Jak snížit tmavé skvrny na obličeji a zbavit se jich krása


Jak snížit tmavé skvrny na obličeji a zbavit se jich krása

Tento článek vám řekne o některé nástroje, které snižují a zcela eliminujískvrny na obličeji. Zkontrolujte je!

Příroda nám dala spoustu produktů, které můžeme využít v našich zájmech. V našem případě budeme mluvit o těch výrobcích, které pomáhají redukovat skvrny pigmentace a pihy doma. Tyto výrobky byly používány již řadu let, ale postupně byly nahrazeny značkovými výrobky, které obvykle obsahují stejné přírodní složky.

Zkontrolujte účinek některých těchto přirozených receptů a uvědomte si, že k dosažení viditelného výsledku budete muset tyto léky používat několik měsíců.

Smetana

Smetana pomáhá zastavit šíření pigmentovaných skvrn na kůži. Použijte trochu zakysané smetany na problémovou oblast nebo použijte jako masku každou noc po dobu 1/2 hodiny.

Můžete také smíchat 3 polévkové lžíce zakysané smetany s 2 kapkami medu, umyjte si obličej a aplikujte směs jako masku. Nechejte 1/2 hodiny, poté opláchněte studenou vodou.

Olivový olej

Bavlněný tampón umyjte malým množstvím olivového oleje a otřete ho problémovou oblastí na obličeji.

Rajčata

Vytvořte bramborovou kaši a dejte ji na vaši tvář bavlněným tamponem. Nechte 15 minut a poté opláchněte studenou vodou. Rajčata obsahují vitamín A, který pomáhá omlazovat pokožku.

Vápno

Směs lžíce limetkového džusu s lžící jablečného octa a lžíce vody. Pomocí bavlněného tampónu namočeného ve směsi jej protřete na problémové oblasti.

Aloe Vera

Aplikujte Aloe Vera na obličej a nechte 20 minut. Bylo prokázáno, že aloe vera pomáhá osvětlovat pigmentované skvrny a snižovat jizvy.

Suché mléko

Suché mléko a bělící kůže. ve sklenici, směs 2 lžíce sušeného mléka, přidají se 3 kapky destilované vody a 2 kapek glycerinu. Všechny ingredience dobře promíchejte a aplikujte jednou denně.

Připravte si heřmánkový čaj s heřmánkem, namočte vatový tampon v čaji a otřel obličej. Ujistěte se, že nechte čaj vychladnout na přijatelnou teplotu.

Brambory

Syrové brambory se důrazně doporučují pro odstranění vad na pokožce. Řezte brambory a položte plátky na problémové oblasti.

Med

Med je doporučeno pro zvlhčující pokožku, pomáhá odstranit skvrny a vrací zdravou pokožku a normální barvu obličeje. Aplikujte med na všechno a nechte 20 minut, poté opláchněte studenou vodou.

Pomeranče

Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C jsou pomeranče extrémně prospěšné pro pokožku a pomáhají odstranit pigmentované skvrny. Oranžovou slupku nechte na slunci, dokud není suchá. V nádobě smíchejte 2 lžíce strouhané kůra pomeranče s 2 lžíce mléka a 5 kapek glycerinu do hladka. Aplikujte ji jako masku v noci po umytí.

Ovesné vločky

Ovesné vločky je skvělou přísadou pro omlazení pokožky a péči o tělo. Vezměte 1/2 šálku ovesné vločky a smícháme s 1/2 šálky limetkové šťávy, dokud se pasta nevytvoří. Aplikujte masku po dobu 20 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Rýže

Vložte 2/3 šálku organické rýže do hrnce a nalijte ji vodou. Namočte do vody vodu a otřete obličej a krk.

Vitamin C sérum vitamin C Naneste na obličej, bude to výrazně snížit stařeckých skvrn na obličeji.

Pamatuj ... To je to, co potřebujete vědět, aby se zabránilo stařecké skvrny a pihy budoucnost:

  • Vyhněte se nadměrnému vystavení slunečnímu záření
  • Použití opalovací krém každý den
  • nosit klobouk nebo deštník na vaší tváři byla vždy ve stínové

Zapamatovat že pro dosažení požadovaného výsledku byste měli tyto nástroje používat každý den. Doufáme, že budete potěšeni!


Proč jste se cítil bolest v zádech

Proč jste se cítil bolest v zádech

Zdraví Jedním z nejčastějších problémů, v moderní populaci - bolesti zad, od krku do pasu. To může být způsobeno různými faktory, včetně špatné držení těla, nedostatku spánku nebo příliš intenzivní fyzické aktivitě. Chcete-li získat odpovědi na otázky týkající se bolesti zad? Přečtěte si více o tomto článku.

(Krása)

Henna, přírodní způsob, jak barvit vlasy

Henna, přírodní způsob, jak barvit vlasy

Zdraví Henna - zcela přírodní produkt, který nejen barvit vlasy, ale obnoví svou sílu, a vyhnout se škodlivým účinkům komerčních barviv. V tomto článku budeme popisovat, jak barvení vlasů henna a kde ji najít. Co je to henna? Henna - arabské název keř známý jako Lawsonia inermis , které produkují přírodní barvivo červenou barvu.

(Krása)