Jak se zbavit hrobů na kůži


Jak se zbavit hrobů na kůži

Malé červené hrboly se často objevují na kůži během puberty, ale také se vyskytují v dospělosti.

Důvodem je především prostě estetický problém mohou být různé faktory. Existuje také kožní onemocnění, které vede k tvorbě malých červených hrbolků nebo pupíků.

Ačkoli červené hrboly a pupínky na rukou není hrozbou pro vaše zdraví, na rozdíl od mnoha jiných kožních onemocnění, v tomto článku budeme hovořit o tom, jak se jich zbavit, takže teď se těšíme na teplejší počasí, kdy můžete nosit vrcholy a šaty bez rukávů.

Co způsobuje vzhled pupínků na kůži?

Tyto malé hlízy se objevují na místě vlasových folikulů, které blokují sekreci tuku. Množství produkovaného tuku se v těle zvyšuje spolu se změnou hladiny hormonů.

To, stejně jako další související faktory, vede k výskytu pimples.

Folikulární keratóza (Keratosis pilaris)?

Pokud tyto malé hlízy nemohou být odstraněny prostředky vyvinuté speciálně pro toto, můžete mít folikulární keratózu nebo husí kůži.

Tato porucha způsobuje hromadění bílkoviny známé jako keratin, který může tvořit pevnou překážku uvnitř vlasového folikulu a způsobují zánět, který vypadá jako pupínky.

To je častý problém pro lidi, kteří mají suchou kůži nebo atypickou dermatitidu (ekzém), která je podle nedávného výzkumu dědičná.

V každém případě je vždy nejlepší hledat radu od dermatologak určení správného průběhu onemocnění a zabránění jeho dalšímu vývoji.

Co způsobuje vzhled pupínků na kůži?

Tyto poměrně běžné koule se téměř vždy objevují na rukou. Důvodem jsou hormonální změny, které se vyskytují v těle ženy, ačkoli mohou mít vliv i na muže.

Předpokládá se také, že jídlo, které jíme, může ovlivnit jejich vzhled, ačkoliv dosud neexistují žádné vědecké důkazy o této skutečnosti.

Bez ohledu na příčinu tohoto problému existují některé přírodní prostředky, které pomohou zbavit se červených výkyvů a nebudete muset používat chemické produkty, které by mohly poškodit pokožku. Zjistíme, co přesně!

peeling peeling pomáhá zbavit odumřelých buněk, které se nahromadily na povrchu kůže. Prostřednictvím nich se sbírá tuk a vytvářejí se malé hlízy.

můžete uvařit doma pomocí přirozené křoviny zdravé přísady, které pomohou vyřešit tento problém.

Složení

 • 1 lžíce med (25 g)
 • 1 lžíce cukru (15 gramů)
 • 1 lžíce kukuřičný škrob (15 g)
 • 2 polévkové lžíce čistý bílý jogurt

Zhotovení

 • Smíchejte všechny složky na konzistenci zubní pasty a poté Aplikujte na problémovou oblast s lehkými masážními pohyby. Nechte 10 minut.
 • Po 10 minutách pryč, se směs promyje studenou vodou a aplikovat hydratační produkt bez obsahu tuku.

slaná voda a sůl - je látka, která pomáhá zbavit se přebytečného tuku, které se nahromadily v různých oblastech kůže.

 • Ingredience ½ šálku mořská sůl nebo sůl hrubé broušení (125 g) na horkou vodu

 • Příprava Pour půl šálku mořské soli, nebo soli hrubé mouky v misce s horkou vodou a ponořte tam ruce 10minut.
 • Voda by měla býtvelmi horké, takže póry otevřené a všechny hromadění mazu snadno vyvelysya.

peeling s oves, medem a solí

Tento přírodní lék pomáhá změkčit, hydratuje pokožku a vidluschyty odumřelých buněk a pomáhá odstranit ty otravné hrby nebo úspory.

 • Složení 3 lžíce mleté ​​oves (50 g)
 • medu 2 polévkové lžíce (50 gramů)
 • sůl 2 polévkové lžíce (30 gramů)

 • Způsob míchá se všechny složky a přidá se voda dostatečné pro vytvoření pasty. Aplikujte na problémové oblasti s lehkými kruhovými pohyby a počkejte 15 minut.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků znamená, že musíte použít alespoň třikrát týdně.

Zelená nebo růžová jíl

Tento výrobek má mnoho dobrých vlastností, o které se stará. Ale to může být také použita k odstranění ošklivé hrby na kůži.

 • Složení 2-3 lžíce zelené nebo růžové hliněné v prášku nebo pasta Making

 • Pokud je to nutné, přidejte vodu do hlíny, když to nebude mít konzistenci pasty a aplikovat dokonce pokrytí problémových oblastí ruce.
 • Použití tohoto vozidla ne více než dvakrát týdně, protože nadužívání může vést k nadměrné ztrátě přirozeného mazu.


Vše, co potřebujete vědět o anální svědění

Vše, co potřebujete vědět o anální svědění

Pravděpodobně neznáte někoho, kdo by si stěžoval na anální svědění. Nakonec to není nejlepší důvod, proč mluvit. Je však zajímavé, že mnoho lidí trpí tímto problémem . Co byste si nemysleli, ale anální svědění je velmi častým problémem. Možná vás bude zajímat v článku: Příčiny vaginální svědění: 5 časté případy anální svědění medicíny, tento problém je známý svědění řitního .

(Zajímavosti)

12 Vlastnosti citrony, které neznají ještě

12 Vlastnosti citrony, které neznají ještě

Zajímavá fakta Citrony získala velkou oblibu z důvodu vysokého obsahu vitaminu C, vápníku, železa, vitamínů skupiny B, hořčíku, draslíku a vlákniny. Toto ovoce se začalo používat před léty k lékařským účelům, ale vědci nepřestávají studovat četné užitečné vlastnosti citronu. V tomto článku vám řeknu asi 12 vlastností citronů, které jste zatím nevěděli.

(Zajímavosti)