Jak zmírnit příznaky artritidy přírodní prostředky


Jak zmírnit příznaky artritidy přírodní prostředky

potraviny ve vaší stravě může mít velký dopad na zdraví. To může být také prospěšné a škodlivé pro zdraví. To by mělo být zcela zřejmé, protože téměř všechny procesy v těle závisí na výživě. Lidé s revmatoidní artritidou by měl sledovat, co jedí a držet se zdravé vyvážené stravy.

V dnešním článku se budeme chtít sdílet některé z nejlepších možností k návštěvě restaurace a vysvětlit, proč esenciální mastné kyseliny pomáhají zmírnit příznaky artritidy.

vyváženou stravu na příznaky artritidy

rozhodnutí k jídlu pozitivní vliv na život každé osoby, a to zejména u pacientů s některými chorobami, včetně artritidy. Snažte se denně jíst následující potraviny. Zelenina Ovoce

  • Bean
  • celozrnné protein, který je lehce stravitelné pšeničné

Nezapomeňte si přečíst: Yuka

potýká s příznaky artritidy muž s artritidou by se měl ujistit, že její tělo je dostatek vlákniny z potravy, kterou spotřebovává. Například jahody a ovesné vločky obsahují hodně vlákniny v malých porcích.

Pokud trpíte záblesku bolesti a zánětu, vhodné konzumovat zcela přírodní za studena lisované olivový olej, která má podobné vlastnosti jako aspirin, ibuprofen a další.

Tři až čtyři polévkové lžíce olivového oleje mají stejný protizánětlivý účinek jako 200 mg podobných léčiv. Zatímco

česnek také snižuje zánět kloubů a svalů zvyšuje množství spotřebované antioxidanty, které mají mnoho užitečných vlastností. V

sezamová semínka obsahují vysoké dávky selenu (lidí, kteří trpí artritidou mívají nižší hladinu této sloučeniny).

Vitamin D - je dalším důležitým živina, která snižuje riziko vzniku příznaků revmatoidní artritidy, a to zejména u žen. Může také posílit imunitní systém a zabránit ztrátě hustoty kostí.

Nejlepším zdrojem vitaminu D je slunce. Postačí, když 15 minut na slunci během dne (ale vyhnout ozáření během nejnebezpečnější době od 11 do 3 hodin).

Vitamin D se také vyskytuje v celých zrnech a obilovinách.

Co mám jíst, jestliže máte příznaky artritidy?

  • Fazole Nut
  • Oves Ječmen Sója
  • brambor Špenát Brokolice
  • ořechy (zejména mandle a pistácie)
  • Rostlinné mléko Coconut Hnědá rýže

dělat některé potraviny, které způsobují artritidu?

Samozřejmě že ano. To je důvod, proč lidé, kteří již mají artritidu, by měli být velmi opatrní ohledně toho, co jí. V maso, kuřecí maso a uzeniny obsahují sloučeniny, které mohou způsobit zánět, jakmile do krve (známé zkratky AGE).

Omega-6 mastné kyseliny obsažené ve vaječných žloutkách, rychlé občerstvení a smažené potraviny také způsobují zánět.

Výsledky ukázaly, že lidé, kteří konzumují více omega-6 (namísto omega-3) dochází k onemocnění mnohem těžší, protože tím znatelnější otoky a bolestivé.

mastné kyseliny a příznaky artritidy

Ačkoliv mastných kyselin omega-6 se nedoporučuje konzumovat, jíst mastné kyseliny omega 3 je velmi užitečné, protože mají protizánětlivé vlastnosti a pomáhá mazání kloubů, zmírnění bolesti.

Lněné semínko je jednou z nejlepších možností pro vysoký obsah kyselin omega-3. Tuto semenu můžete nakrájet a posypat ji saláty, přidat na polévky, džusy atd.

Ale pozor, s částmi , protože mohou mít projímavý účinek a blokuje vstřebávání některých léků.

Omega-3 mastné kyseliny snížení srážlivosti krve, takže pokud užíváte kyselinu acetylsalicylovou nebo jiná krev ředidla, je třeba nejprve konzultovat s lékařem.

Ryby jsou skvělým zdrojem těchto druhů kyselin. Nejznámější z nich je, že žijí ve studené vodě, zahrnující: sardinky

  • losos obecný makrela

čipy se chcete dozvědět více. Přečtěte si: „Čtyři zdravé způsoby, jak zvýšit metabolismus

tato ryba není jen přirozený způsob, jak zmírnit zánět, ale také zmírňuje příznaky artritidy.

V roce 2002 výsledky studie zveřejněné v časopise „Proceedings of the Nutrition Society“, ukázal, že doplňky s rybím olejem zlepšuje příznaky u lidí s revmatoidní artritidou, a to zejména u pacientů s exacerbacemi nebo obtížném stádiu onemocnění.

Pokud konzumujete více omega-3 mastných kyselin, uvidíte, jak mnohem jednodušší je splnění všech vašich každodenních úkolů. Můžete si dokonce všimnout, že můžete dělat to, co jste předtím nedokázali (jako jsou například vázané šněrování, řezání jídla apod.).

Omega-3 mastné kyseliny také snižují riziko srdečního záchvatu, jiných kardiovaskulárních problémů a vysokého krevního tlaku.

V moderním světě Západu dostatečně často ve stravě chybí tato živina a kyseliny Omega-6 jsou mnohé. To je důvod, proč obyvatelé těchto zemí začínají trpět artritidy v raném věku.

Kde jinde omega 3 mastné kyseliny?

Chia semena nabízí nejvyšší známou koncentraci těchto mastných kyselin (500 gramů na kilogram), přičemž se v úvahu pouze rostlinných produktů.

Také hodně z nich jsou obsaženy v semenách dýně (více než 40%).

Buďte opatrní s vlašskými ořechy a řepkový olej, protože i když mají také spoustu omega-3, ale jsou také bohaté na omega-6 odrůdy.

Proto tyto výrobky nejsou doporučovány lidem, kteří mají příznaky artritidy.

Na druhé straně konopné semena obsahují omega-3 mastné kyseliny a omega-6. Nicméně, jejich poměr je tři k jednomu (ve prospěch Omega-3). Nejlepším způsobem, jak konzumovat semena konopí (pevné látky a poněkud nepříjemnou chuť) - přidání proužek rostlinného mléka a různé minerální ořechy.


Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty

Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty

Natural Možná nevíte, ale zubní pasty a ústní vody, které se prodávají v obchodech nemohou být považovány za 100% zdravé ústa. Skutečnost, že obsahují chemikálie, které mohou poškodit ochrannou vrstvu - smalt zubů . Pravděpodobně jste si přečetli, že komerční zubní pasty slibují, že bělí zuby a odstraní plaketu.

(Lidových opravné)

10 čIstičů jater

10 čIstičů jater

Játra jsou jedním z největších a nejdůležitějších orgánů v těle. Odhaduje se, že každou minutu jater dostane 1,5 litru krve, a je zodpovědný za takové životně důležité funkce, jako je čištění, syntézy a skladování živin. Ale kvůli nadměrné konzumaci zpracovaných potravin a přes špatné návyky, jako je nedostatek pohybu nebo nadměrné konzumace alkoholu, játra mohou být přetěžovány a není schopna plnit své úkoly.

(Lidových opravné)