Jak se zbavit dvojité brady?


Jak se zbavit dvojité brady?

S věkem se vaše tělo začíná měnit. Začínáte ztrácet vlhkost a kolagen. Vaše pokožka se zastaví pružně a elasticky, ale místo toho se stává pomalejším. Svalový tonus klesá. To je patrné zejména na krku, které mohou hromadit tukové usazeniny a další fold formulář, který vypadá jako „dvojitou bradu.“

Odborníci říkají, že jednou z hlavních příčin ztráty svalového tonu je skutečnost, že vám začnou produkovat kolagenunedostačující, výsledné buňky stane schopna bojovat proti volným radikálům. Ale můžete vždy najít položky, které nemají své tělo v potravinách a v jiných médiích, které jsou vždy na dosah ruky. Chcete o nich vědět?

prostředky pro poskytnutí elasticitu vaší pokožky

masáž ricinový olej

  • ricinový olej je vynikajícím nástrojem pro poskytování elasticitu kůže. Vysoký obsah mastných kyselin ve své kompozici zabraňuje ztrátě přirozené vlhkosti a dodává pleti větší flexibilitu. Po aplikaci bude vaše kůže vypadat mnohem hladší, pružnější a obnovená.
  • K tomu potřebujete lžíci ricinového oleje a lžíci olivového oleje. Smíchejte oba ropný vrt je míšení v šálku a dát trochu směsi na problémové oblasti a můžete začít dělat lehkou masáž krku až k bradě. Pokračujte v masáži po dobu nejméně 15 minut. Pak navlhčete malou utěrku v horké vodě a vytlačte ji dobře. Nechte ji v krku po dobu 5 minut, bude to pomůže vaší pokožce lepší vibrato živiny a opravit výsledek po masáži. Proveďte tento postup nejlépe večer před spaním. Dobré zvlhčující

  • 's žádným tajemstvím, že voda je základemživot a hraje důležitou roli v mnoha tělesných funkcí. Voda pomáhá udržet pokožku hydratovanou a zdravou, zlepšuje texturu pokožky a pomáhá snížit vrásky. Nezapomeňte tedy vypít alespoň 2 litry vody denně. Vyhnout se slunce

slunce je důležité, aby vaše zdraví jen pro syntézu vitaminu D. Ve všech ostatních případech byste měli být opatrní používat opalovací krém a sluneční brýle. Kůže na krku je velmi zranitelná a citlivá na sluneční světlo, což může přispět k předčasnému stárnutí. Je žádoucí, aby pokrytí krk s ručníkem a vyhnout se příliš dlouho na slunci v době, kdy je nejintenzivnější. Sleduj strava

pokusit se zařadit do svého jídelníčku potraviny bohaté na antioxidanty a Bega-karotenu, produktů, které obsahují vitamíny A, C a E, bude to dělat vaše pleť hydratovaná, jemná a hebká. Začněte svůj den zdravou a bohatou vitaminovou šťávou, zejména z jablečných nebo jablečných šťáv. Jsou velmi užitečné pro udržení rovnováhy vody v těle a udržují pokožku mladou.

maska ​​s avokádem a hrozny

  • maska ​​s avokádem a hrozny jsou velmi bohaté na antioxidanty, které zpomaluje přirozený proces stárnutí, čímž se zabrání vzniku nových vrásek na kůži, osvěžuje, hydratuje a vyživuje pokožku minerály. Chcete-li připravit tuto masku, je třeba důkladně promíchat dužinu avokáda s hrozny a šlehačkou surovin v mixéru získat poměrně hustou kaši.
  • Použijte masku a držte ji po dobu dvaceti minut. Prostřednictvím několika aplikací zjistíte výrazné zlepšení stavu pokožky.

krém s ovesných zrn

Oat zrna je vynikající nástroj v procesu obnovy a zachování jeho užitečných kyselin kůže, zejména v krku a hrudníku, které jsou citlivější a náchylnější k první známky stárnutí. Chcete-li připravit krém s ovesných zrn, je třeba míchat půl šálku ovsa, půl šálku horkého mléka a lžičku šípkovou ropy do hladka pasty. Naneste krém na krk a dekolt a držet po dobu 15 - 20 minut. Potom opláchněte studenou vodou.


Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Zdraví v průběhu času, akné a slunění může zanechat tmavé skvrny na kůži, zejména na obličeji. Vzhledem k tomu, všichni chceme mít dokonalou dětskou pokožku v každém ročním období (zejména v létě), hledáme známých možností obličeje. Tento článek vám řekne, jak nejlépe snižovat tmavé skvrny na obličeji, aniž by se uchýlil k pleťová mléka nebo krémy.

(Krása)

Prostředky kokosového, máty a skořice pro růst vlasů

Prostředky kokosového, máty a skořice pro růst vlasů

Zdraví Myslíte si, že, vlasy rostou slabý nebo příliš pomalu ? To oslabilo pomocí vysoušeč vlasů, prasochky k nápravě, nebo jinými prostředky? Nabízíme vám domů a přírodní prostředek, který pomáhá stimulovat růst vlasů od kořínků. Další informace o úžasných vlastnostech těchto tří složek a naučit se vařit, kokosový olej, silice z máty a skořice.

(Krása)