Jak se zbavit váčků pod očima


Jak se zbavit váčků pod očima

Health pytlů či Kruhy - jasné znamení únavy, stresu a vyčerpání. Kvůli nim tvá tvář vypadá starší, právě proto, že jakmile si je všimnete, snažíte se tuto část oka skrýt make-upem.

Nicméně použití make-up není jediným řešením problému. Existují některé přirozené metody, které jsou velmi účinné a užitečné pro zlepšení vzhledu této důležité části vašeho obličeje.

Zde jsou některé velmi důležité domácí prostředky, které můžete použít k odstranění pytlů pod očima. Také vám pomohou vypadat mnohem méně unavený a mladší.

Brambory

Je dobře známo, že brambory jsou přirozeným prostředkem pro léčbu a odstranění pytlů pod očima. Pro vaření tohoto média nakrájejte plátky sýrových brambor. Dejte ji do chladničky po dobu jedné hodiny a potom položte plátky před oči.

Nechte oči zavřené a ujistěte se, že brambory úplně zakryjí tašky pod očima. Nechte to po dobu patnácti minut. Tato léčba vám pomůže zcela se zbavit strašných kruhů.

Okurka

Okurky - Další domácí lék, který je doporučován z tašek pod očima.

Chcete-li připravit nápravu na bázi okurek, nakrájejte okurku, stejně jako brambory. Plátky by měly být velmi dobře chlazené. Pak je dejte do očí a nechte je po dobu 25 minut. V této době můžete spát trochu spát, což způsobí, že tento nástroj bude mnohem efektivnější.

Okurky velmi účinně odstranit sáčky pod očima, protože jsou obdařeny obrovskými protizánětlivými vlastnostmi.

lžíce a studená voda

Pro tento domácí lék, vezměte ledový šálek vody a čtyři lžíce a dejte je do vody na několik minut. Vezměte dvě lžíce a okamžitě je zatlačte do očí.

Mezitím udržujte další dvě lžíce ve vodě a pak je změňte, jakmile se první dva zahřejí. Pokračujte v tomto postupu přibližně 20 minut.Zánět rychle zmizí, protože studená voda pomáhá rozšířit krevní cévy.

Zelený čaj

Zahalte dva pytle zeleného čaje. Když je teplota sáčků blízká pokojové teplotě, umístěte je do očí po dobu 15 minut. Terapeutické vlastnosti zeleného čaje pomohou velmi rychle se zbavit kruhů kolem očí.

Vitamin E

Chcete-li, aby tento lék, nalijte několik kapek vitamínu E oleje do misky se studenou vodou. Důkladně promíchejte, dokud není úplně rozpuštěn. Poté otřete bavlněný kotouč v této směsi a vytlačte oči po dobu 20 minut.

Budete okamžitě všimnete změny na kůži, protože kromě snížit zánět a zbavit váčků pod očima, vyživuje pokožku a dělá to mnohem hladší.


3 Exfoliates proti černé skvrny, které můžete vařit doma

3 Exfoliates proti černé skvrny, které můžete vařit doma

ČErné skvrny nepoškodí vaše zdraví. Objevují se, když se tuk nahromadí v pórech a postupně se vytvrzuje. Ta část, která je ovlivněna kyslíkem, je oxidována a stává se černá . Obvykle jsou černé skvrny spíše nezajímavé. Nicméně naštěstí existují různé domácí exfoliants, které pomohou vyřešit problém. Přečtěte si článek na našich stránkách.

(Krása)

Výhody spotřeby citrónové vody

Výhody spotřeby citrónové vody

Lemon Voda je užitečná kdykoliv během dne. Pokud pijeme před snídaní citronovou vodu, odstraníme toxiny, regulujeme metabolismus a vyvarujeme se negativních účinků volných radikálů. Voda je nezbytná pro naše tělo. Člověk nemůže trvat bez vody víc než pár dní. Lidské tělo se skládá ze 75% vody při narození a zhruba 60% v dospělosti.

(Krása)