Jak se zbavit váčků pod očima


Jak se zbavit váčků pod očima

Health pytlů či Kruhy - jasné znamení únavy, stresu a vyčerpání. Kvůli nim tvá tvář vypadá starší, právě proto, že jakmile si je všimnete, snažíte se tuto část oka skrýt make-upem.

Nicméně použití make-up není jediným řešením problému. Existují některé přirozené metody, které jsou velmi účinné a užitečné pro zlepšení vzhledu této důležité části vašeho obličeje.

Zde jsou některé velmi důležité domácí prostředky, které můžete použít k odstranění pytlů pod očima. Také vám pomohou vypadat mnohem méně unavený a mladší.

Brambory

Je dobře známo, že brambory jsou přirozeným prostředkem pro léčbu a odstranění pytlů pod očima. Pro vaření tohoto média nakrájejte plátky sýrových brambor. Dejte ji do chladničky po dobu jedné hodiny a potom položte plátky před oči.

Nechte oči zavřené a ujistěte se, že brambory úplně zakryjí tašky pod očima. Nechte to po dobu patnácti minut. Tato léčba vám pomůže zcela se zbavit strašných kruhů.

Okurka

Okurky - Další domácí lék, který je doporučován z tašek pod očima.

Chcete-li připravit nápravu na bázi okurek, nakrájejte okurku, stejně jako brambory. Plátky by měly být velmi dobře chlazené. Pak je dejte do očí a nechte je po dobu 25 minut. V této době můžete spát trochu spát, což způsobí, že tento nástroj bude mnohem efektivnější.

Okurky velmi účinně odstranit sáčky pod očima, protože jsou obdařeny obrovskými protizánětlivými vlastnostmi.

lžíce a studená voda

Pro tento domácí lék, vezměte ledový šálek vody a čtyři lžíce a dejte je do vody na několik minut. Vezměte dvě lžíce a okamžitě je zatlačte do očí.

Mezitím udržujte další dvě lžíce ve vodě a pak je změňte, jakmile se první dva zahřejí. Pokračujte v tomto postupu přibližně 20 minut.Zánět rychle zmizí, protože studená voda pomáhá rozšířit krevní cévy.

Zelený čaj

Zahalte dva pytle zeleného čaje. Když je teplota sáčků blízká pokojové teplotě, umístěte je do očí po dobu 15 minut. Terapeutické vlastnosti zeleného čaje pomohou velmi rychle se zbavit kruhů kolem očí.

Vitamin E

Chcete-li, aby tento lék, nalijte několik kapek vitamínu E oleje do misky se studenou vodou. Důkladně promíchejte, dokud není úplně rozpuštěn. Poté otřete bavlněný kotouč v této směsi a vytlačte oči po dobu 20 minut.

Budete okamžitě všimnete změny na kůži, protože kromě snížit zánět a zbavit váčků pod očima, vyživuje pokožku a dělá to mnohem hladší.


5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

5 Tipů pro zdravé elastické křoviny

Chraňte svou pokožku před sluncem a používejte posilující krémy - to je jen jedna část péče o obličej. Můžete také dělat cvičení, které posilují lícní kosti. Ztráta pružnosti a elasticity pokožky v oblasti lopatky - to je běžný problém , který často ovlivňuje krásu ženského obličeje. Ačkoli to je přirozený proces stárnutí , mnozí se snaží opravit a zabránit tomu, aby mladý vzhled co nejdéle.

(Krása)

Prevence křečových žil - zvykem

Prevence křečových žil - zvykem

Health křečové žíly - žíly, je to, že se vyskytuje hlavně v dolní části těla kvůli špatnému prokrvení. Tato porucha naznačuje, že se krev nemůže normálně vrátit do srdce. Křečové žíly se vyvíjejí v důsledku nerovnováhy zánětlivých procesů nebo oslabení ventilů, které procházejí krví. To bylo vždy považováno za estetický problém, protože červené žíly nebo se objeví modřiny, a to dělá nohy méně přitažlivé.

(Krása)