Jak se zbavit černých skvrn?


Jak se zbavit černých skvrn?

Láskavé černé skvrny na obličeji - problém, kterým čelí téměř všichni, a ne jen dospívající, jak se běžně domníváme. Mohou se objevit v jakémkoli věku, bez ohledu na pohlaví nebo typ pleti. Černé skvrny způsobené ucpání mazových žláz a mrtvé buňky a kvůli znečištění se stávají černé vzhled a vyvolat nepříjemný zánět a akné.

Shromáždili jsme pro vás výběr jednoduchých, ale užitečných tipů, které vám pomohou zbavit se černých skvrn a nakonec jim zabránit v rozvíjení. Wash

Toto - nejúčinnější a nejjednodušší způsob, jak bojovat proti akné a zánět na obličej, umýt denně s teplou vodou a dobrým antibakteriálním mýdlem. Je důležité mít na paměti, že po vyčerpání fyzické aktivity a cvičení, je lepší vzít teplou sprchu osvěžit svou tvář a nedávají žádnou možnost vyjádřit se bakterie a způsobit akné nebo zánět. Odstraňování makeup

žádný make-up a krémy, sluneční bloky mohou bronzery a vody vede k ucpávání pórů a způsobit spíše nepříjemné černé skvrny. To je důvod, pročje velmi důležité, než půjdete spát, důkladně vyčistit tvář se speciální mléko nebo makeup kapalina. Odstraňte zbytky makeupu a jiných nečistot antibakteriálním mýdlem, jak jsme o tom mluvili dříve. Můžete také použít speciální mléko na obličej a zúžení pórů. Pokuste se uvolnit pleťový krém jemnými masážními pohyby s čistou ubrouskou nebo bavlněným tamponem.

ochranný krém vaše pokožka je mimořádně citlivá na znečištění zprostředí, takže je dobrý nápad je použít krémy, které mohou účinně chránit svůj obličej od některé z faktorů, a prvky, které jsou ve vzduchu a silně ovlivňují stav pokožky. Dobrý opalovací krém by měl být založen na přírodních složkách, jako je santalové dřevo, který je známý pro své hydratační vlastnosti a baktericidních požadovaných, které mohou být užitečné v boji proti znečištěných částic. Naneste

masky Některé masky jsou velmi efektivní pro hloubkové čištění a hydratační tvou tvář, ale zabrání nepříjemnému zánětu a jiných útvarů na vaší tváři. Můžete použít masky dvakrát nebo třikrát týdně, mohou být poměrně jednoduché, jako je med. Aplikujte ho na obličej a nechte jej po dobu dvaceti minut, pak opláchněte masku teplou vodou.

Další masku odstranit a zabránit černé tečky je směs jogurtu se strouhaným pomerančové kůry, který musí být uveden na obličeji po dobu deseti minut a opláchněte velkým množstvím studené vody.

Ošetřujte ovesem

Směs ovesné vločky s červenou vodou a jemně masírujte na obličeji.Směs nechte pět minut. Nejdříve jej umyjte teplou vodou a poté nechte vychladnout.

Díky tomuto očistění se zbavíte akné a černé tečky extrémně rychle.


Make-up může být škodlivé pro zdraví

Make-up může být škodlivé pro zdraví

Pro většinu žen make-up je oblíbený kosmetický výrobek a velkou pomoc při zlepšování vzhledu kůže a obličeje. Již mnoho let se kosmetický průmysl zabýval vývojem a výrobou tisíců kosmetických přípravků, které uspokojují potřeby každé ženy. Nicméně, nevědomost o tom, jak správně používat nebo špatné zvyky o jejich použití, vedly k nárůstu návštěv dermatologů kvůli kožním problémům.

(Krása)

Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Možná jste tak zvyklí na používání obchodu pro péči o vlasy, , kteří ignorují dostupnost alternativ pro svou výživu a posilování. Reklama a široká škála kosmetických přípravků vás přimějí k přesvědčení, že chemické ošetření je nejlepší způsob, jak udržet vaše vlasy zdravé a bez problémů. Ale dlouho předtím, než komerční výrobky na péči o vlasy zaplavily trh, ženy používaly přísady, které měly doma, aby odstranily sucho, lupy a mnoho dalších poruch.

(Krása)