Jak se zbavit šváby přirozeně


Jak se zbavit šváby přirozeně

Tatar - nechutné hosty, a zcela odstranit je z domova může být velmi obtížné. Tyto hmyzjsou nejen odpudivé, ale také přenášejí nemoci a mohou kontaminovat zásoby potravin, a ani si je nemůžete všimnout. Největším problémem je, že švábi se mohou skrývat prakticky v každém rohu bytu nebo domova a jsou zpravidla aktivní v noci, když usneme.

Jste připraveni se zbavit švábů? Dnes existuje mnoho způsobů vyhubení, které mohou tyto škůdce rychle a snadno odstranit během několika sekund. Ale látky v jejich složení jsou obvykle velmi toxické jak pro vaše zdraví, tak pro zdraví vašich mazlíčků.

V dnešním článku budeme sdílet některé domácí prostředky z šváby vyrobené z přírodních, vysoce účinných a levných ingrediencí.

Kde se skrývá švába?

Než vás naučíme, jak zachovat tyto škůdce pod přirozenou kontrolou, je velmi důležité najít své oblíbené místa ve vašem domě, kde se skrývají během dne.

 • V rozštěpení a praskliny skříně a nábytekv kuchyni a koupelně.
 • V dřevěném nábytku.
 • Přicházejí zvenčí malými otvory ve dveřích a oknech.
 • Žijí v odvodňovacích potrubí a kohoutcích v kuchyni nebo v koupelně, v plynových potrubích, potrubí pro vytápění a klimatizace, panely nebo stropní panely.
 • Milují se skrývají za nebo pod lednicí, troubou, mixérem, mikrovlnnou troubou a jinými domácími spotřebiči.
 • Kartonové boxy, skladovací kontejnery, papírové hromady a krmivo pro zvířata - jsou jejich oblíbené pozemky.
 • Pod dřevěnou podlahou.
 • Všude je šrot, vrhá se stavební materiál nebo odpadky.

Jak se zbavit švábů?

Vzorky insekticidů jsou skvělý způsob, jak odstranit a vyděsit šváby. Ale Než použijete některý z těchto "prostředků", nezapomeňte, že stav čistoty a čistoty vašeho domova je nejdůležitějším faktorem při potírání tohoto škůdce.

 • Chcete-li začít, musíte zavřít všechny mezery kolem myčky, umyvadla, sprchové kabiny a vany. To také pomáhá zajistit, aby kuchyň a koupelna zůstaly suché. Často
 • čisté oblasti pod nábytek, zejména v rámci židle, postele, matrace, polštáře, koberce, a především prostoru mezi nábytkem a stěnou. Prázdné a vyčistěte všechny zásuvky či police, které obchod
 • knihy, časopisy nebo oblečením. Nenechávejte špinavé nádobí ve dřezu nebo jakéhokoliv zbytku
 • že návnada šváby. Také nezapomeňte pevně uzavřete do nádoby na potraviny, zejména krmiv. Domácí léky

švábi bobkový list:

 • jen dát sekané nebo drcený bobkový list v oblastech, kde existuje podezření švábi žít. Nenávidí pach této rostliny a mají tendenci okamžitě opustit. cibule a kyseliny borité:
 • tento nástroj je velmi populární, protože je to i velmi efektivní a levná. Make pasta pomocí drobně nakrájenou cibuli velikost média, půl šálku mouky, malé množství vody nebo piva, špetku cukru a 3-4 lžičky prášku kyseliny borité (najdete ji v železářství). Všechny ingredience do mísy a posypeme lžící cestou kolem domu, a to zejména pokud máte podezření na přítomnost švábů.
 • Doporučujeme, aby směs zůstala mimo dosah domácích zvířat, protože může být toxický k nim. Jedlá soda a cukr:
 • mix šálek jedlé sody s šálkem cukru a posypeme toto práškové směsi kolem domu. Švábi prymanyt cukr, jedí směsi. Jedlá soda povede k tvorbě plynových bublin v rámci jejich organismů, jejich zabíjení. Brown :
 • tento přírodní složky často používané k výrobě mýdla na praní prádla. Jediné, co musíte udělat, je posypeme borax prášek kolem domu, a to zejména v oblastech, kde existuje podezření šváby schovat. Když se stěhují do bouře, že dehydratuje a zabíjí. Švábi nemůže udržet vlhkost, pokud je jejich plášť je poškozen. catnip, posypeme catnip po celém domě.
 • To má stejný účinek jako bobkový list, protože švábi nenávidí svou vůni a zůstane pryč.


  Příčiny a ošetření vaginální dráždění

  Příčiny a ošetření vaginální dráždění

  Přírodní léčiva Jedním z nejčastějších problémů u žen v tvář, která může být v každém věku je vaginální dráždění. Tento jev může být velmi nepříjemný a doprovázený příznaky, jako je špatný dech, zarudnutí a bolest. Symptomy se samozřejmě liší od určité fáze vaginálního podráždění. U zdravých žen z různých infekcí pochvy chrání bakteriální flóru, která poskytuje správnou hydrataci a bojuje škodlivé bakterie, které způsobují infekce vzhled.

  (Lidových opravné)

  12 Produktů pro zpevnění jater

  12 Produktů pro zpevnění jater

  Játra jsou druhým největším orgánem v lidském těle a závisí na vašem životě a zdraví. Lidské tělo odstraňuje toxiny játry, filtruje krev a zabraňuje tomu, aby škodlivé látky ovlivňovaly jiné části těla. Zde vám řekneme o nejlepších přípravcích pro posilování jater. Důležitost jater Můžete podceňovat játra a myslet si, že je to jen další orgán, jako jsou plíce, žaludek a srdce.

  (Lidových opravné)