Jak se zbavit vší a hnid přirozeně


Jak se zbavit vší a hnid přirozeně

pochyb o tom, přírodní prostředky, vši - žal pro dětské hlavy a způsobit úzkost matky. Je pravděpodobné, že vaše děti vyzdvihnou pedikulózu (vědecký název), když chodí do školy, do klubu nebo do parku. V tomto článku se dozvíte oněkteré z nejúčinnějších prostředků, pomocí kterých se můžete zbavit vši a nití.

Přírodní alternativy k chemikáliím

Pokud jedete do lékárny nebo supermarketu, najdete široký výběr produktů, které byly vyvinuty k zabíjení vši a nits. A přesto si nikdy nemusíte být 100% jistý, kolik ingrediencí používáte, jsou škodlivé pro vaše děti, zejména pokud jsou stále velmi malé.

Mnoho lidí má také alergie nebo vyrážky v důsledku použití těchto produktů, které mohou být příliš silné pro pokožku hlavy. A nikdy nejsou efektivní, protože jakmile je přestanete používat, vši a vrásky (vejce) se vrátí znovu.

To je důvod, proč byste mohli využít domácí opravné prostředky jsou k dispozici stejné nástroje, které naši rodiče a prarodiče používané k zabíjení parazitů, kteří se živí nejen naši krev, ale také způsobit svědění a nepohodlí.

Domácí prostředky z vší

Starobylé prostředky jsou velmi účinné a také pomáhají odstranit nesnesitelné vší ve vašich dětech nebo na vlastní náklady během několika dní. Zde jsou nejznámější přírodní prostředky pro vši:

  • Infusion eukalyptových listů: si můžete koupit v obchodech připravené bylinky nebo si ji doma s hrstkou křídel s charakteristickou vůní (která také vymaže nosní dírky). Vařte dvě šálky vody, nechte je na několik minut, dokud se voda nezchladí a bude teplá. Jakmile dosáhnete ideální teplotu, jednoduše ji nalijte na hlavu dítěte. Jemně protřejte tekutinu v kořeně a pokožce hlavy, kde vši žijí a položí vejce. Můžete opláchnout nebo prostě nechat vlasy.
  • Infúze rozmarýnu: Tato infuze je velmi účinná při odstraňování vší. Připravte jej a aplikujte stejným způsobem jako infuze eukalyptu.

  • Lavender esence: aplikujte ji přímo na postižené oblasti hlavy, a pak opláchněte, ale ne když jsou vlasy příliš vlhké. Najdete ho v obchodech s potravinami. Vše, co potřebujete, je několik kapek, bude to trvat dlouho. Buďte opatrní, neboť někdy prodávané směsi nefungují. Potřebujete čistou levandulovou esenci. Aplikujte na kořeny a masírujte hlavu. Nezapomeňte použít rukavice.
  • Jablečný ocet: někteří lidé říkají, že je to nejlepší lék na zabránění "objímání" vši z vlasů. Je to proto, že jejich součásti jsou agresivní pro tento malý hmyz, zabíjejí je a vyhýbají se jim od vašich dětí. Je účinnější zbavit se nití, protože je odstraňuje z vlasů, což eliminuje potřebu hřebenit vlasy malým hřebenem nebo si je vybírat. Po koupání aplikujte roztok ze dvou třetin horké nebo teplé vody a jednu třetinu jablečného octa. Můžete také lehce posypat suchými vlasy (například před školou). Jediným problémem je, že tento lék špatně voní, takže se může zdát, že vaše děti "salátová hlava".

  • Aromatické oleje: mnoho z těchto olejů pomáhá eliminovat vši a šupiny. Mezi nejúčinnější oleje patří kokosový olej, jasmín, mušle a anýz. Jsou snadno k nalezení a vše, co musíte udělat, je dát pár kapek na pokožku hlavy. To může být skvělý přírůstek jablečného octa k odstranění parazitů. Dobrou zprávou je, že tyto oleje také činí vaše vlasy lesklé a zdravé.
  • Majonéza: tento přípravek mohou být používány dospělými bez problémů, stejně jako všechny ostatní zmíněné prostředky. Použijte jednu nebo více polévkových lžic na suché vlasy bez opláchnutí. Ujistěte se, že je pokryta celá kůže hlavy a všechny kořeny. Tuk, těžká struktura "uškrcuje" vši na několik minut. Chcete-li zlepšit efekt, zakryjte hlavu sprchovým uzávěrem a nechte majonézu po dobu nejméně 8 hodin. Můžete to udělat například před spaním nebo v neděli, kdy nemusíte jít ven. Jakmile vyprší čas, odstraňte krytku a umyjte si vlasy velmi teplou vodou (tak horké, jak můžete vydržet). Oddělte vlasy na strunách a oškrábejte je malým hřebenem. Udělejte to velmi pečlivě, aby nedošlo k zlomení vlasů. Před opakováním počkejte 7-10 dní.

  • Olivový olej:zahřejte velké množství olivového oleje, a jakmile dosáhne "tolerantní" teploty, naneste na hlavu a kořeny po koupání. Masírujte v kruhu a poté zakryjte sprchovým víčkem. Jděte celou noc s kloboukem a ráno vypláchněte hodně teplé vody. Oškrábejte malý hřeben, abyste odstranili stopy vši nebo škvíry. Tento postup opakujte tři noci za sebou. Vaše vlasy budou také lesklé a hedvábné.


Přírodní krém pro léčbu lupénky: 6 přírodní léčiva recepty

Přírodní krém pro léčbu lupénky: 6 přírodní léčiva recepty

Dnes chceme mluvit o lupénky - chronické kožní onemocnění, které se vyvíjí v důsledku nahromadění mrtvých buněk. Existují různé krémy pro léčbu psoriázy, nicméně vám nabídneme přírodní recepty. Mezi příznaky tohoto onemocnění patří kořeny kůže, zarudnutí a peeling. Využijte naše tipy, abyste cítili úlevu a zlepšili své zdraví.

(Lidových opravné)

4 Jednoduché cvičení na snížení bolesti v

4 Jednoduché cvičení na snížení bolesti v

Produkty Neck Přírodní krku - je jedním z nejvíce ohrožených částí těla, která je nejvíce postižených stresem a vyčerpáním během dne. Kvůli fyzické aktivitě a stresové práci kolem krku se můžete setkat s těžkou a nepříjemnou bolestí. Je proto důležité, aby přijaly účinné cvičení na snížení bolesti v krku a nosit pravidelně, aby se zabránilo onemocnění svalů a kloubů.

(Lidových opravné)