Jak zlepšit erekci partnera


Jak zlepšit erekci partnera

Erektilní dysfunkce je častější než si myslíte. Ačkoli to je často spojeno s fyziologickými změnami u starších osob, ve skutečnosti to může mít vliv na muže v každém věku, takže potřebujete vědět, jak zlepšit erekci.

Je to velmi běžný jev, protože mladí lidé, kteří trpí tímto problémem se může cítit velmi zmatený, a jejich partneři často nevědí, co dělat, aby pomohla.

Proto je důležité se dozvědět více o problému, nejen o tom, co se může stát, ale také o tom, jak to dokázat vyřešit společně.

Co je to erektilní dysfunkce?

Erektilní dysfunkce známá také jako impotence, - neschopnost muže dosáhnout erekce nebo udržet ho při sexu.

Zabraňuje jim mít uspokojivou intimitu a sexuální styk a může také způsobit nízké sebevědomí a depresi.

Příznaky erektilní dysfunkce příznaky, které mohou vidět osobu s erektilní dysfunkcí:

 • potíže dosáhnout nebo udržet erekci při sexu.
 • K dosažení erekce trvá více než obvykle, nebo jsou v určitých postojích potíže.
 • Erekce je slabá nebo méně pevná.
 • Erektilní údržba vyžaduje velké úsilí.
 • Dosažení vrcholu je mnohem rychlejší než obvykle nebo bez úplné erekce.

Co způsobuje erektilní dysfunkci?

Existuje mnoho faktorů, které mohou přispět k erektilní dysfunkci.

 • Především je důležité kontaktovat specialisty, abyste zjistili, zda je tento problém fyzický, nebo zda je způsoben zdravotním problémem.
 • Je také třeba zjistit, zda existují psychologické důvody pro tuto situaci.

Ačkoli mnoho lidí si toho nevšimne, stres, nervy nebo něco v chování partnerů během sexu může být příčinou tohoto problému.

Jako partner přispět ke zlepšení erekce

Pokud váš partner erektilní dysfunkce a chcete, aby mu pomohl, první věc, kterou musíte udělat, je, aby se ujistil, že chápe, že situace je zcela normální, a to se může stát každému.

Jako žena, musíte být sympatizující, nemusíte se za to líbit a nepochybujte o tom. I když si možná myslíte, že ho dostatečně nerozumíte, je normální fyziologický problém, který můžete vyřešit společně.

Vylepšená komunikace

Dobrá komunikace s vaším partnerem je klíčem k řešení tohoto problému. Pokud oba máte dostatečnou důvěru, abyste otevřeně mluvili o tomto tématu, pravděpodobně budete řešení mnohem jednodušší.

Nenechte si ujít: Miluju to, ale nechci, aby se do něj zamilovala

Můžete mluvit o své zklamání, že se vám nelíbí a všechny emoce jsou nějakým způsobem ovlivňuje úroveň stimulace.

Kromě toho, pokud můžete mluvit o sexu, vytvoříte vztah s partnerem a můžete představovat fantazie, které zlepšují sexuální život.

Stimulace erogenních zón

Dobrá stimulace erogenních zón je jednou z nejdůležitějších základů dobré erekce a příjemnějšího sexu.

Předchozí laskání je důležitá nejen pro ženy. Líbání, hladení a orální stimulace před sexem je velkou pomůckou při dosahování a pokračování v erekci.

Je důležité znát slabosti člověka, stejně jako její výhody či fetiš. Bezpochyby to bude velkou pomůckou pro udržení vzrušení.

Tipy

 • Pokud váš partner nemůže dosáhnout erekce nebo ji ztratit během sexu, zkusit sexuálně explicitní hry, aby se pokusil dále stimulovat.
 • Než se opustíte, zkuste to stimulovat hladením, polibkem nebo šeptem na uchu.
 • Utírejte jeho pohlavní orgány a pokud možno vyzkoušejte erotické oleje pro různé pocity.

Podporujte zdravý životní styl

Přestože si to často nevšimujeme, zdravý životní styl může výrazně pomoci při prevenci a léčbě erektilní dysfunkce.

Páry, které trénují a jedí dobře, mají příjemnější a dlouhý sex. ◊ Sedavé, kouření a nezdravá strava ovlivňují krevní oběh a tedy i erekci.

Tipy

Povzbuďte svého partnera, aby správně jedl, konzumujte některé potraviny, které mohou být prospěšné pro dobrou erekci.

 • Zkuste najít cvičení, které byste mohli udělat společně nebo povzbudit k návštěvě posilovny.
 • Zkuste věci zapomenout na problémy spojené s prací a
 • pomozte relaxovat meditací nebo masáží. Pokud erektilní dysfunkce přetrvává nebo začíná ovlivňovat váš vztah, měli byste se obrátit na odborníka. Podpora partnerů během procesu je zásadní pro překonání překážek a zlepšení erektilní funkce.

Jak kouření nebo „black kiss“

Aby se předešlo infekci, je nesmírně důležité věnovat pozornost hygieně, jak před, tak i po tom kouření, a samozřejmě předtím, než se stěhuje do jiných oblastí.


Chraň se před nepřátelskými členy rodiny

Chraň se před nepřátelskými členy rodiny

Mnoho z nás má takového člena rodiny, který si myslí jen o sobě. Takoví lidé zpravidla manipulují a užívají si našich pocitů. Jedná se o obtížný případ, protože tito lidé mají s námi úzké vazby a nemůžeme je nějak obejít, ale co můžeme udělat, abychom se chránili? nepřátelské příbuzní, když se rodina trpí Odborníci říkají, že přítomnost nepřátelské rodinu v našem osobním kruhu může vážně ovlivnit kvalitu našeho života.

(Sex a vztahy)

Tajemství správného rodičovství

Tajemství správného rodičovství

Tajemství správného rodičovství je, že nevěříte všemu, co vám vaše dítě říká . Mohou vás ujistit, že je všechno dobré, aby vám nic od vás neukrývaly. Ale ujistěte se, že je tam opravdu všechno. Jak často slyšíte od rodičů: "Nevěděl jsem, co dělá moje dítě?" "Bylo to v pořádku?" Takový problém je v mnoha rodinách: nevěnují pozornost určitým známkám .

(Sex a vztahy)