Jak se zbavit bloschyts (bug) všechny


Jak se zbavit bloschyts (bug) všechny

Zajímavá fakta Bloschytsi nebo štěnice - jsou malé hmyzu, který se živí krví lidí a zvířat a jsou těžko vidět najednou.

Jeden z nejlepších míst pro ně v domě je postel, kde se zjistí, teplo a potravinové zdroje, které potřebují k přežití.

Měly by zobrazovat správně, protože nejenže způsobují bolestivé svědění, alemůže také zvýšit riziko nákazy různé nemoci.

Vyhození infikovaných objektů by bylo nejúčinnějším řešením, ale ze zřejmých důvodů to není dokonalé. Dobrou zprávou je, že pro řešení tohoto problému existuje několik domácích prostředků a návrat na čistou a zdravou postel. Chcete vědět více?

Pair Pair - je jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších domácí opravné prostředky, které mohou být použity k odstranění těchto škůdců, jako chyby nemůže vydržet vysoké teploty.

efektivní možnost - použít dvojici horkého (50 ° C nebo vyšší) na matraci, listy, oděvy, záclony a dalších položek v ložnici. Kmín

Vzhledem k vysokým koncentracím kurkuminu - aktivní sloučenina je -prášek, kmín je potenciální nepřátelské brouky.

tuto složku a její vysokou antimikrobiální síla dopadu tohoto škůdce v posteli na životní prostředí a umožnit tak rychleji odstranit.

Zablokuje blokátory přístup kyslíku a nutí je umřít nebo přemístit na jiné místo.zní možná trochu zvláštně, ale je to opravdu skvělý spojenec eliminovat nepohodlí.

Sun Fever slunce může pomoci odstranit parazity ukryté v matrací, povlečení a přikrývky.

Teplota nad 32 ° C může vyřešit problém. V ideálním případě musíte položit matraci přímo pod slunečním světlem.

Peppermint esenciální olej z máty vytváří vůni, která odpuzuje škůdce a drobný hmyz, protože vytváří silnou alergickou reakci.

Tento domácí lék je ideální pro strach lůžkoviny, ložní prádlo, zahradnictví a domácí zvířata.

Další skvělou volbou je levandulový esenciální olej, který pracuje stejným způsobem. V každém případě je lepší, aby se ujistil, že vaši rodinní příslušníci nejsou alergičtí na silnou vůni oleje.

Carnation Carnation - druh koření se silným zápachem, který může vyděsit téměř jakýkoli hmyz. Obecně lze říci, že je používán v zahradě odrazit mravenci, ale také to může být použita k odstranění nepříjemné a nebezpečné bloschyts.

lihem Tento hmyz nemohou tolerovat kyselé prostředí, takže wheeping alkoholu (také známý jako isopropylalkohol) je účinná.

Pokud jej chcete použít, stačí dát nástroj v spreji a šíří po celé posteli a na všech místech, kde se vaše podezření, že se může schovat.

Je důležité poznamenat, že je to trvalý proces, který vyžaduje opakování postupu každých 6 nebo 7 dní.

Po Průvlak je třeba nafukovací matrace a postel cítit alkohol prosochyv nezáleží.

Hoover Vysavač je jedním z nejčastějších způsobů, jak eliminovat všechny druhy hmyzu a roztočů, protože se dostane do trhlin a štěrbin, kde štěnice skrývat.

Několik tipů

  • Nepokládejte postel vedle stěny a jiného nábytku. Lůžko by v žádném případě nemělo ležet na podlaze, protože přitahuje trhák.
  • Pokud máte domácí mazlíčky, držte je mimo ložnici a často se okoumejte. Pravidelně kontrolujte
  • nohou postele a ostatní nábytek pro hmyz, protože tam jsou často skryté. Pokud je najdete, musíte použít mastek a pokusit se je chytit.
  • Je třeba pravidelně vyčistit a dezinfikovat ložnici, abyste se zbavili škodlivých organismů. Je důležité vyčistit celý prostor a změnit postel nejméně dvakrát za měsíc.


Výrobky, které zhoršují migrénu

Výrobky, které zhoršují migrénu

Pravděpodobně již znáte různé příčiny, které způsobují migrénu a bolesti hlavy. Například přetížení při práci nebo nedostatek odpočinku. Víte však, že existují některé produkty, které zhoršují migrénu? V tomto článku o nich budeme mluvit , abyste se jim mohli vyhnout nebo snížit jejich spotřebu. Co způsobuje migrénu?

(Zajímavosti)

Osm věci o tlustém střevě, které byste měli vědět

Osm věci o tlustém střevě, které byste měli vědět

Zajímavá fakta předposlední trávicí systém je tlustého střeva, která se nachází v dutině břišní a pokrývá oblast pánve. Jeho průměrná délka je 1,5 m, a tvar a umístění se může lišit v závislosti na věku. Hlavní funkce tlustého střeva je absorpce vody, nakládání s odpady, udržení rovnováhy vody v těle a vstřebávání důležitých vitamínů, jako je vitamin K.

(Zajímavosti)