Jak se zbavit černých skvrn?


Jak se zbavit černých skvrn?

Black Beauty skvrny mohou být noční můrou, protože je nesmírně obtížné se zbavit. Vám může zdát, že jsou navždy „přilepený“ na nose (to je místo, kde se často objevují) a nikdy nezmizí. Mějte na paměti, že nejenom ženy, ale i mnoho lidí trpí tímto problémem.Zbavte nebo dokonce znemožnit černé skvrny jsou velmi tvrdé, ale pokud máte stále sní rozloučit s nimi, být trpělivý, ale také ujistěte se, že žádné abscesy nebo zánět v určitých oblastech obličeje.

Co jsou to černé skvrny?

tyto notoricky známé a ošklivé vypadající drobné skvrny, které se objevují v těch nečekaných místech (na nos, bradu, tváře a kolem rtů), je ve skutečnosti „směs“ odumřelých buněk a kožního mazu. Tmavá barva jim dává oxidace, která je výsledkem kontaktu těchto skvrn s vnějším prostředím.

černé tečky vzniklé nadměrným vylučováním kožního mazu, a často tento proces probíhá v létě. Nespojuje vznik černých skvrn výhradně z akné nebo zánět mazových žláz, stejně jako většina lidí.

Černé skvrny nejsou výhradně problémem dospívajících. Pokud máte mastnou pleť typu, ve kterém je hodně mazu propuštěn, a nevěnují dostatečnou pozornost řádně vyčistit tvář velmi brzy na povrchu se mohou objevit černé skvrny.Chcete se jich zbavit, je třeba hodně času a úsilí, a ještě více - stárnutí.

Jedním z nejdůležitějších úkolů je sledovat denní režim čištění pokožky. Pokud jste potu příliš, ne smýt make-up před ulehnutím ke spánku nebo ne vmyvayetesya opatrně při návratu domů z ulice, je pravděpodobné, že budete mít černé skvrny.

Musíte vyvinout svůj režim péče o obličej, protože frekvence praní závisí přímo na typu pokožky. Nezapomeňte na potřebu hydratace tváře! Uvědomte si, že postup by neměl zastaví po zjistíte zmizení černé tečky, protože mohou přijít znovu! Zkuste udržet vaše póry čisté a "uzavřené". Chcete-li to provést, musíte denně umýt obličej studenou vodou.

Můžete také občas využili svých vlastních pleťové krémy s takovými přírodní vidluschuvachamy odumřelých buněk jsou oves, jogurt a cukr.

Jak se můžeš zbavit černých skvrn?

Existuje několik způsobů, jak se zbavit černých skvrn a mít dobrý vzhled. Níže jsme shromáždili nejefektivnější a nejoblíbenější způsob řešení tohoto problému:

  • Kupte si lepidlo (netoxické, protože je používáno dětmi ve škole). Umyjte obličej vodou nebo jej otřete vlhkou, ale teplou utěrkou. Poté použijte malé množství lepidla na oblasti obličeje, kde jsou černé skvrny. Nechte ji zcela vyschnout. Když se lepidlo vytvrdí a změní na film, jemně jej vyjměte. Pokud se podíváte na zadní část tohoto filmu, uvidíte černé skvrny. Alternativou k první metodě může být jiná možnost - zkuste vysušit černé skvrny po sobě při mytí. Předhřívejte tvář pod teplou sprchou, abyste odhalili póry. Pokud budete pomalu a pečlivě klikat na skvrny, dostanou se na povrch sami (ale pouze pokud jsou blízko k povrchu kůže).
  • Chcete-li extrahovat černé tečky na povrchu, můžete použít pinzetu na obočí - pomoci sami, když malé černé tečky vytáhnout. Díky této metodě na obličeji nejsou žádné stopy mechanického rušení.Pro další způsob budete potřebovat starou zubní kartáček a malou zubní pastu.

  • Použijte malé množství zubní pasty na kartáč. Namočte obličej teplou vodou, stejně jako štětec. Každý den před spaním čistěte zubní kartáček s obličejem, kde jsou černé skvrny. Po tomto postupu sterilizujte zubní kartáček ve vroucí vodě, i když budete pokračovat v čištění černými skvrnami. Nakonec umyjte obličejovou pastu a naneste na ni zvlhčovač.Připravte lotion z limetkové šťávy, mandlový olej a glycerin ve stejných poměrech. Každou noc aplikujte tento výrobek na pokožku a nechte ji tam 15 minut. Poté promyjte teplou vodou. Toto mléko pomůže zbavit se nejen černých skvrn, ale i dalších skvrn na obličeji.
  • Potravte žloutkem dobře a naneste ho po celé tváři, ale věnujte zvláštní pozornost těm oblastem, kde je největší koncentrace černých skvrn. Zakryjte obličej papírovým hadříkem nebo kousek toaletního papíru a počkejte, až je žloutek zcela suchý a tvrdý. Trvá asi 1 hodinu a poté můžete tuto obličejovou masku opatrně odstranit z obličeje. Umyjte teplou vodou a utřete suchý obličej.

  • Osušte tvář teplou nebo horkou vodou a otevřete póry. Poté ponořte špičku ručníku do olivového nebo mandlového oleje a přidejte trochu zubní pasty. Opatrně však tuto směs pečlivě aplikujte na nos a jiné problémové oblasti. Vemte si obličej ručníkem s masážními pohyby v kruhu. V případě potřeby použijte další prostředky. Počkejte 5 minut a směs opláchněte teplou vodou.
  • Utěrku ohřejte pomocí ohřívače nebo přes hrnce. Zkontrolujte, zda ručník není příliš horký, aby nedošlo k popáleninám, a poté jej připevněte k obličeji a nechte je tam po dobu 10 minut, dokud se utěrka nezchladí.
  • Umyjte si obličej teplou vodou a mýdlem bez zápachu. Pak se znovu umyjte, ale tentokrát už je studená voda, aby se póry uzavřely. Poté použijte nemastný zvlhčovač. Poté si můžeš trochu napít trochu alkoholu. Proveďte toto s masážními pohyby asi 5 minut. Opláchněte obličej znovu pod vodou.fotografie laskavě poskytl: Bradley Gordon, Orin Zebest, Juan Pablo Olmo, Colin Michael Cohen a Javier Eleazar.


Krémy z tmavých míst na tváři

Krémy z tmavých míst na tváři

Tmavé skvrny jsou velmi časté, protože se mohou objevit z různých důvodů. Dobrou zprávou je, že můžete použít přírodní alternativní domácí krémy z tmavých míst na tváři. Proč se na tváři objevují tmavé skvrny? To změní jednotnost barvy pokožky. Mohou být bílé, hnědé, růžové, červené a jiné barvy. Jsou tmavší, tím více problémů způsobují.

(Krása)

6 Domácí opravné prostředky na kuří oka, mozoly

6 Domácí opravné prostředky na kuří oka, mozoly

Krásu - místo, kde kůže se stává tvrdší, protože konstantní tření, tlaku, podráždění poškozenou pokožku. mozoly se obvykle objevují na nohou, ale může být také po ruce, když dělá něco, co by mělo být provedeno pravou ruku. Kromě toho může dojít k puchýře kvůli nedostatku vlhkosti v těle, pokud budete nosit těsné boty, nebo máte-li deformované nohy.

(Krása)