4 Domácí prostředky k uklidnění kolik


4 Domácí prostředky k uklidnění kolik

Každý, kdo měl malé dítě ví, že kolik je jedním z největších problémů. Prostřednictvím nich děti křičí po celé hodiny, i když se zdá, že je s nimi dobré.

Nemají žádnou horečku, plena je suchá, právě jíst, a přesto stále plakaly. A nemůžeš dělat nic jiného, ​​než se ptát, co je s nimi špatné.

Cítíte spoustu stresu, dokonce si myslíte, že z vás jsou špatní rodiče. Myslíte si: "Jsme dospělí, neměli bychom situaci chránit a chránit naše dítě před všemi nemocemi?"

Pokud si to přečtete, pravděpodobně to několikrát víte. Ale vy víte co? Přesná příčina není známa.

Ve skutečnosti je to opakující se dlouhotrvající epizoda plače, která trvá týdny, bez jakéhokoli zřejmého důvodu.

Jedna studie však ukázala, že některé děti jsou vůči tomuto problému citlivější než jiné.

A věc je, že je logické, když si myslíte. Představte si, že zůstanete v matčině břichu a věnujte pozornost tomu, co se děje kolem.

Představte kontrast světla a tmy, bušení srdce uvnitř matky a hluku pokračující uspokojení a hlad ... Tento kontrast způsobuje úzkost u dětí, projevující se v jediném způsobu vyjadřování - stěžuje si.

Proto je důležité jim pomoci uvolnit se.

4 opravné prostředky k uklidnění koliky

1. Heřmánek čaj

Heřmánek obsahuje látku známou jako glycin, že má relaxační účinek. Kromě toho jsou všechny jeho komponenty velmi měkké, takže vaše dítě může spolknout bez problémů.

  • Pokud však máte nějaké pochybnosti, můžete džemu zvlhčit v čaji, než to vaše dítě napije.
  • Pokud vaše dítě nese heřmánek dobře, pak může vysát čaj z láhve.
  • Pokud vše půjde dobře, vaše dítě může tento čaj častěji vypít.

Kromě toho mají děti často plyny a tento lék bude pro tuto poruchu užitečný.

2. Vytvořte uvolněnou atmosféru

Můžete vytvořit uvolněnou atmosféru uklidnit koliku, stejně jako předejít jejich vzhledu. Zapněte tlumené světlo, nechte dítě držet se něčeho příjemného.

Můžete dokonce použít záznamy, které reprodukují zvuky v matčině lůně.

Vaše dítě bude mít pocit, že je na bezpečném místě, jako když byla tam, kde je klidná a klidná, kde se nemusí snažit dosáhnout čehokoliv. Stres se zmenší a přestane plakat.

  • Pokud si přejete, můžete si vybrat jinou pěknou hudbu, například Mozart nebo jiné skladatele. Nejdůležitější věcí není nechat dítě mlčky.
  • Pamatujte, že nevěděla o tichu, dokud se nenarodí. Ve skutečnosti je to jeden z důvodů, proč je pro děti těžké spát sami.

3. Hýčkat dítě

Jiný způsob, jak symbolicky přenést dítě na bezpečné místo, které zvyklo - k tomu, aby ji houpal sem a tam. drží hlavu na hrudi.

  • Toto hnutí ji přivede do svého prvního domova, protože je velmi podobné tomu, když byla v matčině lůně a maminka chodila.
  • Navíc, když přivede své ucho do srdce, bude moci cítit srdeční tep, který ji doprovází v lůně, což přinese okamžitou pohodu.

4. Teplá lázeň

Mluvíme znovu o reprodukci děložní atmosféry. Tam jsou děti obklopeny plodovou vodou. Proto pocit vztlaku uklidňuje je.

Můžete také použít zvukové nahrávky, které jsme uvedli dříve. Ve skutečnosti, pokud kombinujete tyto dvě techniky, prostředí vašeho dítěte bude téměř totožné s tím, co potřebuje.

Nenechte si ujít: Strach z dítěte zůstat bez matky: příčiny a léčba

Zkušenosti se světem jsou docela traumatické. Například dítě nejprve dýchalo v tom, co nikdy nedělala v matčině lůně.

Stalo se to poprvé. Proto není překvapující, některé velmi citlivé děti považují život za nepřátelské místo, které je vyčerpává.

Ačkoli jsme vždy blízko, abychom jim pomohli zvyknout si na své nové okolí, je to stejně obtížné jako na opuštěném ostrově.

Rozdíl spočívá ve skutečnosti, že dospělí mají slova mluvit a dítě může jen plakat.

Děti, které mokré posteli: „namočí postel“ příčiny a léčba

Lékaři a psychologové nazývají tento problém noční pomočování (inkontinence), i když všichni víme, co to znamená


Proč máme mrazící ruce a nohy?

Proč máme mrazící ruce a nohy?

Patříte k lidem, kteří mají vždy chladné ruce a nohy, ačkoli teplota není nízká? Víš, proč se to děje? V tomto článku zjistíme důvod takového stavu, který, zvláště zvláštní, souvisí s trávicí soustavou. Zjistěte, jak dochází k termoregulaci těla a jak tyto funkce přirozeně vyřešíte. tělesná teplota je známo, že někteří lidé jsou obvykle citlivé na chlad, a další - jsou více citlivé na teplo, a při pobytu v podobných klimatických podmínkách, které reagují různě.

(Zajímavosti)

7 Příčin bolesti na hrudi u žen

7 Příčin bolesti na hrudi u žen

Mnoho žen považuje bolest prsu za znamení rakoviny prsu a to jim způsobuje úzkost. Nicméně, ve většině případů, bolest na hrudi není spojena s onemocněním. Takže, potřebuješ vědět , proč můžeš mít bolest na hrudi. Většina žen má tendenci opakovaně pociťovat bolest na hrudi po celý život, neboť je častým příznakem hormonálních změn způsobených menstruací nebo těhotenstvím.

(Zajímavosti)