Jak se zbavit červených znamének


Jak se zbavit červených znamének

přírodní prostředky Máte-li červené mateřské znaménko, neměli byste bít na poplach, protože ne jako hrozbu pro své zdraví. Nicméně, mnoho lidí, kteří mají takové mateřské znamení chtějí, aby je výlučně estetické úvahy.

V tomto článku se budeme diskutovat o přírodní prostředky na pomoc zbavit redmoly, a vysvětlit, co to je, proč k nim dochází, nezapomeňte léky pro jejich léčbu a některé obecné tipy na péči a chrání pokožku.

Jak vypadají?

Červené mateřské znaménka, také známý jako nevus, mají kulatý tvar, červený a obvykle ne větší než 2 milimetry v průměru. Nejčastěji se objevují v oblastech hrudníku, krku a rukou.

Proč se objeví?

Ve většině případů se začínají objevovat s věkem, častěji a častěji jsou vidět na starších lidí. To také bylo ukázáno, že se objevíčastěji u lidí s velmi lehkou pokožkou.

Hlavní příčinou jejich výskytu je dilatace malých krevních cév v kůži a nadměrné vystavení slunečnímu záření. Jako

zbavit se jich, zda jsou malé, můžete je skrýt se korektor nebo make-up, ale existují různé léky, které umožňují, aby se jich zbavit. V tomto případě, měli byste se poradit se svým lékařem nebo dermatolog, aby mohli vybrat ten správný lék:

  • chirurgie: obvykle používají tuto metodu pro velké a hluboké moly. Provedení pomocí řezu na kůži: odstranění mateřské značky a šití. Tato metoda může být docela bolestivá a často zanechává jizvu.
  • Laserová terapie: Tato metoda je rychlá a bezbolestná, kromě toho téměř nemá žádné vedlejší účinky.
  • Kryoterapie: V této metodě použijte dusíkovou tekutinu k zmrazení molu a pak ji vyjměte stejným způsobem jako bradavice. Hlavní nevýhodou této metody je její vysoká cena.

V každém případě hodně lidí chce nejprve vyzkoušet přirozené terapie, protože se jim podaří vyhnout se nepohodlí z lékařské léčby a zachránit.

Zde jsou některé přírodní prostředky:

Ricinový olej:

Musíte oilya kolečko, vatový tampón a chirurgické pásku:

Namočte vatový tampon do oleje a dát do krtka, opravit ji s chirurgickou páskou. Změňte bavlněný tampón každý den a opakujte postup do jednoho týdne.

Česnek

Česnek má velmi silné léčebné vlastnosti, vy, všemohoucí, už o nich víte, protože má schopnost odstranit bradavice. V případě krtků funguje česnek podobným způsobem. Každý den rozemlete rozmarýnu čerstvým česnekem a zpevněte ho pomocí chirurgické pásky. Doporučuje se to změnit dvakrát denně - ráno a před spaním.

Jako alternativu můžete také konzumovat čerstvý česnek nebo tobolky s česnekovým olejem.

Jablečné jablko

Vylijte kyselou jablečnou šťávu a aplikujte ji na svišť nejméně třikrát denně po dobu dvou týdnů. Jedná se o pomalý způsob léčby, který vyžaduje trpělivost, nicméně je účinný a brzy si všimnete, že mateřské znaménka zmizí.

Výrobky péče o pleť

Abyste neměli nové mateřské znaménka, měli byste se starat o kůži, zejména pokud je citlivá nebo velmi lehká.

  • Vždy používejte ochranu proti slunečnímu záření, zejména v létě a během dne, kdy je záření zvláště silné (od 12 do 4 hodin). Vždy používejte krém ze slunce a snažte se zabránit slunečnímu záření na oběd nebo zakryjte pokožku něčím.
  • Jednou týdně nebo jednou za patnáct dní použijte pro tělo přírodní kůry kvalitní, správně vybrané pro váš typ pleti.
  • Pravidelně hydratujte a vyživujte pokožku se zeleninou nebo přírodními zvlhčovači.
  • Noste oděv z přírodních tkaninjako lněný nebo bavlněný. Vyvarujte se sys- tických materiálů.
  • Držte se zdravé výživy. Denní jíst ovoce, surovou zeleninu a zdravé tuky. Prohloubí kůži živinami a dá jim sílu.
  • Když máte příležitost, vzít studenou sprchu, nebo alespoň polknout se studenou vodou po sprchování. Tím se zlepší krevní oběh pokožky a těla jako celku. Velmi horká voda vás uvolňuje a snižuje pevnost pokožky.

Obrázky s laskavým svolením morberg


Přírodní prostředky pro nástroje sval Court

Přírodní prostředky pro nástroje sval Court

Natural svalové křeče - náhlé snížení nebo křeče, které se vyskytují, když jeden nebo více svalových skupin nesníží a uvolněně, a to navzdory všem pokusům přesunout. Máte-li tyto nedobrovolné kontrakce, může okamžitě způsobit nepříjemné, ale pokud křeč doprovázen bolestí, se ve skutečnosti jmenuje a svalové křeče.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro plaketu

Přírodní prostředky pro plaketu

Kůže je žlutá kontaminovaná vrstva, která se vytváří na povrchu zubů. Skládá se z částic potravy, odpadu, cukru a slin, které jsou kombinovány v ústech a stávají se zdrojem výživy pro bakterie a mikroby . Zubní plaketa se začíná tvořit, když člověk žvýká jídlo. Pokud neudržuje dobrou hygienu ústní dutiny, zůstane po dlouhou dobu.

(Lidových opravné)