Jak se zbavit kyseliny močové v kloubech


Jak se zbavit kyseliny močové v kloubech

kyselina močová - to heterocyklické sloučeniny uhlíku, dusíku, kyslíku a vodíku. Je tvořena rozštěpením purinových nukleotidů v těle.

Nemoc, známý jako douch, je způsoben zvýšenou produkcí kyseliny močové v krvi. Když k tomu dojde, osoba má příznaky, které jsou obvykle velmi bolestivé. Abyste je ale vyhnuli a odstranili, měli byste si přečíst tento článek, z kterého se dozvíte, jak je možné přirozeně se zbavit solí kyseliny močové, které se hromadí v kloubech. ○ Dna je onemocnění, které dnes postihuje mnoho lidí, zejména starší osoby. Dna je chronické onemocnění, které se vyskytuje v důsledku metabolických poruch. Vyjadřuje se v zvýšené hladině kyseliny močové v krvi, kdy ledviny ji nemohou účinně odstranit. Nadbytek kyseliny močové se přemění na drobné krystaly solí, které jsou uloženy uvnitř kloubů a způsobují zánět. Zvýšená tvorba kyseliny močové v krvi solí, které jsou často uloženy v kloubech může znamenat, že máte problémy s ledvinami nebo jste náročný příliš mnoho potravin s vysokým obsahem purinů.

Jak snížit hladinu kyseliny močové?

Za to je velmi důležité, abyste sledovali vyváženou zdravou výživu, která by měla být přidána k mnoha výrobkům, které obsahují spoustu vody a mají nízké množství purinů, jako je okurka.

Tato rostlina obsahuje pouze 7,3 miligramů purinu na 100 gramů, což je ideální produkt pro snížení hladin kyseliny močové a prevenci dny.

Voda také pomáhá eliminovat soli kyseliny močové, které se hromadí v kloubech, což způsobuje silnou bolest. Pití spoustu vody po celý den (dokonce více než dva litry) a konzumují potraviny s vysokým obsahem vody. Kromě okurky, cukety, dýně a ovoce by měly být použity, což bude také skvělá volba.

Existují účinné metody pro snížení hladiny kyseliny močové v těle, ale nejprve musíte pochopit příčiny tohoto jevu.

Nejběžnější příčiny dna nebo akumulace kyseliny močové, jsou: vysoký krevní tlak

obezitou problémy chronické ledvinové

 • Leukémie
  • Lupénka Anémie Genetická predispozice
   • Konzumace alkoholu Dna nastane, když tělo nemůže vypořádat s velkým množstvím bílkovin pereroblyannyam z některých potravin, jako je červené maso. Některé z těchto proteinů vylučovány močí a potem, ale některé zůstávají v těle.
   • Když kyseliny močové začne překročit normu, dochází ke kumulaci solí v těle, na různých místech, včetně krve a kloubů.
   • sůl uloženy ve formě krystalů, které způsobují silné bolesti, což způsobuje otok, zarudnutí a pocit skovanosti nebo tlak v některých oblastech - zejména v palci nebo rukou. V menší míře k tomu může dojít v kolena, nohy, kotníky, ramena a lokty.

   recept přírodní prostředky k odstranění solí kyseliny močové kloubů

   Existuje mnoho receptů na alternativní medicíny, které pomáhají snižovat hladinu kyseliny močové v těle pomocí rostlinné bázi. Mělo by být zřejmé, že takové zacházení by neměla být jediným nezávislým způsobem, a měla by být praktikována jako prostředek adjuvantní terapie.

   Aby šťávu, přirozenou cestou ke snížení hladiny kyseliny močové se hromadí v kloubech, budete potřebovat následující ingredience:

   Jedna střední okurka

   Two celer

   plátek citronu

   • lžička strouhané kořen zázvoru
   • Wash všechny ingredience, nakrájíme okurky a celer a umístit je v kuchyňském robotu nebo mixéru. Tento mix dobře, přidejte plátek citronu a zázvoru, aby vznikla homogenní hmota. To je nejlepší pít tento koktejl každý den poprvé na lačný žaludek ráno a opět během dne, jako je večer po práci.
   • Použití tohoto nápoje by měl být spojen s poklesem spotřeby potravin s vysokým obsahem purinů a provádění každodenního cvičení - alespoň začít s pravidelným procházkám.
   • recepty a domácí opravné prostředky na snížení

   kyseliny močové Máte-li nějaké problémy s hladinou kyseliny močové v krvi nebo kloubů, měli byste využít tyto recepty:

   Squeeze šťávu ze čtyř mrkev, mango, ananas, 30 g jahod a jeden citron.

