Jak se zbavit akné clidiv přírodní prostředky


Jak se zbavit akné clidiv přírodní prostředky

Po léčbě akné, je pravděpodobné, že váš obličej může zůstat stopy nebo jizvy. Tyto stopy akné jsou docela těžké odstranit, ale ne nemožné. V tomto článku se můžete dozvědět nějaké recepty a domácí opravné prostředky, které mohou pomoci po akné odebrání ty ošklivé skvrny na kůži.

Domácí léčba akné by měla

Mezi nejvýznamnější výhody těchto přírodních prostředků je to, že nejsou škodlivé pro vaše zdraví, velmi úsporný a najdete ingredience pro jejich vaření bez jakýchkoliv problémů. Některé přísady mohou být dokonce i ve vašem domě.

Existují dva typy léčby, které pomáhají, aby se odstranily stopy po akné: Citrusové

 • : pomáhají zlepšit stav a vzhled pokožky, zbavit odumřelých kožních buněk a zastavit produkci tuku, takže skvrna se nevrátil. Budete muset platit v noci a v žádném případě nesmí jít bez mytí obličeje dobře, protože to může způsobit tmavé skvrny.
 • Éterické oleje: Smíchejte některé éterické oleje nebo je použít jako základ pro přípravu domácí opravné prostředky, které mohou zbavit akné a stopy po nich a přispívá k výraznému snížení charakteristický načervenalé zabarvení. Výsledek dosáhnete, pokud se léčba provádí každou noc.

přírodní prostředky, aby se odstranily stopy akné

 • šípkovou ropy: několik kapek esenciálního oleje se rozpustí ve vodě, namočte vatový tampon a otřete ji oblastí s zanechal po akné tmavé skvrny.
 • kokosový olej a kurkuma: Smíchejte lžíci kokosového oleje s čajovou lžičkou kurkumy nebo šafrán. Aplikujte na problémové oblasti s tmavými místy akné každý den, když se probudíte. Tento nástroj je velmi efektivní.
 • hnědý cukr: trochu hnědého cukru ve vroucí vodě, dokud se neztuhne. Pokud máte mastnou pokožku, přidejte několik kapek citronové šťávy. Pokud máte suchou pokožku, přidejte několik kapek olivového oleje. Nechte vychladnout a poté aplikujte na pokožku postiženou akné.
 • Pivní kvasnice: Tento domácí lék pomáhá předcházet znovuobjevení akné. Vezměte si denně lžíci pivních kvasnic s jídlem. Můžete také vytvořit masku smícháním s malým množstvím mléka. Naneste masku na obličej a nechte ji suchou až do úplného vyschnutí, poté opláchněte teplou vodou.
 • Pyré ananas: Grind čerstvý ananas plátek a vzít si jej s bramborovou kaší. Dát výslednou hmotu v tmavých skvrn a nechte působit 15 minut. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminu C v ovoci, bude vaše pleť produkovat více kolagenu. Ananas obsahuje kyselinu askorbovou, který snižuje viditelnost jizev po akné a jemně oloupat je. Jedlá soda

 • : Tato složka má mnoho výhod, protože se používá v mnoha oblastech: v kosmetickém průmyslu, ve zdravotnictví a v rodinném životě. Naneste jedlou sodu přímo na jizvy po akné, po smíchání s malým množstvím vody. Opustí po dobu několika sekund, poté opláchněte teplou vodou. Daisy
 • : Tato květina má antiseptické vlastnosti, dělat to jeden z nejlepších domácí opravné prostředky, aby se odstranily stopy akné. Připravte si tinkturu s lžíci heřmánku ve sklenici vody, necháme vychladnout a aplikovat mokré obklady na problematické dilyahky kůži. Můžete si také vzít koupel s heřmánkem po dobu 15 minut, pokud máte jizvy nejen na vaší tváři.
 • Aloe Vera: Aloe vera je nesporným spojencem vše, co je spojeno s estetikou a zdraví. Odstraňte pochází z dužiny aloe vera a aplikovat ji na tmavé skvrny na kůži. Nechte zcela vysušit bez umytí masky. Citronová šťáva
 • : zesvětlí tmavé skvrny, které zůstávají na kůži po akné. Naneste citronovou šťávu na problémových oblastí vašeho obličeje před spaním a v žádném případě nemají chodit ven, dokud dobře ne smýt s obličejem, protože kyselina může dát zcela opačný účinek. Olivový olej

 • : Jedná se o efektivní způsob, jak odstranit stopy po akné. Budete muset navlhčete vatový tampón několik kapek olivového oleje a položila ji na problémové oblasti. Pro exfoliační efekt můžete lehce masírovat zasaženou oblast s bavlněným hadříkem.
 • buničiny z rajčat: Rajčata obsahují vitamin A, která obnovuje a oživuje pokožku. Jen rozdrtit půlku rajčete a aplikovat ji na obličej, nechte působit 15 minut. Opláchněte velkým množstvím vody. Med
 • : med hydratuje pokožku a odstraňuje všechny stopy, které se objevily po akné. Med je dobře sladěn s tónem pleti. Naneste med na obličeji a držet po dobu 15 minut, poté opláchněte velkým množstvím vody. Vitamin C
 • : vaše strava také hraje důležitou roli při zlepšování vzhledu vaší pokožky. Proto se snaží zahrnout do svého jídelníčku s rybami a sóji (bohaté na kolagen), jahody, maliny a ostružiny (vitamin C), rajčata (lykopen). Vaječný bílek
 • : Oddělte žloutky od bílků. Metla do husté bílé pasty. Pokud máte mastnou pleť, přidejte trochu citrónové šťávy pro dosažení nejlepších výsledků. Na čistý obličej, naneste masku a držet po dobu 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Opakovat dvakrát nebo třikrát týdně do červených značek z akné zcela vymizely. Muškátový oříšek
 • : Smíchejte lžíci muškátového oříšku s mlékem a aplikovat ji na obličej, aby se odstranily odumřelé buňky a redukovat tmavé stopy na kůži.


Postava „přesýpacích hodin“, pouhých 30 dní

Postava „přesýpacích hodin“, pouhých 30 dní

Zdraví Samozřejmě, pokud chcete hubnout postupně, aniž by se uchylovat k tuhé stravy, měli byste navštívit na výživu, kteří budou vyvíjet účinný plán pro vás shudnennya.Utim ne vždy to to je dost času. Často se snažíme zhubnout co nejrychleji, abychom měli dobrý výhled na zvláštní západ nebo na pláž v létě.

(Krása)

Pigmentové skvrny na krku 5 ošetření, jak se zbavit z nich krása

Pigmentové skvrny na krku 5 ošetření, jak se zbavit z nich krása

Pigmentové skvrny na krku je jedním z nejčastějších kosmetických problémů, které se vyvíjejí s věkem. Vyskytují-li melanocyty, buňky zodpovědné za pigmentaci kůže, trpí nerovnováhu a rozvíjet v přebytku. I když skvrny na krku není považována za závažný zdravotní problém, mohou být jejich vzhled spojeno se stavem známým jako acanthosis niheran.

(Krása)