši, mohou být eliminovány přirozeně. Nikdo nechce myslet na vši, ale i to nejkrásnější dítě je může přivést domů.

Škola, dětské hřiště, herna, dětské centrum jsou jen některé z míst, kde si dítě může vyzvednout vši. Naučte se, jak se zbavit vši přirozeně, zabít je bezpečně a bez jedu. Pokud se vaše dítě vrátí domů ze školy vši, nemusíte pokropit hlavou jedem. Některé léky proti kašli stále obsahují jedy, které jsou zakázány pro použití v zemědělství.

Většina léků proti psům je také hořlavá. Téměř všechny tyto nástroje mohou způsobit strašné problémy, pokud je používáte příliš dlouho, příliš často nebo nevhodně pro věk dítěte.

Pokud stále používáte některou z těchto vší, alespoň si přečtěte každé slovo v pokynech a jasně jej pozorujte. Další možností je zacházet se všemi přirozeným způsobem. Přečtěte si celý článek před začátkem jakékoli léčby pomocí přírodních prostředků proti vši.

Zabíjet hmyz

Všichni mohou být zabiti rychle, snadno, levně a bezpečně s majonézou. Stačí si koupit plechovku majonézy v obchodě s potravinami.

Vezměte hrnek (nebo několik) majonézy a pokryjte celou hlavu dítěte a ujistěte se, že jsou pokryty i oblasti za ušima a krk. Můžete pokrýt hlavu sprchovým krytem tak, aby majonéza nekvapkala a nepoškrábala nábytek. Nechte dvě hodiny nechat vši dýchat a jejich vejce jsou zničena. Potom odmontujte víčko sprchy a odhoďte ji. Umyjte si ruce šamponem a vlasem šamponu vašeho dítěte.

Můžete dvakrát nebo vícerát umýt vlasy šamponem, takže je zcela čistý. Pokud nemáte majonézu, můžete použít také vazelínu a postupujte podle stejných pokynů. Nicméně,

mějte na paměti, že v tomto případě jediný způsob, jak se zbavit vazelíny ve vašich vlasech, je dětský olej. Vyčistěte si vlasy štětcem a vytlačte vše, co je možné. Poté si vlasy třikrát umyjte šamponem a horkou vodou. Volitelně můžete nechat vazelínu v noci

Ale to s majonézou docela nebezpečné, protože je jedovatý, pokud se skladuje v chladničce, vaše dítě může poškrábat hlavu v noci, pak vložil prsty do úst.Pokud si nevěříte, že majonéza nebo vazelína může udusit vši,

můžete také přírodní vši šampon. Přidá se pět kapek tea tree silice pět kapek rozmarýnové silice pět kapek levandulového esenciálního oleje, pět kapek mátového esenciálního oleje a pět kapek esenciálního oleje z eukalyptu a pět lžiček olivový nebo kokosový olej.

přidat malé množství běžným šamponem do směsi a položila ji na hlavu.

Nechte po dobu jedné hodiny pod ručníkem nebo koupací čepice, která by měla být velmi blízko k prostředku není spuštěna dolů. Umyjte si vlasy a nepoužívejte klimatizaci. Všimnete si, že po použití této olejové směsi se vlasy velmi snadno česají.

Poznámka:

1) kojenecké a dětské mladší než 5 let může dýchat pomaleji nebo dokonce zadržet dech v přímém kontaktu s olejem z máty peprné a eukalyptu.

  • 2)
  • Hypertenze se může zesílit pomocí esenciálního oleje z máty. 3) Mincovna nebo rozmarýn mohou být během těhotenství škodlivé. Stačí použít recept bez škodlivých olejů. Zbavit vajec

Po umytí opláchněte vlasy a vlasovou pokožku s octem.

Tím se uvolní lepidlo, které drží vejce na vlasu. Opláchněte teplou vodou, ale ne příliš horké spálit kůži dítěte. Většina vajíček se v průběhu oplachování po promytí octem odstraněny. Stále však musíte vypořádat zbývající vejce.

Majonéza nemůže zabít vejce jsou velmi mladí, protože vši se nenarodil a nebyl vyvinut natolik, že potřebují vzduch.

I kdyby se jim podařilo zabít, škol a školek neumožňují dětem vrátit, dokud nejsou zničeny vejce. Opláchněte vlasy pravidelným hřebenem. Poté použijte hřeben speciálně určený k odstranění vší a jejich vajec.

Můžete ho koupit v lékárně, lze nalézt spolu s vši šamponem.

Zkontrolujte, zda vaše vlasy, když si myslíte, že hotový, aby dobré osvětlení vidět celou hlavu, když to vysušuje (vejce lépe vidět suché vlasy). Vajíčka jsou velmi malá a trochu svítí pod určitým úhlem.

Obvykle vejce jsou jádrem vlasy s poslední sedí přímo na pokožku hlavy, nejstarší a - v rámci několika centimetrů pryč.

byste měli pečlivě zkontrolovat vlasy, po částech, a to zejména na okrajích krku a za ušima, ačkoli oni mohou být kdekoliv.

Pokud zjistíte, vajíčka, můžete je odstranit prsty nebo hřebenem česat každý ostříhat, což je vajíčko.

Nezapomeňte dát každé vajíčko nebo kus vlasů v misce s octem nebo teplou mýdlovou vodou s amoniakem. Znovu opláchnout

Pokud uvidíte více než pár vajec čistí vlasy, můžete použít ocet zábaly.

mokrým ručníkem směsí půl octa a půl vody, zabalit dítěte hlavu s ručníkem a nechte po dobu jedné hodiny. Nechte vlasy suché a pak zkontrolujte znovu přítomnost vajec. Obočí a řasy

Jestliže vejce na řasy nebo obočí, můžete zakrýt vazelínou, ale nebolí. Tento postup opakujte čtyřikrát denně.

Zkontrolujte zpět každý den musíte zkontrolovat vlasy hledat ztracené míčky, stejně jako ti, kteří se stali dostatečně velké, aby je vidět pouhým okem.

Pokud vajíčko zůstane bez povšimnutí vylupytsya veš, a budete muset začít proces první, protože jedna veš klade vajíčka na osm nový den.


5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

Bílé oblečení se velmi snadno dostat špinavé, prostě se něco dotknout. A jestliže jej často nosí, pak nakonec začne být nažloutlý odstín. Pro údržbu prádla je obvykle třeba používat chemikálie pro skladování, zejména s obsahem prádla. Výrobci tvrdí, že toto je nejlepší řešení pro obnovení původního jasného bílého odstínu vašeho oblečení .

(Lidových opravné)

Infuze k léčbě jaterních přírodní prostředky

Infuze k léčbě jaterních přírodní prostředky

Jater - nepostradatelný orgánu, na kterých jsme závislí, protože pomáhá zabít bakterie, toxiny, viry, pesticidy, léky a další položky, které jsou pro tělo velmi škodlivé. Někdy tyto prvky mohou "zablokovat" játra, takže je třeba ji vyčistit. Ale jak to udělat? Infuze jsou mimořádné přírodní prostředky pro čištění jater.

(Lidových opravné)