   Mix všechno a každý den vypít tuto šťávu. Pokud se vaše příznaky vrátí, měli byste zvýšit dávku - vypít ještě jednu sklenici džusu ve večerních hodinách.

   Napijte 30 gramů brusinky v litru vody po dobu tří minut.

   • Zakryjte a nechte na 10 minut trvat. Pak napněte infuzi. Do tohoto nápoje pijte až tři šálky denně. Smíchejte tři lžíce rozmarýnového oleje se třemi lžíci sojového oleje
   • a jemně masírujte místo, kde dna způsobuje bolesti. Připravte rajčatovou šťávu
   • a pijte ji třikrát denně, zvolte rajčatový džus pouze zralé rajčata. Můžete také přidat další čerstvé rajčata do své každodenní stravy. Vytvořte směs sody a trochu vody a položte na bolavé místo.
   • Tím se sníží bolest a odstraní se zánět. Rozdrtit dva stroužky česneku
   • a smíchat s lžící pšeničných otrub a jablečného octa. Vše dobře promíchejte a aplikujte na nemocné místo. Odřízněte dva velké listy zelí do mixéru a vytvořte hmotu, která se vytváří v oblasti, kde máte pocit bolesti. Doporučujeme při aplikaci zelného prostředku masírovat místo pacienta kruhovým pohybem dvakrát nebo třikrát denně.
   • Půl mísy v litru vody po dobu tří minut. Ponechte pět minut na trvání. Pak napněte a vypijte jeden šálek této kapaliny třikrát denně. Pokud je chuť příliš ostrá, můžete přidat trochu medu.
   • Kukuřičnou šupinu obalte v jednom litru vody po dobu 10 minut. Odstraňte z ohně, napněte kapalinu a vypijte až tři šálky denně.
   • Varejte litr vody, přidejte tři větve petrželky, 50 g zelí a poloviční cibuli. Nechejte vše vařit 15 minut. Poté vyjměte z ohně, nasypte kapalinu a nechte ji vychladnout. Před nápojem přidejte jednu citronovou šťávu. Je lepší pít tento výrobek před večeří.
   • Varejte půl litru vody a přidejte dvě lžíce sušených podlouhlých květin. Bujónu zakryjte kapucí vložky a nechte ji vychladnout. Vypijte vývar po celý den. V případě potřeby můžete oslabit a přidat trochu medu.
   • Odřízněte stonku aloe a vytlačte z ní buničinu. Použijte maso aloe v postižených oblastech, které trpí dnou. Můžete také jednoduše připojit stonku aloe přímo k pokožce.
   • Pečlivě prozkoumejte lidové léky, vyberte ty, které jsou pro vás nejvhodnější a pomohou vám zmírnit bolesti dny! Nezapomeňte konzultovat s lékařem před podáním žádosti!


    Infuze pro léčbu celulitidy

    Infuze pro léčbu celulitidy

    Mnoho žen je zoufalé pomerančové kůry na boky - celulitidy. To je jeden z nejnaléhavějších problémů moderních žen, které se o svou postavu starají. Celulitida, je obvykle spojena s nadváhou, ale ne nutně nadváhou, aby si všimla příznaků celulitidy. To se také objevuje u zdravých žen s normální hmotností: kvůli nedostatečnému krevnímu oběhu v podkožních tukových buňkách.

    (Lidových opravné)

    Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu

    Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu

    Jeden z produktů s vysokou hladinou antioxidantů, které lze snadno získat je kurkuma. Tento koření je považován za jeden z nejužitečnějších pro tělo. Má protizánětlivé a analgetické účinky, kromě asi 300 antioxidantů. Turmeric je složka mnoha receptů po celém světě, je také součástí mnoha přírodních léků a léčby zaměřené na zlepšení zdraví.

    (Lidových opravné)