Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo


Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo

Když jste právě pil jeden šálek čaje nebo kávy, většina lidí prostě vyhodí tašky a odpadky. Nicméně,existuje mnoho způsobů, jak je znovu použít. Opětovné použití předmětů pro domácnost nejen pomáhá životnímu prostředí, ale snižuje množství odpadků, ale také znamená, že získáte více výhod z každého předmětu. V tomto článku se dozvíte, jak opětovně používat pytle na čaj a kávovníky.

Získejte další výhody z použitých čajových sáčků a kávy.

Jedná se o jeden z principů recyklace. Chcete-li změnit svět k lepšímu, věnujte pozornost našim doporučením ohledně používání čajových sáčků a kávy po konzumaci nápoje.

Organické hnojivo

Můžete si vyrobit vlastní kompost doma, bez ohledu na to, zda máte zahradu. Tím, že likvidujete organické odpady (ovoce a zeleninu a zbytky) na hromadu, získáte dobré hnojivo, které je ideální pro hnojení rostlin a květin. Kromě toho s tímto organickým roztokem nebudete kontaminovat životní prostředí.

Pokud se vám nelíbí představa o kompostu, protože žijete v malém bytě nebo nechtějí jednat s vůní, nebojte se: stačí vzít ojetého sáček čaje nebo kávová sedlina a hodit do vaší oblíbené hrnci.

Používaný čaj nebo káva je skvělá pro květiny, a pokud si vyberete kávu, budete cítit příjemnou vůni. Nezapomeňte používat obsah čajových sáčků nebo kávy pouze v chladných a suchých podmínkách. To zabrání růstu hub a zajistí, že vaše organické hnojivo nebude přitahovat brouky a mravence.

Neutralizátor pro pachy ledničky

Káva důvodů může pomoci zbavit se všech pachů ve vaší lednici. To je jedna z vlastností nejoblíbenějšího teplého nápoje na světě. Takže při příštím praní kávy nezapomeňte opustit kávu a položit ji do ledničky. Pokud máte kávové zrno, můžete je také umístit do misky a zakrýt gázou. Pohlcují nepříjemné pachy a domácí spotřebiče budou dokonale cítit.

Domácí léky

Víte, že můžete použít čajové sáčky k léčbě kožních problémů? No, teď to víte! Například, můžete je použít, pokud máte váčků pod očima, komára nebo bleší kousnutí ke snížení otoku nebo oči k odpočinku po dlouhé hodiny sedí u počítače.

Tato vlastnost je v důsledku přítomnosti této složky v čaji kyseliny, jak je tanin, který může snížit otok. byste měli vždy několik použité čajové sáčky v lednici tak, aby byly po ruce v případě nouze.

Zde je další skvělý zvyk měli byste se pokusit realizovat každý den po práci sedět na pohovce (nebo si lehnout ve vaně naplněné teplou vodou a přírodní soli), zapněte tichou hudbu, Zavři oči a položte sáček čaje, předem namočené ve studené vodě, každé víčko. Budete cítit výsledky! Látkové barvy

Po staletí lidé používali čaj a jiné rostliny a květiny pro barvení tkanin. Pokud si navlhčit kus bílé látky v čaji, všimnete si, že to trvá starověkou formu. Znáte styl sépie fotografie? Je to velmi podobné.

Je to ideální způsob, jak změnit barvu pohovky, záclony nebo oblečení. Pokud máte rádi ruční práce, retro vzhled tkanin, jako podkroví dané babičky. Máte-li uspořádat vintage svatbu venku, tento typ barviva pro textilie události poskytují perfektní jedinečný nádech.

Připravte si více čaje pravděpodobně jste viděli rodiče či prarodiče sáčky byly skladovány po dobu několika dnů, opětovné využití čaj. Pokud budete sbírat pět pytlů, budete mít dost poměrně silné pivovarnictví horké nápoje.

Tato metoda vám ušetří nějaké peníze. Například, pokud budete pít čaj od pondělí do pátku, pak soboty bude zdarma šálek čaje! Můžete kombinovat různé druhy čaje vytvořit lahodné nové chutě.

Snižování celulitidy Pravděpodobně víte, že celulitida krémy jsou velmi drahé, a nikdo vynalezl 100% účinná formule (které by musely kupovat více než jednu sklenici). Navíc kosmetiku, které jsou nyní k dispozici, plné škodlivých složek, což je důvod, proč byste měli vyzkoušet náš recept.

Musíte některé kávová sedlina. Smíchat s několika kapkami kokosových ořechů nebo mandlový olej, dokud se nevytvoří pasta. Ve sprše, uplatní svou krouživými pohyby na kůži, celulitidě zobrazení; by se měla zaměřit na hýždě, stehna, břicho, ruce a nohy. Potom opláchněte těstoviny a nadále se osprchovat.

Odstranění pachů rukou

Po vaření některých potravin, jako jsou česnek, ryby, olivy nebo cibule, vaše ruce mohou mít nepříjemný zápach, který je obtížné odstranit i po opakovaném mytí rukou nebo používání parfému. Máte-li mletou kávu, používat to, aby se zbavili všech pachů na ruce. Jen se trochu tlustý v ruce a třít si ruce po dobu několika minut. Poté opláchněte teplou vodou.

lesklé vlasy Všechny ženy jistě chtěli mít zdravé lesklé vlasy, které zobrazuje reklamy v šampony a kondicionéry. Můžete dosáhnout tohoto efektu pomocí opětovného kávová sedlina. Tento jednoduchý nástroj je zcela přirozené.

Vezměte šálek kávová sedlina a přidejte vroucí vody, pak nechte vychladnout. kmen této směsi a výsledná kapalina máchání čisté mokré vlasy (po sprše). Počkejte asi 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Zkuste provést tento postup jednou týdně po dobu jednoho měsíce a uvidíte skvělé výsledky!


7 Známky špatného krevního oběhu, které jsou často přehlíženy

7 Známky špatného krevního oběhu, které jsou často přehlíženy

Mnoho lidí má špatný krevní oběh. Když lidé dosáhnou věku 60 let, problém se tak zhoršuje, že téměř 80% lidí v této věkové skupině musí žít s touto nepříjemnou poruchou. Myslím okamžitě, že vaše tělo je velmi složité, ale dokonalá síť silnic a dálnic, které se skládají z žil a tepen. V nich je neustálý pohyb.

(Zajímavosti)

Příznaky krevních sraženin v nohách

Příznaky krevních sraženin v nohách

Zajímavosti to velké nebo malé, že je důležité neustále sledovat tok trombus a pravidelně konzultovat s lékařem, aby si náhodou žilní trombózy. Jak víte, křečové žíly dochází z důvodu špatného krevního oběhu, i když někdy zahušťuje krev a způsobuje vznik nebezpečné krevní sraženiny, která zcela zakrývá normální krevní oběh.

(Zajímavosti)