Jak se zbavit podbradku bez operace


Jak se zbavit podbradku bez operace

krku zdravotnictví je součástí těla, které často zapomínáme na vědomí času, dokud se vrásky a nevzhledný vzhled, povislá kůže nebo dvojitou bradu. Bohužel tento problém je známý lidem všech věkových skupin.

Dvojitá brada může být nejen u starších lidí, ale může se objevit i v mladém věku. Toto nepříjemné překvapení dokáže zkazit a dokonce rozpoznat i nejkrásnější tvář. Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit vzhled brady a učinit z něj double, ale naštěstí existuje mnoho přírodních řešení, která pomáhají pleť s cílem zlepšit krk a bradu postupně mizí.

Tento článek vám dá několik rad jako přirozený způsob, jak odstranit podbradek s několika jednoduchých cviků a navíc, takže vám popikluyetes o své zdraví obecně.

Máte problémy s nadváhou?

Měli byste zkontrolovat vaši dietu, zejména pokud je vzhled druhé brady kvůli nadváze. Pokud dvojitá brada není obzvláště viditelná, můžete se jí zbavit bez příliš velké námahy.

Jak se zbavit nevzhledných povislá brada, snaží se jíst vyváženou stravu a snížit počet kalorií, které jíte po celý den a také upustit od velkých večerním jídlem, protože to uspokojuje večeře vede k nadbytečných kilogramů.

Pokud je nadváha příčinou vaší dvojité brady, bude to obzvláště patrné, když otevřete ústa. Takže jakmile si dokonce všimnete nápovědu na druhé bradě, začněte naše tipy.

Dáme vám několik tipů, které vám pomohou zhubnout, aniž byste museli věnovat příliš mnoho času a úsilí.

 • Jezte více vlákniny: zeleninu, ovoce, luštěniny, celozrnné, sušené ovoce, semena a ořechy.
 • Vyhněte se smažené potraviny, cukr, mléčné výrobky, zpracované nebo mastné maso, stejně jako pečení.
 • Jezte salát s každým jídlem.
 • Před jídlem vypijte sklenici vody půl hodiny.
 • Píjte dobré jídlo a pomalu jíst, vychutnávat si a užívat si jídlo.

Skrýváš kůži kolem krku?

Jiné případy dvojí brady jsou kvůli prohnutí kůže na obličeji a krku. Ale důvod není v extra kilo. To může být způsobeno náhlou ztrátou hmotnosti, způsobenou přirozeným procesem stárnutí pokožky nebo dokonce genetickou dědičností.

V tomto případě musíte zvýšit příjem bílkovin ve vaší stravě. To je předpoklad pro posílení svalů krku a tváří. Spolu s bílkovinami živočišného původu - to je maso, ryby, vejce a mléčné výrobky, neměli bychom zapomenout na rostlinné bílkoviny. A oni jsou v luštěninách, sušené ovoce, houby, řasy spirulina, atd.

Můžete také užívat přírodní homeopatické doplňky, které pomáhají obnovit pružnost tělních tkání. Kromě toho, nejen na krku, ale všechny svaly obecně. Tento přírodní homeopatický přípravek se nazývá fluorát vápenatý D6, minerální sůl k udržení elasticity kůže.

Vezměte tři tablety pod jazyk třikrát denně mezi jídly. Vyvarujte se nápojů a vysoce mentolových výrobků, jako jsou zubní pasty nebo žvýkačky. Doporučujeme užívat fluorid vápenatý D6 po dobu dvou měsíců a po krátké přestávce může pokračovat další dva měsíce. Hydratační a exfoliační

Ať už je příčina pokleslé bradě, je důležité mít na paměti, hydrataci a výživu pokožky a odstranění odumřelých kožních buněk, peeling postup aplikovaný na kůži s cílem usnadnit její navrácení a posilování.

 • Peeling může být vyroben s použitím přírodních produktů, jako je sůl, cukr, nebo s obvyklým sodou. Postup by měl být prováděn jednou týdně. Za tímto účelem jemně konečky prstů v kruhovém pohybu aplikovat na vlhkou pokožku krku a připravené prostředky promasazhuyte kůži po dobu jedné minuty, poté se opláchne agenta, suchou pokožku a naneste hydratační krém. Kůže měla
 • hydratují jednou až dvakrát denně, s použitím rostlinných olejů určených pro hydrataci pokožky: kokosových ořechů, mandlí, pupalkový olej, jojobový olej, atd Také je aplikujte, jemně masírujte kůži, protože masáž je první pomocník v boji proti vzhledu dvojité brady. Masážní problémové oblasti pomocí prstů velkých a předloktí, lehce protažením pokožky směrem shora dolů.

cvičení Zvedání brada

Jedním z nejjednodušších a přírodní způsoby, jak se zbavit podbradku - to provádět speciální cvičení. Denní výkon několika jednoduchých cvičení pro korekci dvojité brady a vyváženou výživu - a tato vada brzy zmizí bez stopy. Kromě úpravy dvojité brady tyto cviky také posilují a vedou k tónům svalů na krku.

Bez ohledu na důvod vzhledu dvojité brady, ujistěte se, že cvičíte každý den po dobu 10 minut. Cvičení pro dvojité brady korekci lze provádět kdykoliv, kdy se vám to hodí, ale bude přesto trénovat svaly každý den ve stejnou dobu.

 • Takže, cvičení nejprve: stát, nebo sedět a zvednout hlavu, při pohledu na strop, zatímco zvyšuje bradu vysoko. Když si natáhl bradu co nejvíce, vytáhněte dolní okraj a držte tuto pozici na několik vteřin. Budete cítit, že oblast krku a brady je velmi intenzivní a napnutá.
 • Cvičení Two: opatrně otočit hlavu na jednu stranu, držení po dobu několika sekund, pak zase na druhou stranu.
 • Cvičení 3: Vezměte si tenisovou kouli a položte ji pod bradu, přitiskněte ji k hrudi. Chcete-li držet míč, měli byste vynaložit určité úsilí. Opakujte toto cvičení několikrát, abyste dosáhli maximálního účinku.
 • A ještě jedno, ale velmi jednoduché a účinné cvičení - je žvýkačka. Žvýkací guma pomáhá posílit obličejové svaly, což také zabraňuje vzniku tukových usazenin. Ale nezapomeňte, že byste se měli vyvarovat žvýkání cukru.

end chceme vám nepřipomíná muset zbavit podbradku, lepší jednoduše zabránit jeho vzniku. A to by mělo začít se starat o sebe od útlého věku - jíst správné, cvičení a gymnastiku.

No, pokud se druhá brada ještě objeví, neměli byste paniku, ale použijte tipy, které byly popsány v tomto článku. Jsme si jisti, že výsledek vás bude potěšit.

Obrázky s laskavým svolením diekatrin, carme_r a debcil.


Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Health Ačkoliv některé to nemusí souhlasit, ale mnoho lidí kousat nehty nejsou v důsledku stresu, chování či neochoty se o sebe postarat. Je to velmi často proto, že tento špatný zvyk je psychologickým základem a ve většině případů dokonce poukazuje na traumatizované dětství. Hryzinnya hřebíky nebo onykofahiya může mít negativní důsledky nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska zdravotního .

(Krása)

Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Co osvěžující, sladké a chutné Coca-Cola v těchto nesnesitelně horkých dnech! Při karbonizaci je něco tak atraktivního, co nás motivuje k užívání nápojů se sýrem denně. A všichni se opakovaně ptají na otázku: Co mohou tyto nápoje poškodit? Koneckonců, dodávají energii a někdy způsobují pocit sytosti a snižují chuť k jídlu.

(Krása)